USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Чому губернатора Волині прикували наручниками. ФОТО

19 Лютого 2014 15:52
Оскільки голова Волинської облдержадміністрації категорично відмовлявся писати заяву про відставку, незважаючи на вимогу багатотисячного натовпу протестувальників, його силоміць прикували наручниками до металоконструкції на сцені Євромайдану у Луцьку.

Це трапилося під час масових радикальних акцій протесту у Луцьку 19 лютого. На сцені Євромайдану, куди протестувальники витягнули Олександра Башкаленка, йому влаштували «холодний душ», обливши мінеральною водою з п’ятилітрової пляшки. Вони пояснили свій вчинок тим, що Башкаленко повинен відчути те, що відчувають хлопці на Майдані в Києві, яких обливають водою з водометів навіть у мороз.

Голові ОДА облаштували своєрідний стіл із трофейних міліцейських щитів. Давши папір та ручку, активісти вимагали негайної заяви про відставку, написати яку голова ОДА відмовлявся, мотивуючи це тим, що може багато корисного зробити для волинян на своїй посаді. Врешті-решт, протестувальники вирішили застосувати засіб фізичного впливу на губернатора та прикували його наручниками до металевої труби, посадивши на сцену.



Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 234
пророк Показати IP 19 Лютого 2014 15:57
колись так само виведуть і зганьблять сьогоднішніх хероїв
заслужать до пророк Показати IP 19 Лютого 2014 16:03
так і буде.слухай пєрвий та перший канал.там папрощє.як погода в хєрсонє?
панду геть. до пророк Показати IP 19 Лютого 2014 17:39
на звірька із зоопарку схожий
Атос до пророк Показати IP 19 Лютого 2014 18:33
данильчук ЧМО,прихвостень гузівський. паша, думаєш так робиш то ти людина з великої "Л"????? ти на сцені виглядав гірше Башкаленка
рома до пророк Показати IP 19 Лютого 2014 20:27
данильчук молодець
Небайдужий до рома Показати IP 20 Лютого 2014 03:57
Данильчук вирішив побувати в ролі "титушки"! А чи молодець? Та ні,скорше себе опустив!
аопаорп до пророк Показати IP 19 Лютого 2014 20:31
порпор
Небайдужий до пророк Показати IP 20 Лютого 2014 03:47
Чим не титушки??
Небайдужий до пророк Показати IP 20 Лютого 2014 03:47
Як титушки??
Егор Показати IP 19 Лютого 2014 15:57
Очень хотелось бы верить, что все те, кто попали эти кадры, получат лет по 5 тюрьмы строгого режима.
мда до Егор Показати IP 19 Лютого 2014 16:04
син?
Егор до мда Показати IP 19 Лютого 2014 16:09
Если бы я был сыном его, я бы тут ничего не писал, эти люди до завтра просто бы не дожили. Я просто человек из общество, который видит как безмозглые люди превращают собственную страну в руины и загоняют ещё глубже в яму, из которой уже никогда не выберутся. Независимость она уже потеряла. Посмотрите новости, как Европа, Америка и России диктует свои условия и это быдло их выполняет.
так дєлают люді до Егор Показати IP 19 Лютого 2014 16:16
http://www.youtube.com/watch?v=9njTy-LiLFk#t=47
Сергій Осійчук до Егор Показати IP 19 Лютого 2014 16:50
Єгор, я також засуджую такі дії з полоненими. питання до Вас, Ви українець? маю на увазі не по паспорту, а в душі. якщо не подобається у нас поруч є Росія, де і мова для Вас рідна російська.
Лучанин до Сергій Осійчук Показати IP 19 Лютого 2014 16:55
та заткнись ти вже
Джулія до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 19:59
А як же свобода слова??
олег до мда Показати IP 19 Лютого 2014 16:35
ср***колиз
Таня до Егор Показати IP 19 Лютого 2014 16:29
страшно, правда? катувати людей заради добра... пекельна логіка
мда до Таня Показати IP 19 Лютого 2014 23:20
а шо робить беркут, цікаво? пестить полонених та гладить по головці?
лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 15:58
це просто шок!!! БИДЛО!!! мені душе шкода Башкаленка!!!
Петя до лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 16:05
повністю згоден - чим по Луцьку вий..буватись нехай героям на Майдані допоможуть!
Ветеран до Петя Показати IP 19 Лютого 2014 22:14
Сьогодні ці ПАЦАНИ, які себе йменують "загони самооборони" діяли, як провокатори, може самі того не розуміючи. Чому? Бо Волинь, не Харків. Міліція і так до Майдану толерантна. Навіщо було бити скло, двері в ОДА і УМВС? А знущання над Башкаленком -це позор Майдану! Українці завжди жаліють мучеників. Цим ви тільки підняли його авторитет. Ви послухайте, що говорять люди в тролейбусах.Тут ви герої сотнею на одного. Нині в Києві вирішується доля Майдану і України. Треба там бути, а не тут бігати з палицями, знущаючись над полоненим чиновником. Чим ви кращі за той беркут, який знущався над Гаврилюком? А де лідери опозиції? Чому вони не очолили натовп, який пішов до УМВС, а відали на самоплив? Що уже ділили посади в ОДА? Бо там уже світиться Бондар, Грицюк і т п.п.
Анастасія до лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 16:19
Підтримую.Це ж в першу чергу просто людина.
торгуй сама собою до лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 16:24
http://www.youtube.com/watch?v=9njTy-LiLFk#t=47
москаль Показати IP 19 Лютого 2014 15:58
ужас, что творится. Папуа-Новая Гвинея какая-то. Хочу визовый режим с Украиной.
лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 15:59
нелюди, хіба ви волиняни, та ви вандали, скільки щ вам платять , що ви так всек трощите. палите, ломаєете. хіба так можна з живою людино, з нами украхїнцямит. а ми зе по німців згадуємо, та ви гірші за німців. а ви журналісти чи репортери ви, ото сенсацію знайшли про таке пишете...
