USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волиняни вирушили в зону АТО

30 Липня 2014 21:54
З черговою партією допомоги для земляків, які перебувають в зоні АТО, вирушили волиняни.

Цього разу маршрут представників громадського формування «Рожищенська самооборона» проліг у місто Щастя Луганської області, де дислокується батальйон «Айдар» та в 24 Яворівську механізовану бригаду.

За останній місяць рожищенська громада зібрала на потреби армії 320 тисяч гривень. За ці кошти придбали 5 навігаторів GPS, 40 рацій, 50 форм, 20 тактичних окулярів, 10 біноклів, 60 шоломів, а також – дощовики, берці і навіть переносну кухню. А ще в зону АТО відправили п’ять бронежилетів, які ж самі виготовили із закуплених за кордоном бронеплит та інших необхідних матеріалів, їх перевірили на міцність.

Крупами, консервами, засобами особистої гігієни, закрутками заповнили два автомобілі.

Варто зазначити, що до пункту прийому допомоги в Рожище посильні внески приносять не тільки жителі міста та району, іменні передачі рідним привозять сюди і з сусідніх районів області.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини розповідало, як волиняни під кулями везли їжу і бронежилети у зону АТО.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
дякую Показати IP 30 Липня 2014 21:58
Зверніть увагу, рожищенці НЕ ПЕРЕКРИВАЮТЬ дороги, а надають реальну допомогу нашим (і не тільки) землякам.
Люди очнитесь!!!!! до дякую Показати IP 31 Липня 2014 00:44
коментар було видалено
Что боитесь правды?? до дякую Показати IP 31 Липня 2014 01:04
коментар було видалено
Анонім до Что боитесь правды?? Показати IP 31 Липня 2014 02:15
на украине в военкоматах появились военкомы- робингуды, они отбирают повестки у богатых призывников и отдают их бедным...
0501 Показати IP 30 Липня 2014 22:09
коментар було видалено
ксю Показати IP 30 Липня 2014 22:33
У вiршi повинно бути "подлый дядя Путин" Рифмач риму переплутав!!!!!
0501 до ксю Показати IP 30 Липня 2014 22:38
коментар було видалено
Анонім Показати IP 30 Липня 2014 22:35
коментар було видалено
Анонім Показати IP 31 Липня 2014 00:33
коментар було видалено
Ира Показати IP 31 Липня 2014 01:13
коментар було видалено
до я Показати IP 31 Липня 2014 07:43
проклинай тех, кто призвал ваших российских карателей на нашу землю, уродище!!!
Дончанин до до я Показати IP 31 Липня 2014 08:43
Вчера одна "знаток истории" обозвала меня безграмотным русофобом. Тем самым 1)продемонстрировала собственное незнание языка, на котором общается (не знает смысла слова "фобия"); 2)собственное незнание истории (она не знает, кто такой Фобос). Аналогично и с тобой, ибо ты не знаешь смысла слова "каратель".
Доктор Пси до до я Показати IP 31 Липня 2014 09:27
Вы скоро все будете в дурке,если будете слушать только свои зомбоящики.Почитайте мнения иностранных политологов (не вздумайте слушать Псаки, инче в дурку попадете раньше времени)
Філософф Показати IP 31 Липня 2014 09:25
Якщо б Київ був здатний думати чимось на зразок голови, то ніякої війни не сталося б взагалі. Якби Київ думав головою - одночасно з виборами президента був би проведений референдум по федералізації і почалася політична реформа. Якби Київ думав головою - навіть Крим він міг би зберегти. Якби Турчинов, Яценюк і Порошенко взагалі мали голову - вони б досягли добровільної відставки Януковича, до якої все йшло. І отримали б влада приблизно в ті ж терміни, але цілком законним чином. А Ярош та інші радикали могли б розділити долю Сашко Білого щоб не створювати помірним «євроінтеграторам» проблем. Але з головою у Києва не склалося.
Профессооор до Філософф Показати IP 31 Липня 2014 09:40
Що ви курите, нешановний? Поділіться! Якби у Києві не було мудрих управлінців - зараз Україна мала би кордон із Лугандою і Домбабве по Дніпру в кращому випадку. А Саші Білому не треба було ритмом займатися - через це погано закінчив
мля до Філософф Показати IP 31 Липня 2014 09:42
Грьобаний Т9.. Замість ритму читати "отжим"
Йосип Показати IP 31 Липня 2014 10:08
Голова Тернопільскої обласної Ради признався, що не готовий воювати в АТО, але закликав всіх сміливих мешканців області ваіддати своє життя за Україну поки ще не пізно вмерти героїчно Чи волиняни самі найдурніші? Чи вони більше всіх скакали на Майдані? Яка область має більше всіх трун? В якій області більше зниклих безвісті? На війну повинні йти тільки добровольці. Якщо всіх молодих чоловіків повбивають, хто буде хліб збирати?Хто буде їхні родини утримувати?У цієї влади гроші найшлися на війну.На людей не вистачить.Які ми дурні, що повелися на цю маячню. Хоч би вона скінчилася
ООН Показати IP 31 Липня 2014 13:06
У ООН нет доказательств того, что Россия поставляет вооружение ополченцам на востоке Украины. Об этом сообщила сегодня журналистам Верховный комиссар ООН по правам человека Наванетхем Пиллэй, сообщает ИТАР-ТАСС. "Мы не смогли собрать твердых доказательств поставок оружия (со стороны России)", — сказала Пиллэй. Власти Киева и некоторые политики на Западе ранее не раз обвиняли Россию в том, что она якобы поставляет вооружение ополченцам на востоке Украины. Читайте хоч щось окрім українських новин!!! Ну що ви такі безмозглі. Чи ви чуєте тільки себе???
Тролярі до ООН Показати IP 31 Липня 2014 13:10
"сообщает ИТАР-ТАСС". Що ще треба? ИТАР-ТАСС тільки брешуть і гадять. А ти ще й ООН, підпісявся, ай-яй-яй) троль путінський