USD 39.00 39.35
  • USD 39.00 39.35
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Вулиця Московська у Луцьку отримає назву на честь В’ячеслава Хурсенка

26 Лютого 2016 15:33
Вулицю, назва якої, хоч і не підпадає під декомунізацію, але, на думку мешканців, потребує зміни, перейменують на честь відомого співака-лучанина.

Відповідне рішення підтримали під час засідання міської ради з питань впорядкування назв вулиць міста Луцька 26 лютого.

Як зауважила голова комісії Юлія Вусенко, петиція щодо створення у місті вулиці імені В’ячеслава Хурсенка набрала 379 голосів. Оскільки співак мешкав поряд, по проспекту Відродження, на його честь рекомендували перейменувати вулицю Московську. До того ж, з закликом перейменувати вулицю Московську до членів комісії звертався голова ОДА.

Член комісії Ігор Поліщук підтвердив, що з ініціативою створення вулиці В’ячеслава Хурсенка до нього зверталися діячі культури та активісти громадських організацій.

Члени комісії одностайно підтримали ідею перейменування вулиці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Рядом с Московской Показати IP 26 Лютого 2016 15:46
Я бы на месте жителей, устроил пикет, перекрыл дорогу, ну или чем там обычно занимаются в таких ситуациях. Идиоты, это же сколько геморроя для жителей конкретной улицы создают такие решения
Лучанка Н. до Рядом с Московской Показати IP 26 Лютого 2016 16:41
Геморрой тебе в одно место! Талановитих людей Луцька треба знати, пам'ятати і шанувати!!!!!!!!!! А ще краще було б це робити при житті, а не після смерті!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
З Московської 65 до Рядом с Московской Показати IP 26 Лютого 2016 16:51
Влаштуй пікет в себе в голові. Можливо тоді розберешся, що жодних проблем не виникає.
АС до Рядом с Московской Показати IP 26 Лютого 2016 20:22
На честь алкоголіка назвуть вулицю вмер від горілки оце приклад краще Валеру Маренича згадали той хоть співати вміє
Влад до АС Показати IP 26 Лютого 2016 22:04
як ти можеш називати алкоголіком Хурсенка...?Ти шо з ним пив ? А Мареничу теж дадуть ,тільки потім ,але він не побачить...
стефко Показати IP 26 Лютого 2016 16:00
Молодці! Хурсенко- талант, для Луцька -визначна людина, то ж має бути пошанована!
Рядом с Московской до стефко Показати IP 26 Лютого 2016 16:51
Ну так постройте новую улицу и присвойте ей имя Хурсенка, я же ничего против не имею. Зачем создавать людям неудобства?
Жители улицы Московс до стефко Показати IP 28 Лютого 2016 12:10
Да нет ничего проще. Вы на какой улице в Луцке живете? Вот свою улицу и назовите Хурсенко !!! И все будет как Вы хотите . А нам этот г**орой не нужен!!!
!!! Показати IP 26 Лютого 2016 16:12
Члени "комісії" одностайно підтримали ідею перейменування вулиці, а мешканці вулиці???
І мешканці до !!! Показати IP 26 Лютого 2016 16:57
Луцька теж. Якось не прижились у нас ні готель "Рассєя" , ні кінотеатр "Мацква". Отже і без Московської якось проживемо. І ще порада тому що "рядом с Масковской - у Москві вулиці перекривайте, при нагоді. Схоже Ви там частенько буваєте.
нхя не смішно Показати IP 26 Лютого 2016 16:26
Молодці! І не звертати уваги на "воплі і соплі" совкодрочерів. При совку вулиці називали іменами усіляких чЛєніних, Сраліних та інших вурдалаків-людожерів, а совки сиділи мовчки засунувши язики в ср\ки.
Альона Диль Показати IP 26 Лютого 2016 17:07
Абсолютно згідна!!! Таких талановитих земляків , обов*язково треба пам*ятати!!! Це гарна ідея))
Катя Показати IP 26 Лютого 2016 17:20
От нарешті... Згадую покійного дідуся... Націоналістом заядлим був... і завжди казав - От невезуха а жити маю на вул.Московській.. Вже привітала своїх родичів з цієї вулиці .... вони непроти
Валера Ленартович Показати IP 26 Лютого 2016 17:26
))))...от так і одгріб москаляка "поруч".))
Катя Показати IP 26 Лютого 2016 17:45
Близко Московской есть улица Шептицкого. Уже почти три года на ней живу. Многие лучане ее не знают вовсе. Зато бывшее название скажешь сразу узнают - Ордженикидзе. На гуглкарте вообще отсутствует. Я за то говорю, чтоб наши нардеры не только денюжки отмывали всякими там переименованиями, но раз уж берутся за дело, то с умом.
Лучанка Показати IP 26 Лютого 2016 18:40
А у росіян в центрі Санк-Петербурга є провулок Волинський... І нічого, ніхто не перейменовує. А ми як ті більшовики в 17-му році.
волинянка до Лучанка Показати IP 26 Лютого 2016 20:34
А що нам до Санк ПетербургуПетербургу?Вони нам вже не брати.Чур цю кацапську нечисть.
Юра Показати IP 26 Лютого 2016 19:35
Ганьба !!!
один Показати IP 26 Лютого 2016 19:50