Лучанка 2 до лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 16:47
Так вони навіть одягнули німецьку форму! Тому ведуть себе як німецькі фашисти(((
дідо Показати IP 19 Лютого 2014 15:59
На місці Башкалєнка мав би бути Клімчук. Башкалєнка є ніхто, цар-Борис є головним мафіозником Волині.
ххх до дідо Показати IP 19 Лютого 2014 17:18
то якого милого сідав в те крісло? думав що воно йому зад прикриє?
252545 Показати IP 19 Лютого 2014 15:59
Треба ще палками побити. Лінчування, це ж так по-європейськи.
Реаліст Показати IP 19 Лютого 2014 15:59
Це по Європейськи.
бют Показати IP 19 Лютого 2014 16:01
я знаю точно що любого можна поставити на коліна .. зневага до ркеволюціонерів.. я за стільки років перший раз заповажав башкаленка ... поставити на коліна можна скорити ні... я визнаю я помилявся ... це просто боротьба за владу нашими руками...
лучанка знову Показати IP 19 Лютого 2014 16:02
я надиюся, зо цим нелюдям таки буде кара за їх вчинки
ццц Показати IP 19 Лютого 2014 16:03
згадайте 17 рік коли бидло прийшло до влади
my_gift до ццц Показати IP 19 Лютого 2014 20:01
О, недобита "аристократія" обізвалась?
Ветеран 11 до ццц Показати IP 19 Лютого 2014 22:17
Бидло і босяки. Сила є розуму не треба
Руске. Показати IP 19 Лютого 2014 16:03
Интересно, кто здесь пишет комментарии? Люди, разберитесь в сабже, Все мы получили того же "Клімчука" и того же Донецкого вора из 90-х. Какого х***я вы жалеете "человека", который потом будет решать проблемы способом рецидива... Стыд и позор тем, кто противник данного мероприятия! Слава Україні!
Анонім до Руске. Показати IP 19 Лютого 2014 16:05
Сала Украине, героям Сала! )))))) Громадяне, припинить бути совками.
За правду до Руске. Показати IP 19 Лютого 2014 16:06
Героям слава.
Анонім до За правду Показати IP 19 Лютого 2014 16:27
Героям - слава! Саме - героям, а не таким шакалам як ви.
Ім'я до Руске. Показати IP 19 Лютого 2014 20:06
Мені таксамо шкода всіх, серце зжимається, коли бачу таке публічне приниження особистості, але ж з нами ця влада робить те саме, просто... Хотіла написати що "просто приховано" і згадала золотий унітаз Януковича і свою сусідку пенсіонерку, яка харчується майже повітрям, бо пенсія така "достойна"... Люди, а як ви думали інакше відбувається революція???? Його ж не побили!!! Не побили так, як беркут за мої гроші, за мої податки б'є моїх братів!!!!
москаль Показати IP 19 Лютого 2014 16:04
Оспади, ну европейцы.. Жлобы натуральные, менталитет колхозников, а возомнили себя Европой. Что русским, что украинцам вход в цивилизованный мир заказан - никакого уважения ни к правам человека, ни к ценностям демократии, никакого стремления к компромиссу - то, на чем основывается и Америка, и Европа. Эти майдановцы - те же самые совки, только сменившие ориентацию. Методы те же самые, та же нетерпимость к инакомыслящим. Напоминают мне наших православненьких, которые вчера были коммуняшками.
Іра Показати IP 19 Лютого 2014 16:04
Найцікавіше те, що ці нелюди знають, їм за це нічого не буде. Безнаказанність - ось в чому причина. Відчули смак вседозволеності. Просто жах. Башкаленко О.К. - це офіцер, військовий, не таке в своєму житті пережив. Його група кількох неадекватів не зламає.
Руске. до Іра Показати IP 19 Лютого 2014 16:06
Захарченко тоже офицер, неужели ты сможешь оправдать его действия, Ира?
Октябрьский до Руске. Показати IP 19 Лютого 2014 16:27
Ему не в чем оправдываться. Пускай оправдываются ЛЖИВЫЕ РАБОТАЮЩИЕ ЗА ЗАПАДНУЮ ПОХЛЁБКУ ПРОДАЖНЫЕ ПСЕВДОСМИ которые рисуют из Захарченко и других руководителей страны дьявола, причём порой совершенно незаслужено!
Офицер до Руске. Показати IP 19 Лютого 2014 18:23
Башкаленко- командир группы боевого дивизиона Ракетных Войск Стратегического Назначения, с Захарченко не сравнивать!
*** до Руске. Показати IP 21 Лютого 2014 10:26
Про що ти мелеш? Це різні речі
111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:05
Удивляюсь комментам! То есть если рыги дают команду убивать и калечить людей то это нормально, а если рыга в наручники так это уже прям звери? Если вы не поняли, Башкаленко представитель партии которая издевается, мучает и убивает людей. Вы новости не смотрите, не видели какими способами?
москаль до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:06
ну и вы сами такие же, чем отличаетесь-то? цели другие, методы те же.
111 до москаль Показати IP 19 Лютого 2014 16:09
Хочешь сказать его так же? Ты вообще смотрел новости последние месяца. Вспомни Юрия Луценко и Булатова.
москаль до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:13
Пардон, панове, вас не навчили чемностi й манерам? Чому це ви менi "тыкаете"?
Октябрьский до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:29
Булатов - актёр, у которого вдруг "отрасло" ухо. И потом, что-то слишком бодро он выглядел, когда якобы его "в реанимацию" положили. Люди которых ложат в реанимацию, ведут себя несколько иначе!
111 до Октябрьский Показати IP 19 Лютого 2014 16:33
Юрий Луценко наверное тоже актер?
