USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Волинський «дивізіон безсмертників» потребує ротації

24 Листопада 2014 11:23
Родичі бійців батальйону територіальної оборони «Волинь» погрожують перекрити міжнародні автомобільні траси, у випадку, якщо їм не повідомлять про точні терміни ротації. Натомість самі воїни запевняють, що стоятимуть до останнього, якщо цього вимагатиме ситуація.

Про це під час оперативної наради у голово ОДА повідомив заступник голови облради Олександр Пирожик.

З його слів, серед бійців територіального батальйону «Волинь» так званий психологічний клімат та моральна атмосфера цілком нормальні. Хоча, разом із тим, бійці і фізично, і психологічно виснажені.

«Наше завдання добитись, щоб якомога швидше вони прийшли на відпочинок. На це у нас є один тиждень. Військові попередили, що готові перекривати міжнародні автомагістралі. Я кілька ночей там ночував, об’їхав крайні блок-пости. Бійці готові стояти, доти, доки треба буде. Але вони хочуть точно знати, скільки ще їм знаходитись на полі бою. І ми повинні цінувати їх мужність та гідність», - зазначив посадовець.

Також він наголосив, що воїнів вищезгаданого формування за неймовірну стійкість та витривалість уже давно називають «дивізіоном безсмертних». Саме тому, на думку Олександра Пирожика, ці хлопці - справжні герої.

Натомість, він зауважив, що наразі цю військову формацію хочуть активно скомпрометувати. Однак у жодному разі не можна допускати того, що трапилося із 51 ОМБ, яку за станом на сьогодні уже розформували.

Нагадаємо, раніше Інформаційне агенство Волинські Новини повідомляло, що у випадку, якщо у найближчий тиждень-два не відбудеться ротація військових першого батальйону територіальної оборони «Волинь», то їх матері і жінки обіцяють заблокувати митні переходи в містах Ягодин та Устилуг.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
123 Показати IP 24 Листопада 2014 11:31
ще вже шантаж якийсь тих ..безсмертників.. хочуть дуже до дому!
солдат Волині до 123 Показати IP 24 Листопада 2014 18:30
Херню пишете ,а ви часом не хочете до нас сюди в окопи чи Краііну захистити мужності невистачає
SELAY до 123 Показати IP 25 Листопада 2014 13:22
Ты кто мудильник??? Чё за х*рню пишишь?? Я так понял что ты диванный герой??? С*ка!!!!!!!!!!!
пан Показати IP 24 Листопада 2014 11:43
Ворог на порозi, а вони в огород. Договоряки якiсь.
Олег до пан Показати IP 24 Листопада 2014 12:51
Ти п,,,дло їдь повоюй, а тоді напишеш як місяцями сидіти в окопі, а не в жінки під спідницею. Сам то майбуть і в армії не служив...
Волинь до пан Показати IP 24 Листопада 2014 14:19
Геройство своє треба показувати у справах, а не тролити на дивані. Не знаєш теми , не дрочи .
боєць до пан Показати IP 24 Листопада 2014 18:36
Пан сиди далі в огороді ,а хлопцям відпочинок потрібен , з рідними побачитись, діток обняти
SELAY до пан Показати IP 25 Листопада 2014 13:23
А ты где, гнида сидишь?? В окопе? Завали хлебало ватник х..ев!!
КРАЯНКА ДО 123 ТА ПА Показати IP 24 Листопада 2014 12:14
ПРОШУ,ПОЗАКРИВАЙТЕ РОТИ! І НЕ БЕРІТЬ ВОГОНЬ НА СВОЇ ГОЛОВИ,ЯКЩО ВИ НАВІТЬ ПРОСТО СТАВИТЕ СВОЇ КОМЕНТИ ДЛЯ ЗАТРАВКИ ЯК ЗАВЖДИ. БІЛЬШУ ПОЛОВИНУ ЦИХ ЛЮДЕЙ ЗНАЮ ОСОБИСТО, ПЕРЕД НИМИ В ПОДЯЦІ МИ ПОВИННІ СХИЛИТИ СВОЇ ГОЛОВИ, ЯК ЛЮДЕЙ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ! ДЯКУЮ ВАМ МАТЕРІ ЗА ВАШИХ ДОСТОЙНИХ СИНІВ! ЇХНІ ІМЕНА ЗА МУЖНІСТЬ ДІЙСНО ЗАПИСАНІ В БЕЗСМЕРТНІЙ КНИЗІ ЖИТТЯ!
123 до КРАЯНКА ДО 123 ТА ПА Показати IP 24 Листопада 2014 14:38
у який, у який книзі???
пирожику Показати IP 24 Листопада 2014 14:24
а пирожик не хоче замінити по ротації? а то хлопці воюють, а він з пузом по місту в вишиванці піариться....
мирослав Показати IP 24 Листопада 2014 20:03
Я сам з цього батальйону і цим горджуся, хоча сам не з Волині (так склалось)! Дуже шкода що зараз вдома на лікуванню а хлопці там. Там справді дуже не легко, повірте мені, щодня стараюсь дзвонити до хлопців, вони дуже виснажені як морально так і фізично, ротація потрібна і то якнайшвидше! Слава Україні -Героям Слава!
Бандерівка Показати IP 25 Листопада 2014 21:40
Хто там не був, хто може нормально і спокійно виспатися у теплій постелі, з"їсти у тиші та спокої смачну страву приготовлену матір"ю або коханою дружиною, той хто може помитися і напитися чистої води - той не зрозуміє!!! Ті люди яких біда не торкнулася, не зрозуміє цього болю який розриває серця і душі кожної матері та дружини!!! Гнилі ті люди в яких вистачає совісті писати таку гидоту про наш цвіт нації, про наших Героїв, які кожної миті захищають всіх нас і тих самих Під**расів (диванних "героїв") Так не може далі продовжуватись, кожного дня розмовляю з чоловіком і чую виснажений голос, знесилення і розчарування, чую постріли, вибухи,які просто майже не припиняються і від яких завмирає серце. Хлопцям ДУЖЕ ВАЖКО, їм просто ДУЖЕ і то в най швидший час потрібна ротація. Вони просто психологічно і фізично не витримують, вони втомилися, Їх треба негайно звідти забирати.
Бандерівка Показати IP 28 Листопада 2014 13:02
Інформація щодо ротації ТРО батальйону "Волинь": За інформацією ОДА ротація повинна відбутися з 10.12.14. якщо нічого не змінюється, то з 11.12.14. перекриваємо рух в напрямках митниць Ягодин і Устилуг. інформація і організація за №: Ковель 0978297927 . Шацький район 0962614303 або 0966837337