USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.55 39.80
  • PLN 9.75 9.90

Волинську волонтерку нагородили орденом княгині Ольги

28 Червня 2015 23:25
Координатора Ковельського центру допомоги 51 ОМБР Соколову (Попову) Наталію нагородили високою Державною нагородою - орденом княгині Ольги.

Про це йдеться на сайті глави держави.

З нагоди Дня Конституції Петро Порошенко підписав Указ про відзначення державними нагородами громадян за значний особистий внесок у державне будівництво, соціально-економічний, науково-технічний, культурно-освітній розвиток української держави, багаторічну сумлінну працю та високий професіоналізм.

Указом Президента України за особистий внесок у розвиток Держави Попова Наталія Володимирівна, як Координатор Всеукраїнської Волонтерської сотні, нагороджена Орденом княгині Ольги ІІІ ступеню.

Загалом, нагороджено 163 особи, серед яких волонтери та громадські діячі, керівники підприємств і установ, організатори промисловості та виробництва, працівники освіти і науки, культури, охорони здоров’я, інші висококваліфіковані фахівці, які сприяють зміцненню української державності, соціально-економічному, науково-технічному та культурному розвитку України.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агентство Волинські Новини повідомляло, що орденом «За заслуги» ІІІ ступеня Президент України Петро Порошенко нагородив волинського волонтера та приватного підприємця Валерія Курстака.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
Анонім Показати IP 28 Червня 2015 23:42
дякуємо вам пане Івахів :)
Анонім до Анонім Показати IP 28 Червня 2015 23:42
певно буде просувати її на місцевих виборах :)
Штефан, Луцьк до Анонім Показати IP 29 Червня 2015 09:03
Ага. А іще - дякую вам пане Мартиняк, курячий бароне! Мама Наталії Соколової-Попової у Нововолинському міськкомі партії у радянські часи, займала високу посаду третього секретаря КПУ із комуністичної ідеології. І зараз вона теж при справах. Товаришка Наталія отримала відповідне червоне, комісарського типу, виховання. Я, тут хоч щось, збрехав Наталю? А ось ви брешете на кожному кроці. І нагорода ваша є наслідком цього.
Киев до Анонім Показати IP 29 Червня 2015 13:47
Наташа давно уже наша- КИЕВСКАЯ!! И к награде заслуженно представлена от нашей Волонтерской Сотни за помощь раненым майдановцам и солдатам в больницах и госпиталях... Ната там практически жила после Волновахи. Не трогайте Анонимы нашу Нату!!) за нее много людей и воинов станет!!!
Штефан, Луцьк до Киев Показати IP 29 Червня 2015 15:09
Ви, "Киев", так гарно навчилися у нашому Києві російською розмовляти. Браво! Іще б китайською зацвенькали. Так. Вона, Н.Попова-Соколова давно вже ваша, "киевская". Як і її нерухоме майно на київських пагорбах, що її мама пристаралась. Як і її бос - С.Мартиняк.
? до Штефан, Луцьк Показати IP 29 Червня 2015 15:14
А до чого Любов Соколова - керівник Нововолинськоі Батьківщини, до Мартиняка?? От тупі тролі(.
Соколова-Попова Показати IP 28 Червня 2015 23:59
Мене не дивують і не ображають такі коментарі вже не перший рік... Взуйте моі чоботи і пройдіть зі мною мою дорогу...або пройдіть поруч.. Впевнена.. Будете здивовані, як це не просто,- робити і нести за це відповідальність...Запрошую))
Анонім до Соколова-Попова Показати IP 29 Червня 2015 00:03
пані Соколова а вас не дивує коли до вашого "волонтерського" В ЛАПКАХ центру звертаються люди які трошки не такі бо не входять до виборчого округу якогось "поважного" депутата???
Анонім до Соколова-Попова Показати IP 29 Червня 2015 00:04
не пишіть словами тих чії і ноги незможете поцлувати ...
Анонім до Соколова-Попова Показати IP 29 Червня 2015 08:44
а як ви думаєте таких волонтерів які зробили н меньше вас як ариванюк і.т.п. без протеже колись нагородять...?
До анонімів Показати IP 29 Червня 2015 00:30
А на сепарському сайті ТРИБУНАЛ.ru Соколовій "визнання " теж Івахів на вибори купив?? Там вона "ПОСОБНІК КАРАТЕЛЕЙ" з Волині.. , якому погоджують "возмездієм".
Анонім до До анонімів Показати IP 29 Червня 2015 00:48
там всі карателі хто на іншій території...
вог Показати IP 29 Червня 2015 00:32
Ето мне ,єто тоже мне ,снова мне, а ВОЛОНТЕРИ ПАХАТЬ ,бобла дам і усім мовчать.
Mik (галицька миша) Показати IP 29 Червня 2015 06:04
Ґречно вiтаю панi Наталiю й пана Валерiя з високими нагородами! Найкращi Вам побажання вiд галицьких мишей!
Анонім Показати IP 29 Червня 2015 09:14
Мені говорили що в Ковелі ,поганий центр волонтерів , що деяке собі забирають !
Олена Показати IP 29 Червня 2015 10:41
Наталю, вітаю щиро! Нехай нагороди лише надихають робити добрі справи!!!
51 ОМБР Показати IP 29 Червня 2015 11:18
Наталочко I Валерiю! Вiтаэмо вас з заслуженою нагородою! Уклiн I дяка щира за все те добро, що ви робите I зробили для бiйцiв- волинян та наших сiмей! З Богом...
Марiя Показати IP 29 Червня 2015 11:29
Панi Наталя вiтаю! Вперед бо роботи ще багато.А Заздрiсники так i залишаться у своему болотi.
Св1лана Протопович- Показати IP 6 Липня 2015 21:01
Наталя ти виросла у мо1х очах 1 нагорода ця по праву.. Маеш щире 1 добре серце. ! д1ла тво1 прекрасн1. Ха1 Бог тоб1 допомогае 1 дае на це здоров,я.