Лучанин до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:29
Тільки такий даун, як ти може повірити в цирк Луценка і Булатова! Той кабанюра Булатов після "тортур" краще виглядав, чим до них. Якби його так катували, він би подох разів 10!!!!!!!!!!!!!
111 до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 16:35
Не писал тут комментов и не читал. Сейчас понял, что на Волыньнюс обиталище проплаченых рыготроле, Печально
Лучанин до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:59
Заздриш розумнішим за тебе? А на рахунок проплачених, не суди по собі
Українець до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 17:03
а твою семью если быивезли а ти против толпи один, не обосрался би ? Герой клавиатурний?
111 до Українець Показати IP 19 Лютого 2014 17:07
Моя семья не связана с бандитами и кровавой ПР. Посмотри на майдан, что делают коллеги твоего кумира с мирными людьми, у этих людей тоже есть семьи.
Лучанин до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 17:16
Зрозуміло, ти просто хворий
Українець до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 21:00
А ти в зеркало на себя посмотри ти такой ангел, что считаеш что можна так издеваться над человеком, пр бандиты, а чем вы лучше методи извращенней, данильчук ваш идеал и лидер.Жуть.
Іра до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:07
Якщо одні роблять не законні дії, це не означає, що інші як стадо, теж повинні цим займатись. Бо тоді виходить, що і ті, і інші однакові.
Октябрьский до Іра Показати IP 19 Лютого 2014 16:30
Если меры по наведению порядка уже стали незаконными действиями - тогда в законе надо прописать, что государственный строй Украины - АНАРХИЯ!
Ім'я до Іра Показати IP 19 Лютого 2014 20:18
Я не розумію, може я чогось не побачила на цьому відео, його били? Чи що ви так переймаєтесь, краще за земляків своїх переймаєтесь які вам майбутнє відстоюють, а їх вбивають!
))) до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:07
нет, наоборот. если мифически беркут терзает людей, то он зверь. если малолетние уе.ны терзают людей, то это нормально, правда? все, засрань, под суд. видеодоказательств достаточно. и не жаль ни капельки.
Без партії до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:14
таких партійців в області дох***ра - вперед ідіоти
111 до Без партії Показати IP 19 Лютого 2014 16:39
Вообще то он глава Облгосадминистрации, а так же кровавой ПР в области
123 до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:14
Я понимаю что вы свой мозг скорее всего пропили, прокурили или ещё неизвестно куда дели, но чтоб настолько!!! Вы новости реально смотрите своим глазами!! ЛЮДЯМ МИРНЫМ(!) КАКИЕ-ТО ИДИОТЫ ДАЛИ ПРИКАЗ ИДТИ С ОРУЖИЕМ НА ВЛАДУ!!! Вы это хоть понимаете!?!?!?!?!?
Катя Показати IP 19 Лютого 2014 16:05
Жах! Навіщо з людини так знущатися! Ну напише він ту заяву... думаєте хтось кращий на його місце прийде
DED Показати IP 19 Лютого 2014 16:06
Гопота на сцені не краще за тітушок за своїми діями!
))) Показати IP 19 Лютого 2014 16:06
а ведь теперь, когда эту быдлоту поведут под белы рученьки и отправят по статье, никто их защищать не пойдет. браво Башкаленко.
Провокатор до ))) Показати IP 19 Лютого 2014 22:32
Так це і є ті самі тітушки. Вони ж всі у масках, шарфах, касках. А один ще й напялив німецьку каску і так щиро позував перед камерами. Вся Україна, весь світ побачили цей позор для Майдану. Справжні Герой у Києві. Сьогоднішніми діями вони опозорили чисте обличчя ЄвроМайдану і вдало зіграли для тих же регіналів. Молодці молодчики!
Луцьк Показати IP 19 Лютого 2014 16:06
От ублюдки, вони думають, що їх за це будуть поважати? Майданівці, подивіться, хто вас очолює!!!!! Розуйте очі, це звичайні оскаженілі тварюки!!! Та вони навіть гірші за теперішню владу, яку вони називають вбивцями!!!
ок до Луцьк Показати IP 19 Лютого 2014 16:48
а вони курнули і вейфорії все і всіх б"ють.бидло
Опозиціонерка Показати IP 19 Лютого 2014 16:07
Волинь деградує!Зупиніться, бо мені соромно за такі методи наведення порядку!
мати Показати IP 19 Лютого 2014 16:10
люди хіба для того щоб добре жити, треба ламати і трощити все? хороше життя починається з культури. а якщо відкривати двері ногами і все нищити нікому з того ліпше не буде. прийде нова влада, нова міліція і їм треба буде десь працювати. а якщо все понівечити то знов тягнутимуть з простих людей. мені соромно за своїх співвітчизників. я не хочу щоб мої діти росли в країні, якою керують бандити. але й не хочу щоб вони жили в країні де панує насильство і мародерство, такі як сьогодні.
Ім'я до мати Показати IP 19 Лютого 2014 20:23
Жіночко, у всіх демократичних країнах світу люди як один виходять на вулиці висловити своє "фе", а якщо їх не чують то там ще й не таке починається!
я Показати IP 19 Лютого 2014 16:10
Януковича презираю и ненавижу, но такие методы не лучше, чем януковские...
лор до я Показати IP 19 Лютого 2014 16:17
+ 100 % Схаменіться.
Октябрьский до лор Показати IP 19 Лютого 2014 16:33
Поздно. Безнаказанность им башню уже снесла.
333 Показати IP 19 Лютого 2014 16:10
Судя по комментам тут опять хотят просто обещаний от Януковича, а то что ПР убивает людей так это нечего, нормально
656 Показати IP 19 Лютого 2014 16:10
Люди!!!!!!!!!!!!!!!!Схаменіться!!!!!!!!!!!!!Зло-породжує зло!!!!!!!!!!!!!Не глуміться,ОТЯМТЕСЯ!!!!!!!! Ви не того вхопили і не тому учинили розправу!!!!!!!!!!!!!Головна гієна сидить у Києві!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Василь Показати IP 19 Лютого 2014 16:11
Поважаю Башкаленка, не став на коліна перед бикотою...
