USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Вражаючий захід сонця у Боголюбах. ФОТОФАКТ

25 Червня 2016 11:11
У дні літнього сонцестояння (22 червня) наші предки відзначали чи не наймагічніше свято, наше світило набирає особливої життєдайної сили. А ми не перестаємо захоплюватися його красою та величчю, намагаємося зафіксувати найяскравіші моменти на фотокамери.

Цього разу в об'єктиві опинився захід сонця - коли світило наближається до обрію.

Фото вчорашнього заходу сонця у селещі Боголюби під Луцьком опубліковані у Фейсбуці на сторінці користувача Nataliya Viento Roy.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Нєужелі Показати IP 25 Червня 2016 11:36
Та то капєц. Аномалія. Раніше такого ніхто не бачив. ))))). Блеєск. Зараз з Adobe lightroom і Photoshop можна і краще накрутити
Лучанин до Нєужелі Показати IP 28 Червня 2016 17:15
в фотошопі тут максиму що зроблено це підправлена насиченість та контраст. перед тим як бовкати абищо, вчіть матчастину. це по-перше,а по-друге, такі як ти точно такого не бачили, інакше не обс*рав би працю іншої людини
ВІка Показати IP 25 Червня 2016 12:14
Гарні фото
!!!! до неужелі Показати IP 25 Червня 2016 17:15
накрути краще! хто заважає! а то" крутиш" тільки в штани
ХиЗи до !!!! до неужелі Показати IP 12 Червня 2017 00:13
Я перепрошую,соромлюсь запитати,шановний,а ви,взагалі,хто?І хто вас призначив головним помічником майстра ?
Журналістам Показати IP 25 Червня 2016 20:04
Вчіть мову, тупаки. "Селещі". І географію, бо Боголюби - це село.
Лучанин до Журналістам Показати IP 28 Червня 2016 17:17
і що ? розумнику, ти тут уроки георафії ведеш, чи як ? то ти аудиторію поплутав. тут взагалі-то люди заходять на красу природу подивитись, а не твої жовчні зауваження почитати.
житель села Боголюби Показати IP 27 Червня 2016 10:04
Ще треба було зробити фото сміття, яке довкола бесідок розкидане по кущах, тому що орендарю нас**ти на красоту природи