USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Волинські міліціонери пропонують повернути витверезники

29 Січня 2015 18:27
Витверезники в Україні закрили ще в 1999 році через порушення прав людини. Однак в багатьох випадках такий заклад не завадив би, вважають в УМВС.

Про це говорили під час круглого столу між представниками УМВС області та «Самооборони Волині» сьогодні, 29 січня.

Значна частина правопорушень, особливо в нічний час, скоюється громадянами в нетверезому стані. А ще гірша ситуація – з домашнім насиллям. Адже, трапляється, чоловік після кількох випитих чарок оковитої починає «виховувати» домашніх. І часто правоохоронці просто безсилі.

Заступник начальника обласного УМВС Анатолій Шумик пояснює: домашнього дебошира правоохоронці можуть затримати лише на три години для складання документів. Потім вони змушені їх відпускати. За цей час чоловік не протверезів, а з «кутузки» повертається просто додому. Там він зганяє злість на тій же дружині, яка викликала дільничого. Якщо виклик повториться – чоловіка знову заберуть на три години і знову відпустять.

ЧИТАТИ ЩЕ: ЗАМІЖНЯ ЗА ДЕСПОТОМ: ЩО РОБИТИ ВОЛИНЯНКАМ?

Те ж саме – з людьми, які випили зайвого і не дійшли додому, а прилягли відпочити на тротуарі (газоні, сходах – варіацій безліч). Швидкі від таких пацієнтів відмовляються. А міліціонери їх «підбирають» на тих же три години – і все.

Тож, в міліції вважають – треба створювати витверезники, але не в структурі МВС, а в структурі охорони здоров’я. Тим паче – діє наркодиспансер, де є й фахівці, і лікарняні ліжка.

«В 1999 році витверезники закрили через порушенням прав людини. Але це двояка політика. Медвитверезники є навіть в демократичній Англії. Там вони просто не підпорядковуються поліції. Людина після того як «очуняє», оплачує послуги», - каже заступник начальника Луцького МВ УМВС у Волинській області Володимир Солоненко.

Нагадаємо, ще у 2011 році в Луцьку подумували над тим, щоб відкрити медвитверезник. Управління охорони здоров’я навіть підшукали приміщення. Однак вже у 2012 році в міській раді від цієї ідеї відмовилися, бо «хоч пияцтво - і серйозна проблема, проте відновлення витверезника не вирішить її в повному обсязі», - заявив тоді заступник міського голови Святослав Кравчук. Натомість чиновник порадив відкрити такий комерційний заклад.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
дідо Показати IP 29 Січня 2015 18:32
це зайве
Проп до дідо Показати IP 29 Січня 2015 19:16
Витверезник треба відкривати при спартзаводі у Луцьку при пивзаводі у Павлівці, при вынзаводах. Хай ці підприємства витрачають свої гроші,на підтрмку людей які стають такими, споживаючи товар, що виробляється цими заводами.
МЕДПЕР до дідо Показати IP 29 Січня 2015 19:37
Медичні заклади не повинні мати до цього ніякого відношення. Лікарі можуть бути задіян, як персонал підприємств, які випускають продукію, що спотворює людину. І циі медикам повинні отримуваи зарплату з бухгалтерії заводу, а не з бютжету міста.
Притомний Показати IP 29 Січня 2015 18:39
Чому у нас по волі якогось придурка спочатку щось ліквідовують,а потім з труднощами волю придурків долають?Скільки ще сидить придурків в кріслах та приносять шкоду із-за відсутності здорового гдузду?
Лигарь Показати IP 29 Січня 2015 18:43
А чьо...? Я за..!!!
Андрій76 до Лигарь Показати IP 30 Січня 2015 02:50
Отдохнешь на "халяву"...А главное не замерзнешь на улице :)
дружинник Показати IP 29 Січня 2015 18:49
Памятаю витверезники. Добрий дохід давали ментам кишені пяних пацієнтів. Витверезники - це рудимент радянської влади, це ганьба, приниження людської гідності, відбивання нирок і печінки.
ВОНО до дружинник Показати IP 29 Січня 2015 19:11
тотальне пянство то здобуток! руки геть від здобутків !!!
дружиник 2 до ВОНО Показати IP 30 Січня 2015 18:35
а ти знаєш скільки бомжів і пяних замерзло через те що закрили ветверезники!!!!!!!
Анонім до дружинник Показати IP 29 Січня 2015 19:24
"Витверезники - це рудимент радянської влади, це ганьба". Спирт- теж рудимент радянської вланди, але ж ви подивіться як бухають патріоти. Вони бажаючи змінити владу і "жити по новому" а бухають по старому! Радянськими пяними мозгами не побудуєш нове нове.
жінка Показати IP 29 Січня 2015 19:48
хай краще менти у витверезнику заберуть у нього останні гроші і воно більше пити, ніж скотиняка буде жінок і дітей ганяти.
Гагага до жінка Показати IP 29 Січня 2015 21:02
А нащо жити з алкашем?
до гагати до Гагага Показати IP 30 Січня 2015 18:36
а ти мабуть неодружена раз таке питаєш!
Анонім Показати IP 29 Січня 2015 21:58
краще притони позакривайте в яких торгують спиртним.
і ката Показати IP 29 Січня 2015 22:14
сергия романьця знову поставте начальником
а що заважае Показати IP 29 Січня 2015 22:17
схмелівшу людину додому відвезти і виписати чек
Андрій76 до а що заважае Показати IP 30 Січня 2015 02:53
Демократичний підхід...А головне-правильний...А хто не має змоги розплатитись, на громадські роботи :)
та ну на (шо)... Показати IP 29 Січня 2015 23:48
Порушення прав людини? ви про шо? витверезники, як на мене, це для тих, хто "совсем плох" і валяється взимку де небудь на асфальті.... чи в чужому під'їзді... хто вибачте , вже на стадії ригачки-всцикачки і не ЗНАЄ дороги додому.... ТОМУ НАВПАКИ - "прибирання" таких у спец заклад - це ПІДНЕСЕННЯ ЇХ ПРАВ ЛЮДИНИ І ЗВЕЛИЧЕННЯ до людського рівня тих, хто напився як скотина=)))))
андрію і 76 до та ну на (шо)... Показати IP 30 Січня 2015 18:38
хлопці а ви пробували хоч раз вести пяного грязного обльованого чоловіка вести додому!!!!!!!
обльованих Показати IP 30 Січня 2015 21:20
не забирали.натомість по місту ганяли банди ппс і шукали добре одягнутих підвипивших громадян а на ранок відпускали голих та побитих .романець сережа знае за що поперли з мусоркі