опозиціонер Показати IP 19 Лютого 2014 16:11
о так ці методи порядку у нас будуть і далі, як о ці звірі прийжуть до влади, то буде дуже нам всвм всеело. а тепер українці, будемо всі сидіти без зарплати, а пенсіонер без пенсій. о це так і буде нам громадяньська або дика війна.
Василь Показати IP 19 Лютого 2014 16:12
БИДЛО!!! ТВАРЮКИ!!! так не можна ніколи вчиняти,а ви ті що,зараз лікуєте-мені вас шкода...ох ви ще отримаєте,вам так це не мінеться.Побільше так як О.К.Башкаленко-це людина яка має свої принципи, і ніколи не відступиться!!!
свідок до Василь Показати IP 19 Лютого 2014 16:29
Скажіть це Доманській-активістці яка на Майдані у Луцьку заправляє, яка так це все смакувала і підбурювала до таких дій!!! Да цю дєвку навіть жінкою, чи жиночим ім'ям ніколи неможна назвати!!!
Комок в горлі Показати IP 19 Лютого 2014 16:14
Шкода, по людськи Башкаленка. Жодна людина в світі не заслуговує такого поводження з нею та приниження. Чим Данильчук -*ибіл думає - не знаю. Не підтримую ПР, але і поведінка "майданівців" та поводження з Башкаленком, відштовхує від себе. Думайте що робите, і памятайте, що буде завтра, післязавтра. І всім доведеться відповідати за свої діяння на цьому світі, чи на тому.
мама Показати IP 19 Лютого 2014 16:14
бидло хто так робить. Ні таким до влади. Вони вже страх втратили. біда їх не покине
Волинянка Показати IP 19 Лютого 2014 16:15
ГАНЬБА-ВОЛИНІ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 16:15
От скоти!!!! Їхніх батьків на місце Башкаленка!!!
Инна Показати IP 19 Лютого 2014 16:16
Вы конченное дно людей, которая их защищаешь, посмотрите на человека, его силу воли. Вы такими никогда не будете! Вы будет конченым стадом, которым всю жизнь будут управлять! Вы позор Украины на весь мир!!!
lutchanka Показати IP 19 Лютого 2014 16:16
огидно і соромно за наших революціонерів! Всією душею з київським Майданом, але ніколи не буду з нашими. пробачте. засранцями! Це не люди, не європейці - це дика орда, яка, як гієни, нападає на одного і вчиняє наругу. Це не достойно цивілізованих людей! Я не люблю Башкаленка( а він також не зобовязаний бути всезагальним улюбленцем) - його можна поважати чи не поважати, але не можна так низько падати і його принижувати, він не несе відповідальності за дії тих, хто видав наказ вбивати людей на Майдані у Києві. Ви не люди, а ви-справжнє бидло - ви споганите своїми вчинками будь-яку хорошу ідею.
дідо Показати IP 19 Лютого 2014 16:17
Ті ,хто голосував за Єрємєєва,івахіва та Мартиняка тепер знущаються з пішака.
111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:19
Любой нормальный человек давно б ушел из этой партии добровольно
222 до 111 Показати IP 19 Лютого 2014 17:51
Миша умовкни
володимир Показати IP 19 Лютого 2014 16:21
бидлоття. на кого ви зараз схожі? а .БАШКАЛЕНКУ респект
Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 16:22
Ви подивіться хто приковував наручниками: оцей кончений бут-гусаїм!!!!!!!!! Воно по життю ущербне, шавка скажена!!!!!!!!!!! Якби ж адресу цього "патрійота" взнати! Я проти теперішньої влади, але якщо ТАКЕ прийде до влади, я сам його пошматую!!!!!!!!!!!!!!!!
Вєталь до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 16:26
Вибачте - але пізно!:( Це пидець Україні, а області...:(
lutchanka до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 16:26
підтримаю вашу компанію!
V до lutchanka Показати IP 19 Лютого 2014 16:29
с радостью помогу
Джулія до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 20:10
Будуть же "чесні" вибори...Не підтримуйте його кандидатуру :-)
Ім'я до Лучанин Показати IP 19 Лютого 2014 20:35
Угу, дуже радують такі коментарі. Сидите напевно на дивані, і кричите про якесь пошматування. Але ж ви проти теперішньої влади, самий час шматувати в Києві, а не критикувати дії мітингувальників сидячи на тепленькому диванчику.
Волинянка Показати IP 19 Лютого 2014 16:24
А він і є офіцер-і ніколи честь мундира не замарает!!!
реаліст Показати IP 19 Лютого 2014 16:24
саме страшне, що лідерів не видно ні в Києві - ні на Волині, одні притрушені,приморочені,дехто з бувших, але назад шляху нема!!
Олена Показати IP 19 Лютого 2014 16:25
Ну ви плеат вааще...!!! Да- ця людина в ПР! Но він хіба віддав злочинний наказ? Він особисто допустив, щоб сьогодні кров пролилась в області? Ви чим думаєте? Ну вигнали з ОДА, на роботу не буде ходити, накази з Києва виконувати не буде!!! Но таке робити??? Да слів немає як назвати тих ізвергів!!! Країні - бздець!!!:(
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 16:25
фашисты
Ім'я до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 20:38
Вже загохніть ви з своїм фашизмом!!!!! Ідіоти
костя Показати IP 19 Лютого 2014 16:26
Я сам запада,львовская область, и такое быдло в комуфляже только в стаде сильные по одному с*ка сцыкуны, дибилы которые слаже морковки ниче не ели и кроме памятника бандеры ниче не видели - вы ж бл** сами себя унижаете, никогда мужчины стадом не нападают на одно - трусы... и реально быдло аж стыдно...
