USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Вулицями Луцька пройде смолоскипна хода на честь Героїв Крут

29 Січня 2017 12:07
Смолоскипний марш з нагоди Дня вшанування Героїв Крут відбудеться у Луцьку 29 січня.

Про це інформують на сторінці «Азов. Волинь».

Так, на честь загиблих у 1918-ому році під Крутами київських курсантів, які боролися з підрозділом російської Червоної гвардії, вулицями Луцька пройде урочистий марш.

Усіх бажаючих кличуть взяти учать у заході.

Збір на Київському майдані о 19.00 годині.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Козак Показати IP 15 Січня 2017 12:29
Ходи, не ходи- а по любе нам вже п*па...
Всезнайко до Козак Показати IP 29 Січня 2017 13:51
Дітей під Крутами так само надурили, як і майданівців...
Активіст Показати IP 15 Січня 2017 12:30
Приходити з лопатами. За одно і вулиці від снігу почистимо.
Анонім до Активіст Показати IP 15 Січня 2017 16:19
і де те МО ? сидить і пивбарі і роздає поради. та ти тяжчого від стопки нічого в руках не тримав
патріот Показати IP 15 Січня 2017 13:00
О це тільки і вміють, що табунами ходити і нічого не робити! Що зміниться від того - платіжки за комуналку меньшими стануть, долар подешевшає, ціни знизяться, війна закінчиться...що???
дідо до патріот Показати IP 15 Січня 2017 14:23
Саме так. якби не агресія Московії та злочини комуняків, ми би мали меньші тарифи, долар дешевший та не було б війни.... РуССько-савєтській мір приносить біду у світі.
читач до дідо Показати IP 15 Січня 2017 14:39
Знову за своє? Йди проспись вже, набрид своїми коментами на всіх сайтах!!!
Анонім до читач Показати IP 15 Січня 2017 16:14
нам би пузо набіть калбасой і лапшой
Анонім до читач Показати IP 15 Січня 2017 16:18
іди хильни настою глоду, полегшає
??? до дідо Показати IP 15 Січня 2017 23:15
Цікаво, а які тарифи у ,на теріторії тих хто воюе?
Анонім до патріот Показати IP 15 Січня 2017 17:54
з тебе такий патріот, як барана суддя
Віктор Показати IP 15 Січня 2017 13:07
Нехай з лопатами пройдуться, почистять вулиці!!! І користь зроблять,та честь шани відадуть. Один лише піар політичьний, щоб людей збудоражити.
Анонім до Віктор Показати IP 15 Січня 2017 16:15
залишились твої вулиці. тобі перелік дати ?
факт Показати IP 15 Січня 2017 14:41
Хто такий Азов? Зборисько нероб-ультрас футбольних, малолітних і не дуже з фашистським нахилом, то вони користь Україні приносять???
Олександр Показати IP 15 Січня 2017 14:57
У 1920-х - п.п. 1940-х рр. на Волині Героїв Крут вшановували проведенням академій, урочистих панахид - почитайте тогочасну пресу. А у цих мізків вистачає тільки Гітлера наслідувати і дітей лякати своїми смолоскипами і мордяками у балаклавах
дідо до Олександр Показати IP 15 Січня 2017 15:17
Нащадки Гітлєра сидять у Кремлі. Карлик Путлєр нападає на сусідні країни та вбиває мирне населення...Пі.Сі. На 9е травня, при совєтській окупації, комуняки влаштовували факельні шествія з червоними прапорами, точно такі червоні прапори були в Третього Рейху фашистської Німеччини.
Анонім до дідо Показати IP 15 Січня 2017 16:17
та й зараз рашистські нео-фашисти спокійно розгулюють вулицями расейським міст під нацистською символікою
Ігор до дідо Показати IP 15 Січня 2017 16:19
ОТО Д*рак!!!
Анонім до Ігор Показати IP 15 Січня 2017 16:56
ну ти самий розумний, в тебе ж соплі по самі коліна
Ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Січня 2017 16:04
Бачу, у дідо хвороба прогресує не по днях, а по годинах.
але зовсім дурнувати до Ще не зовсім свідоми Показати IP 15 Січня 2017 16:57
коментар було видалено
максим Показати IP 15 Січня 2017 16:19
Дідо, а ти при *совєтській окупації* жив? А я жив, і жив як нормальна людина - ходив на роботу, ходив у театр, постійно заходив у книжковий магазин, не боявся за своїх дітей на вулицях міста, мені не промивали мізки тим, що все дорожчає, я не боявся втратити роботу, мене і мені подібних робітників не штрафував власник, як і коли йому заманеться, я не боявся, що мого сина призвуть вмирати на Донбас..... Отак-то, діду нерозумний.....
дідо до максим Показати IP 15 Січня 2017 16:35
