USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинянин з 51-ї бригади – про зброю радянського зразка і настрої бійців

30 Серпня 2014 17:39
Водієві БТРа першої реактивної батареї 51-ї бригади, що базувалася між селами Степне і Оленівка Донецької області, Володимиру Зую пощастило. Йому підписали рапорт про відпустку ще до 24 серпня. Саме на День Незалежності терористи почали масований обстріл їхніх позицій, - повідомляє Громадське.Волинь.

Чоловік каже, що навіть не було часу, щоб підкурити цигарку. Загалом, важко дати гідну відсіч окупантам зі зброєю радянського зразка.

А про військові навики людей, які всю історію воюють і людей, які мирно жили 23 роки в незалежній державі, взагалі не йдеться.

Пропри все, зі слів Володимира, бійці готові продовжувати воювати за свою країну.



А ще, каже, там на Донеччині боявся спілкуватися з рідними телефоном, бо постійно приходили смс-повідомлення, що ми знаходимося на території Росії.

Зараз Володимир Зуй вдома. Щоночі здригається, від грюкання дверима. Важко зорієнтуватися, в кімнаті ти, чи в бліндажі, - розповідає чоловік.

Про перші відчуття вдома розповідає:

«Незвично трішки. Щоночі здригаються, від грюкання дверима. Потім розумію, що не в бліндажі, а в кімнаті», - каже боєць.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 17:40
А у " окупантів" шо хіба зброя не радянського зразка???
Антон до Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 21:08
Та в придачу ще генерали без мізгів, яких в Україні не менше як в Россії. Третій міністр оборони, а відповідати зха бездарні операції нема кому.. Останій заявив про парад в Севостополі правда не сказав чиїх ваійск..
Анонім до Антон Показати IP 31 Серпня 2014 09:23
коментар було видалено
Анонім до Антон Показати IP 31 Серпня 2014 13:43
Украина впереди Европы всей...бо вона "понад усе"
петя Показати IP 30 Серпня 2014 17:54
в ополченців такіж танки.з наших частей
Анонім до петя Показати IP 30 Серпня 2014 17:58
і нові російські
Анонім до Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 13:15
А з яких-то пір Т-72 стали новими танками? Певно, пан у війську не служив.
читач Показати IP 30 Серпня 2014 18:04
всі хто називає бандитів і терористів "ополченцями" - сам бандит і терорист, просто електронний
Анонім до читач Показати IP 30 Серпня 2014 18:24
Хто називає ополченців терористами, той є кретином. І не тільки електронним...
Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 18:13
Зараз вся надiя на своднi батальони ДАI... Як не вони, то хто?
Анонім до Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 18:22
Ще є батальйони податківців та дільничих!
Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 18:57
В. Высоцкий "Тот, который не стрелял" *** Я вам мозги не пудрю - уже не тот завод. В меня стрелял поутру из ружей целый взвод. За что мне эта злая, нелепая стезя?- Не то чтобы не знаю - рассказывать нельзя. Мой командир меня почти что спас, Но кто-то на расстреле настоял, И взвод отлично выполнил приказ, Но был один, который не стрелял. Судьба моя лихая давно наперекос,- Однажды языка я добыл, да не донес. И особист Суэтин, неутомимый наш, Еще тогда приметил и взял на карандаш. Он выволок на свет и приволок Подколотый, подшитый материал, Никто поделать ничего не смог. Нет, смог один, который не стрелял. Рука упала в пропасть с дурацким криком Пли! И залп мне выдал пропуск в ту сторону земли. Но слышу:- Жив зараза. Тащите в медсанбат! Расстреливать два раза уставы не велят. А врач потом все цокал языком И, удивляясь, пули удалял, А я в бреду беседовал тайком С тем пареньком, который не стрелял. Я раны, как собака, лизал, а не лечил, В госпиталях, однако, в большом почете был. Ходил в меня влюбленный весь слабый женский пол: - Эй ты, недостреленный! Давай-ка на укол! Наш батальон геройствовал в Крыму, И я туда глюкозу посылал, Чтоб было слаще воевать ему, Кому? Тому, который не стрелял. Я пил чаек из блюдца, со спиртиком бывал, Мне не пришлось загнуться, и я довоевал. В свой полк определили. - Воюй, - сказал комбат,- А что недострелили, так я невиноват!.. Я тоже рад был, но, присев у пня, Я выл белугой и судьбину клял,- Немецкий снайпер дострелил меня Убив того, который не стрелял.
SS - UA Показати IP 30 Серпня 2014 19:29
Якраз от такі свєти не переживають.Підкидують проплачені коментарі.барани з вівцями на них ведуться.Пастух путлер стадо тримає в стійлові.Окупанти мріють про васю з алкогольного угару.Легко управляти таким бидлом.
Анонім Показати IP 30 Серпня 2014 21:00
А Макар не титушка у компа???
коля-патриот Показати IP 30 Серпня 2014 21:02
Света - путинская шлюха, ей только бабла давай (луче в рублях)
Аня Показати IP 30 Серпня 2014 21:05
Ну просто смех.Света в ЕС не хочет. Все плохо в Украине.Да, но раньше 1500 убитых не было.Тебя б Света под обстрел, гранта прилетела бы "с приветом от вовы" начала не то орать в кадр
111 до Аня Показати IP 30 Серпня 2014 21:07
Аня, он же вова , идите хором в нирвану.
гiсть Показати IP 31 Серпня 2014 10:40
Лучшая помощь солдатам-закончить войну и по хатам.
Анонім Показати IP 31 Серпня 2014 13:39
До того озброення ще треба голову мати та розум