Українець до костя Показати IP 19 Лютого 2014 21:09
Це нова генерація гомо**ків ревопюціонерів
Таня Показати IP 19 Лютого 2014 16:27
Данильчук - тобі кінець. Я не представник правоохоронців чи нинішньої влади, я кажу це, як звичайний, пересічний українець. Ти вандал і садист. Ти влада рівно стільки ж, як і Башкаленко. Ти нічого корисного не зробив для міста. Тебе запам'ятають, як особу, що привселюдно катувала іншу людину. Ти нечисть та погань. Ти політичний труп. Та й просто труп - зомбі з вигнившими мізками.
до до Таня Показати IP 19 Лютого 2014 17:53
РЕСПЕКТ
Волинянка! Показати IP 19 Лютого 2014 16:27
Ви там були? як Ви можете судити???прийшли люди, а вони давай кидати гранатами, після цього звичайно полетило все в вікна!Ви не задумуєтесь що в кожного з цих людей е батьки діти!А чьому Він мирно не підписав документ про відставку???а шкода халявні грошенята брати?
Лучанин до Волинянка! Показати IP 19 Лютого 2014 16:48
Які люди, це ті що палили офіси ПР і КПУ??????????? В масках, з битами нормальні люди не ходять!!!! Якого х*єра приперлись??????!!!!!!!!!! А ти така сама тварюка, як і твої очільники Гузі-Данильчуки дармоїди продажні!!!!!!!!!!! Нічого, почекай, не довго залишилося, все повернеться сторицею.
Українець до Волинянка! Показати IP 19 Лютого 2014 21:11
коментар було видалено
Перехожий до Волинянка! Показати IP 19 Лютого 2014 22:45
Я там був і бачив. Першими почали тітушки. Вони просто жадали крові, у них руки чесалися. Ніякого лідера не було. Сам генерал вийшов з вищими офіцерами до них. Та не було з ким розмовляти. Одні гасла почали лунати "ганьба, банду-геть!" і т.п. Ні депутата опозиційника не було, ні ще якогось переговорника. Не було з ким говорити. Перед ними стояли вищі офіцери МВС, які може ловили злочинців, бандитів, ризикували життям. А ті сопляки. які пороху не нюхали, молоко ще не висохло і одне вміють, що кричати і семеро на одного. ГАньба! Я хотів сам з друзями записатись в загони самооборони, але тепер після побаченого на власні очі, не хочу бути поруч з такими уродами.
S Показати IP 19 Лютого 2014 16:29
Уже народ – одна суцільна рана. Уже від крові хижіє земля. І кожного катюгу і тирана Уже чекає зсукана петля.
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 16:29
Тримайтесь Олессандре Костянтиновичу! Ви справжній офіцер!
я до Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 17:01
а відколи прапорщики поставали офіцерами
між іншим Показати IP 19 Лютого 2014 16:31
Це відплата за" царські села " і 3-х метрові огорожі ,з яких можна побудувати 2 будинки.Чого хотілось, те отримали. Чому з Вас ніхто не став на захист Башкаленка на майдані? Герої заднім числом.
болить... до між іншим Показати IP 19 Лютого 2014 17:26
самий влучний комент! Хоча я не прихильник таких методів, але наш суд таких не судить, от люди і влаштовують самосуд за все, що наболіло, за все, що відібрано і не додано владою...
Петро Дурильчук Показати IP 19 Лютого 2014 16:31
Політика це політика,а утримання людини і знущання це чистий кримінал...
оооо Показати IP 19 Лютого 2014 16:32
Цього офицера у відставку!!!!!!!!!Ганьба!!!!!
Підстрикачам Показати IP 19 Лютого 2014 16:32
Та ну шо ви пишете всяку чуш жалко вам башкаленка ,та кому він по великому рахунку треба строїть з себе героя та підпиши ти цю бумагу і не е.....би мозг не собі не людям,а тих лудей які загинули вам не жалко? ВАс би по великому рахунку таких писак підстрикачів тоже від.....ди харашенько! НЕ вже не зрозуміло вже давно нікому не потрібна ніяка европа і все що залишилось це тільки назва евромайдан ,Треба здати яника і ше 40-50 людей близьких до ньго і все заспокоїться.Ну шо це за призидент ніде не вчився вискочив з бандюків і вирішив що зі всіею країною можна зробити так як з ДОНЕЦЬКОМ ,сидить там собі десь читае якусь АХМЕТОВУ і ще мочить всяку фігню! Довели народ до сказу!
небайдужий Показати IP 19 Лютого 2014 16:32
таке враження, що ми повернулись в часи середньовіччя. Люди схаменіться, де ж ваша християнська милосердність ? І це нові поводирі народу ! Справжні хунвейбіни, які готові четвертувати кожного, хто не так думає як вони. Тільки тепер починаєш вірити, що удавки УПА і криниці з трупами - це не вигадки , а дійсна трагічне минуле нашого народу. Як би ж лише минуле... Можливо і недалеке майбутнє.
Яна Показати IP 19 Лютого 2014 16:33
Засуджуєте мітингувальників? А чому, Башкаленко, вчора, коли подивився новини в яких розповідали про стількох загиблих ... не прийшов сьогодні на роботу, не написав заяву про звільнення, і не сказав: "Що я не буду підтримувати владу у якої руки в крові ".
Інна до Яна Показати IP 19 Лютого 2014 16:40
Це не підстава так знущатись з людини. НЕЛЮДИ
Аня до Яна Показати IP 19 Лютого 2014 16:51
Яночка, хворієш?
111111 Показати IP 19 Лютого 2014 16:33
кому ставати на захист??? Чьому він не підписав документ про відставку????