А шановна редакція працювати по сучасному не вміє? Чому б не написати, хто це такий - https://uk.wikipedia.org/wiki/%D0%A5%D1%83%D1%80%D1%81%D0%B5%D0%BD%D0%BA%D0%BE_%D0%92%27%D1%8F%D1%87%D0%B5%D1%81%D0%BB%D0%B0%D0%B2_%D0%92%D0%BE%D0%BB%D0%BE%D0%B4%D0%B8%D0%BC%D0%B8%D1%80%D0%BE%D0%B2%D0%B8%D1%87 Не всі в курсі.
Наталя Показати IP 26 Лютого 2016 21:41
Я народилася і 27 років прожила на вул.Московській.Нікому око не різало. Давайте ще російські призвища будемо змінювати у примусовому порядку
Анатлій до Наталя Показати IP 27 Лютого 2016 07:29
Менше біленької треба було вживати.
!!!!! Показати IP 26 Лютого 2016 21:46
Давайте ще російські призвища будемо перейменовувати
Анатолій Показати IP 27 Лютого 2016 07:17
А, як же голосування депутатів на 61-й сесії Луцької міської Ради від 25 червня 2014 року про перейменування вул. Московської на Ростислава Волошина. Принаймі останній зі зброєю в руках загинув в бою московськими окупантами. Питання, від чого загинув наш "видатний композитор сучасності"?
Семен до Анатолій Показати IP 27 Лютого 2016 09:59
Від жлобів він загинув. Які нікуди не ділись. Вони живучі.
Анонім до Семен Показати IP 27 Лютого 2016 13:04
Від яких ще жлобів...мав діабетну кому...впав в воду і захлинувся...це може бути з кожним.....
Пашик Показати IP 27 Лютого 2016 12:27
В мене бабуся живе на Московській, мені 23, і я все життя знаю цю вулицю як Московську, і до мене вона не один рік і не один десяток років навіть була Московською. До чого я веду.... Ну ладно, там вулиці Леніна, Сталіна і іншої нечисті. Но для чого вже Московську чіпати? Хочете на честь Лучанина Хурсенка вулицю назвати? так називайте якусь нову, он в нас в місті багато нових житлових масивів будується. це ж дійсно, патріотизм і шана людини це дуже добре, але ви подумайте про жителів вулиці, опитайте АБСОЛЮТНО ВСІХ! а не хтось ляпнув "я там живу і хочу щоб її перейменували", я на 100% впевнений що три четверті жителів будуть проти. ви собі уявити не можете яка це тяганина з документами, а тим більше з тим як в нас "працюють" відповідні служби...
пасажир до Пашик Показати IP 27 Лютого 2016 14:45
Яка тяганина, наприклад? В районі балки перейменували більше десятка вулиць - усе тихо, спокійно, ніхто дороги не перекривав, як радить чудак на початку коментарів. Особисто я підтримав петицію, мій друг, який живе на Московській, також за перейменування на Хурсенка
Жители ул.Московская до пасажир Показати IP 28 Лютого 2016 12:56
А нас здесь живет тысячи человек. И мы против.
Анонім Показати IP 27 Лютого 2016 13:02
Я проживаю на цій вулиці...і якби могла проголосувати проти ....зробила це тисячу разів....і не тому що не люблю творчість Вячеслава...а тому що то насправді проблеми для людей....якщо хтось з організаторів цього перейменування готовий організувати зміну усіх документів пезпроблемно...а особливо для пенсіонерів то прошу дуже....бо бути ідейним патріотом але не промозгувати шо то насправді ,вибачте за реальність,гемор для інших.....то вибачєйте.....
789 Показати IP 27 Лютого 2016 16:30
Вулиці Московській - не бути. Немає в Москві вулиці Луцької - не бути в Луцьку вулиці Московської!!!
Гапонюк до 789 Показати IP 14 Березня 2016 09:23
Мої подруги з Московської ,16 та 41 геть не в захваті- гроші на переоформлення документів хто буде давати?
СССР Показати IP 28 Лютого 2016 10:23
Ви ту вулицю не будували щоб її перейменовувати , не жили там , це памятка історії, нехай залишиться так як є
11 Показати IP 29 Лютого 2016 09:11
Росіяни вкзазували українцям як вони мають жити, з цього почалась війна. Ура-патріоти Луцька теж вважають що вини мають право переназвати вулицю Московська не поцікавившись думкою самих жителів вулиці. Пряма аналогія.
житель московської до 11 Показати IP 12 Жовтня 2016 10:00
А зараз хто вказує? Вже все добре живемо краще? всі проблемивирішили ізалишилось тільки вулиці переіменувати... А скільки коштує для бюджету перейменування вулиці??
Наталія Показати IP 2 Березня 2016 21:06
Рішення повинні приймати жителі вулиці, а не депутати в міськраді. В Україні ж ніби демократія ,тому громада і має вирішувати, я проти перейменування своєї вулиці - мене повністю влаштовує ця назва. Краще хай дорогу відремонтують і займуться реальними проблемами міста.
Клим Показати IP 4 Березня 2016 20:30
Все життя живемо на цій вулиці і нам вирішувати назву. Ми категорично проти переіменування, нехай проводять опитування. А як ні-то ми можемо вийти на акцію протесту!
Душман Показати IP 14 Березня 2016 09:43
Не має більш нагальних проблем чи що? З окупантом не назвами треба боротись. У Луцьку і так не хватає фінансування (проблеми ЛПЕ, Луцьктепло,профтехосвіта та ін. ) краще гроші на більш нагальні потреби витратити. Проведіть опитування серед жителів вулиці.
Саня Показати IP 15 Травня 2016 20:02
Нехай і далі буде вулиця Московська, дайте всім спокій.