шо ти мелиш... Наслухався казок про совок? Зарплата 120крб, квитки в театр по блату, книжки по блату,вуличні банди хуліганів у совку були популярними, промивка мозгів на роботі, в школі ,комуно-фашистські паради, з роботи могли вигнати навіть по доносу сусідів....шкарпетки в дефіцити, продукти в дефіцити, одежа в дефіцити.... а сина призивали вмирати в Афганістан....Совок - фашистська країна, де одні сиділи в ГУЛАЗІ, а інші охороняли вертухаями.
234 до дідо Показати IP 15 Січня 2017 17:34
Рупор тупої пропаганди, інакше не скажеш. Дідо, це Ви можете діткам у школі розказувати: як все тоді погано було. Вони повірять, а ми тоді жили і віримо собі, а не Вам. Всяко було, але ми жили у країні, котру поважали. А зараз? Країна з простягнутою рукою, країна-жебрачка. Це гідність? Що у Вас за мізки, якщо ВИ рахуєте, що цим можна пишатись?
дідо до 234 Показати IP 15 Січня 2017 17:46
чого ж ти тут сидиш...можеш поїхати жити у продвинуту Московію чи у вільну та демократичну Лугандонію.... Чого ж ти мучися?
Анонім до 234 Показати IP 15 Січня 2017 17:50
хто це поважав СеРиСеРи ? куба, північна корея, і ще пару десятків диктаторських режимів. а вєлікія партєйнія деятєлі, які попадали у магазини загнівающіх, ридали від усвідомлення своєї ницості і розчарування у вєлічії савєцкого строя
Анонім до максим Показати IP 15 Січня 2017 17:01
жив за залізною стіною в курятнику , тішився докторською калбасою по святах і па празнікам, як ото актябрьскіх і первоє мая ходив на парад і кричав "Слава КПСС !!!"
Анатоль_ до Анонім Показати IP 15 Січня 2017 17:13
А толку, що ти зараз "вільний" і "незалежний"? :)))
Анонім до Анатоль_ Показати IP 15 Січня 2017 17:46
довго розказувати. ти все-одно не зрозумієш
Тер до Анатоль_ Показати IP 15 Січня 2017 23:21
Тоді батьки і діди були за колючим дротом від Балтійського моря до Чорного і далі до Японського моря і Иихого океану. Отака була буцигарня. А зараз вільні. Едино,що у Европу не пускають,а у бік Тихого океану самі не бажаемо.
234 до Анонім Показати IP 15 Січня 2017 17:37
А не цікаво знати, що багато стареньких зараз і цю ковбасу купити не можуть? І не тому, що немає, а тому що грошей не вистачає.
Анонім до 234 Показати IP 15 Січня 2017 17:45
ну так комуняки і довели тих стареньких до убогого стану
дідо до 234 Показати IP 15 Січня 2017 17:52
Путлєровський троль брехливими провокаціями займаєшся.Дивись щоб в СБУ на "співбесіду" не вивезли.
Анонім до дідо Показати IP 15 Січня 2017 18:29
не зачіпай гі"но, не буде смердіти
Ясновидец до дідо Показати IP 15 Січня 2017 20:14
А ти чий троль, Дідо?
Олег Показати IP 15 Січня 2017 18:26
коментар було видалено
комуняка Показати IP 29 Січня 2017 12:47
А какие реформы делают "не попередники"? Махания флагом, спивы в вышиванках, "декомунизация" институтом забвения Вятровича и переименовывания построенного "проклятым совком"? А новые герои погромщики, мародеры и коллаборанты? В войнах националистов с совковой армией больше всего потерь понесло гражданское население поляков и евреев. В 1991 году население 51 млн., в 2013г. - 45 млн.. И это "не уехали" - а по свидетельствам о смерти ЗАГСов. Сегодня население Украины - 42 млн. И даже без показателей гибели в АТО (на которое пытаются все списать "не попередники") люди банально постоянно вымирают. Яценюк в 2015 году перенес перепись населения с 2016 года на 2020 год. Потому как результат переписи еще более бы проявил ужас масштабов воровской бойни в Украине. Даже после гражданской, двух мировых войн, с дичайшими потерями в десятки миллионов, население в Украине с 1947 года по 1991 год только росло! А такие нацики как Дидо, рассказывают про "кровавую гебню" и голод. Только под их властью в Украине вымерло 6 млн. человек и вымирает сегодня. Сегодня тоже голод, потому как пожрать нет денег купить, заплатив Пороху за комуналку. Да и жратва чисто химия, за продажу которой при совке посадили бы...дидо....смолоскип...средневековье какое-то...
?? Показати IP 29 Січня 2017 17:26
http://www.pravda.com.ua/articles/2010/05/7/5017138/ втрати цивільного населення України: 5,5-6 мільйонів чоловік, понад 2,5 мільйони уродженців України загинуло на фронтах. Виходить, усього як мінімум 8 мільйонів осіб. У 1991 році було в Україні 52 мільйони. Зараз - 42. Без війни вже втрата населення України на 2 мільйони більше ніж під час війни.