прр Показати IP 19 Лютого 2014 16:34
ррр
Олег Показати IP 19 Лютого 2014 16:35
Мені соромно, за цих "героїв". Жорстокі й цинічні, варвари... п. Олександре, пробачте, вони не знають, що роблять. Тримайтеся, Богобоязні люди Вас підтримують. Це не революція а хаос, без мети та ідеї. Тримайтеся. З повагою до Вас.
РВ Показати IP 19 Лютого 2014 16:36
Як бачимо мітингувальнки нічим не кращі від влади... Це просто психологія натовпу, один крикнув усі інші побігли.
Я Показати IP 19 Лютого 2014 16:37
Я заню его лично! он хороший человек!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
ок Показати IP 19 Лютого 2014 16:38
це справді дебіли ці майданівці.до Європи нам далеко і до Росії також.Таке бидло ні там і ні там не ждуть.Самі собі в своїй державі зробили війну.я не завжди підтримую владу але тут Башкаленко-молодець,він ще буде на коні а тоді "активісти" побачать.
Інна Показати IP 19 Лютого 2014 16:39
Бидло, фашисти, нелюди. Мені соромно, що я живу поряд з такими ...... Як би з вас чи ваших рідних так знущались? БИДЛО
Ник Показати IP 19 Лютого 2014 16:39
Хотелось бы узнать, что конкретно вам сделал Башкаленко? Лично у вас что-то украл, дал команду на расстрел? Пока годами сидели у него в Квартале и Ланцелоте не возникало вопросов к нему. Можно же было по европейски проголосовать деньгами, игнор заведению и всё. Почему никто не пришел к нему раньше и в глаза не сказал все это... Мол, такой ты плохой, беспредел делаешь и т.д. Боялись... А теперь можно все. Бей, громи, уничтожай. Человек сам вышел к вам. Не струсил, не спрятался за спины. Хотел говорить. И получил за всю партию оптом. А если б губернатор была женщина? Чем не угодила областная милиция? Они кому плохо сделали? Там служат ваши братья, друзья, соседи. Туда не завезли за ночь "донецких" или "москалей". Их долг защищать, в том числе и свое здание, документацию, оружие. Они уж лучше вас понимают, что будет когда оружие попадет в руки толпы. Мне очень больно смотреть как офицеры подвергается унижениям от непонятно кого. Шпаны, которая получила вседозволенность. А всем кого радует эта картина, советую встретиться с Башкаленко где-нибудь без камер, без толпы и один на один в лицо высказать свои претензии. Ни в коем случае не защищаю его политические убеждения и методы работы. Но издеваться таким образом над человеком, это уже слишком. У него есть свои идеалы и убеждения, и то как он держится вызывает только уважение. Кому вы нужны в Европе с таким подходом? Чем вы лучше банд с окраин Парижа, которые пару лет назад жгли машины и громили все подряд?
Таня до Ник Показати IP 19 Лютого 2014 16:51
їм байдуже, волиняни і чужих президентів луплять
Башкаленку респект Показати IP 19 Лютого 2014 16:40
Вважаю бидлоттям тих хто сьогодні закидав міліцію і знущався над Башкаленком. Поясніть, який з цього толк? Валіть в Київ там все рішається. Це те саме що заняти Рожище чи Ківерці, а все рішиться в Києві. Купіть мізки собі і робіть правильно, а не знущайтесь з не винних. Що зробила волинська міліція чи Башкаленко, шоб їм кричати ганьба? Дибілікаетси ви всі. Треба думати перд тим як щось робити
Надія Показати IP 19 Лютого 2014 16:42
Маю великі сподівання, що у Європі і ці кадри побачать... Хай порадіють до чого призводить їх зволікання...
ДІД Показати IP 19 Лютого 2014 16:42
А що дасть відставка його ?! ...Що він зробив такого, щоб з ним так поводитись? Чесно, мені його шкода. як людину..Те що Партія Регіонів, значить так поводитись потрібно?!!! Соромно має бути вам, що так поводилиь з людиною, про яку окрім що Вона від партії регіонів, і призначена президентом мало хто що знає!!! Людьми потрібно бути, а не стадом баранів!
наш Показати IP 19 Лютого 2014 16:44
Щоб я ще хоч раз вийшов на Театральну дивитись на цих шоуменів, хай мені ноги до стелі приростуть. Хіба коли люди ставитумуть на коліна когось із цих хероїв після того, як вони стануть владою. Тоді прийду обов'язково. А поки що вперше заповажав Башкаленка. Другий козак Гаврилюк, хоч і з Махачкали. Не тямлять гниди, що творять. Хоч це начебто й "наші" гниди.
my_gift до наш Показати IP 19 Лютого 2014 20:16
Хай Ваші слова про ноги збудуться. Бажаю ВІД ЩИРОГО СЕРЦЯ!
Ім'я до my_gift Показати IP 19 Лютого 2014 20:57
Підтримую! Взагалі можеш з Ужгорода мігрувати! І хай тобі там ноги хоч до ріті приростуть!
88 Показати IP 19 Лютого 2014 16:45
Стадо сліпих баранів..... Що Ви робите? Крім того що він Башкаленко, так він ще й людина..... ганьба... Нелюди..... Самі знищуєте наше місто.... Як можна своїми ж руками знищувати те що будувалося віками..
Волинський патріот Показати IP 19 Лютого 2014 16:45
Башкаленко я почав тебе поважати! Тепер я зрозумів одну істину - немає різниці з якої ти партії, якщо ти м***дак, то їм і залишишся в самій "святій" та улюбленій партії. Я зневажаю тих "людей" які сьогодні вчинили насильство у Луцьку! Якщо вас випадково і мине покарання за ваші дикунства, то свідома волинська громада, яка бачить на що ви здатні вас ніколи внутрішньо не прийме, в її очах ви назавжди залишитеся особами, які здатні переступити через найцінніше - ЛЮДЯНІСТЬ! Закликаю усіх свідомих волинян засудити насильство у Києві та Луцьку! Якщо по-справедливості, то за втраченні життя у Києві в рівній мірі мають відповідати і влада і опозиція! Люди вже починають це розуміти!
Волинянин Показати IP 19 Лютого 2014 16:45
Мені соромно за Україну і за Волинь !!!!
з волині Показати IP 19 Лютого 2014 16:52
звірина соромно за них
Яна Показати IP 19 Лютого 2014 16:52
Цей гнів цілком справедливий, влада на мирні протести не реагувала , вбивала і мучила людей, свято вірила в свою безкарність .Терпець у людей урвався, і до речі Башкаленка захистили, а хто захистить народ від свавілля влади ? В нього був вибір, бути з народом чи сидіти в теплому кріслі, як бачимо друге для нього важливіше, і цим рішеням він підтримує владу в Києві, яка вже річкою проливає кров.
Яні до Яна Показати IP 19 Лютого 2014 17:03
І ви називаєте це мирними протестами, коли в дію пішов правий сектор це вже не мирні протести
Яна до Яні Показати IP 19 Лютого 2014 17:13
Він став не миртим тому що, на мирні протести влада чхала ... яка була реакція влади на мирні протести смерті і побої людей ? Це можна було не допустити, але людей не чули.
Вася. до Яна Показати IP 19 Лютого 2014 17:05
Башкалєнко особисто когось вбив, чи катував..??? Чи він агітував за нинішній режим....? Він державний службовець перш за все . І яка різниця від якої партіїї він прийшов. Він виконує функції представника законно обраної влади в першу чергу. Завтра влада поміняється, прийдуть нинішні революціонерни, і хтось буде ними невдоволений і почне той самий Майдан.... І до кого Ви тоді будете бігти...... "Беспредельщики"........В Грузії також були заворушення, щоб Саакашвілі зняв з себе всі повноваження, але...... Було сказано чітко. Будуть вибори визначені Конституцією, тоді побачимо.........
Анонім до Вася. Показати IP 19 Лютого 2014 17:21
Василь, я абсолютно не підтримую самосуд , я наголошую на тому , що потрібно було реагувати раніше ... І не в Башкаленкові справа, а в тому , що в мирний час вбито стільки людей ... Студенти теж не вбили і не катували , але чомусь вас не бентежить , що їх жорстоко побили ?І з цього все розпочалось .
Проти Показати IP 19 Лютого 2014 16:53
Це жорстоке БИДЛО хоче керувати???! Істинно мудрий КЕРІВНИК намагається стати зразком для підданих. Головне для КЕРМАНИЧА - це ДОБРОДІЙСТВО, а не НАСИЛЬСТВО чи закон. Хто хоче щоб ним керував ДАНИЛЮК чи ПОХА, той явний ДУРЕНЬ.
!!!! Показати IP 19 Лютого 2014 16:56
Навіщо руйнувати будівлі та бруківку? Ми ж самі потім будимо її встановлювати!!! А те що роблять з губернатором це просто вже тягне на статтю.
микита Показати IP 19 Лютого 2014 16:56
Купка проплачених Москвою провокторів., яка хоче дискредитувати протестний рух. Гузь то в Білорусії революцію зробить, після якої люди згодні краще ще трохи пожити в неволі, то біля РАЦСу трамплін-довгобуд закладе. Оскільки він завжди в центрі публічних акцій, по ньому оцінюють всіх українців. Ще щось подібне вчверить, їй-бо громадянство поміняю.
))) до микита Показати IP 19 Лютого 2014 17:44
из Белоруси его выкинули к е..еням. я так смотрю, надо было и отсюда.
Доля Показати IP 19 Лютого 2014 16:56
Я підтримую Башкаленка, батьків і ваших туди на коліна. Це не люди, це вікікги, всіх розстриляти, щоб навіть духу не залишилося. Зоофіла і педофіла - малого собуцького першого.
Ім'я до Доля Показати IP 19 Лютого 2014 21:04
Зробіть послугу - встріліться, щоб більше смітити.
Вадим Показати IP 19 Лютого 2014 16:58
Я за Євромайдан, але повністю засуджую такий підхід.
Гузю Показати IP 19 Лютого 2014 16:58
Тебе першого треба не на соловки і підростріл
Сергій Осійчук Показати IP 19 Лютого 2014 16:59
нам має бути соромно, що ми обрали такого Президента і таких депутатів, для яких влада важливіша за людське життя. з Башкаленком звичайно повелись занадто. але він також мав вибір поступити, наприклад так, як поступив Папієв у Чернівцях. хто посіє вітер - пожне бурю. дивує те, скільки виявляється на Волині російськомовних і українофобських людей, що чітко видно по коментарях. а ще ми боягузи, признайтесь собі в цьому. ми навіть боїмося залишати коментарі під власними іменами.
Злата до Сергій Осійчук Показати IP 19 Лютого 2014 17:06
Чому Губернатор мав поступатися. Ви незнаєте як він буде керуватьи в області, а те що вони роблять це просто звірство, ні в одній європейській країні таке невідбувається. Яку можна наслідувати єврорпейські цінності людям які зробили із країни руїною.
Олег до Сергій Осійчук Показати IP 19 Лютого 2014 17:08
Та ти вже задрав з своїми власними іменами!!!!!!!!!!! Боягузи, ті що в масках! Ну підписався я своїм іменем, і що?
hero до Сергій Осійчук Показати IP 19 Лютого 2014 17:08
У тебе досить обмежений кругозір
неравнодушная Показати IP 19 Лютого 2014 17:01
Звірі, не люди. Хто б не була ваша жертва, він перш за все жива людина. А чого б не оголосити Януковичу імпічмент і оголосити голосування, ось це буде демократія, тобто волевиявлення народу. А зараз, вибачте, йде бійня, на яку продовжують скликати проплачені радикали, і, до речі, що то я не бачила жодного лідера в перших рядах опозиції. Хлопців використовують як живий щит, зомбують і вперед "на м'ясо".
Анонім Показати IP 19 Лютого 2014 17:04
і чим ви кращі за владу Януковича??????і
Адекват Показати IP 19 Лютого 2014 17:05
Я би цих людей сам без жалю би розстріляв ... НЕЛЮДИ
вік Показати IP 19 Лютого 2014 17:07
сам був в рядах "Батьківщини" 5 років.Думає вона відрізняється чимось від Регіонів? ні.Тільки лідери інші і ніхто-ніхто не буде думати про народ.хто би не прийшов.Просто збанкрутіла опозиція д***пи свої хоче прилаштувати вдало бо Яник їм трохи гайку прикрутив.МОЛОДЕЦЬ
Наталія Показати IP 19 Лютого 2014 17:09
Люди добрі, ви, що подуріли? Я бл...ть хожу на майдан, ненавиджу ригоновську банду....но це перебор, так знущатся над Башкаленком, він людина, хоч і в банді, але ми не повинні звірами ставати. Це Януковича так треба принижувати. Фу, ганьба тим хто це зробив, я розчарована, я в шоці.
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 17:09
ЖАХ!!!!! Ви знаєте я теж проти тієї бандитської влади, але таке.... Ми ж хочемо в Європу, але чого , поводимось, як ті тітушки та беркутята. Чому наше гасло "принизити","втоптати?. Люди не перетворюйтесь в "худобу". Бо в іншому разі я починаю боятись за життя своїх дійтей....Я починаю думати, а за що стоять та гинуть на майдані люди? Чи за такий безлад та оцей ганебний вчинок?. То й вас тепер треба боятись........Моні соромно та боляче.ОДУМАЙТЕСЬ.
Володимир Латковськи Показати IP 19 Лютого 2014 17:10
Я, хочу сказати що завтра така ситуація буде на Любомльщині громада краю будуть виводити самогу головного холуя регіонала голову адміністрації Саньку Дзядука, я думаю, що у нього є ще час стати на коліна перед Любомльською громадою і просити вибачення за весь беспредел за корупційні схеми за продаж кінотеатра з бібікаим за весе що він напаскудив. Ганьба Дзядуку!!! Слава Любомільчанам.
Міша до Володимир Латковськи Показати IP 19 Лютого 2014 19:36
Молодець Володимир! Геть банду Дзядука, Бібіків !!!
Луцьк Показати IP 19 Лютого 2014 17:12
Ми хотіли не ТАКОЇ влади!!!!!!!!!!! Скоти!
смерть ворогам Показати IP 19 Лютого 2014 17:18
ппц, бедный башка....))))ну дали подзатыльника, ну облили водой..чё нытьё развели -- тролли?
Там був Показати IP 19 Лютого 2014 17:29
А хто в Києві стояв 3 місяці їм , що робити слухати "бла-бла-бла " від ПР , про закони від 19 січня 2014 які були прийняті не в конституційний спосіб. Скільки можна чекати .............скільки можна терпіти ............привикли обіцяти один раз на 4 роки. Сім"я Яника накрала 50 000 000 000 грн. Це справедливо , це по європейськи. Клімчук з Башкаленком ділять бюджетні кошти та кладуть собі відкати -це чесно. Рекомендую подивитись https://www.youtube.com/watch?v=aaBnSCBiBB8
Лучанин до Там був Показати IP 19 Лютого 2014 17:32
Почекай, ти ще не знаєш "нової" влади!!!!!!!!!! Згадаєш ще про старі часи!
Волинянка до Там був Показати IP 19 Лютого 2014 17:32
Вони бла-бла-бла слухали не від ПР,а від трійці!!!
Справедливість Показати IP 19 Лютого 2014 17:30
Костянтинович справжні Волиняни з Вами. Тримайтесь.
чужі, але за вас Показати IP 19 Лютого 2014 17:41
ОЛЕКСАНДРЕ КОСТЯНТИНОВИЧУ, ТРИМАЙТЕСЯ, ЦЕ БИДЛО СВОЄ ОТРИМАЄ. БІЛЬШІСТЬ - ТО НЕ ТА ДИКА МАСА, ЯКА ТІШИЛАСЬ З ВИТІВОК НАД ВАМИ ДЕБІЛА, БІЛЬШІСТЬ З ВАМИ, ХОЧА Б ЗА СПІВЧУТТЯ, ІНШЕ ПИТАННЯ, А ДЕ ТІ, ХТО З ВАМИ? ЧОМУ ВИ ОДИН ОПИНИЛИСЬ СЕРЕД ДИКУНІВ?..
007 Показати IP 19 Лютого 2014 17:48
Саша, мы с тобой!!! Держись до конца!!!
Со стороны Показати IP 19 Лютого 2014 17:49
Я теперь вижу, что Украина - это Европа! Хорошая, средневековая такая Европа. Интересно, кто-нибудь возмутился бы, если бы губернатору на площади,например, голову отрубили? Ребята! Может гильотину поставите, а? Будет так изящно, с настоящим европейским шиком
ВМ Показати IP 19 Лютого 2014 17:50
Не приємна картина, добре, що не була на майдані, можливо не витримало б серце. Я теж не ухвалюю цю владу, але знущання над людьми - це жах. Шановні, ви молоді, енергійні, але потрібно бути терпеливими, шанувати себе, тільки коли шануєш свого ворога, тоді ти шануєш себе. Ця ситуація неправильна.Чому старші лідери не зупинили молодь, не навчили як себе вести. І це стосується не тільки Башкаленка. А з силовиками, вони в нас на Волині не є такі звірі, якими ви їх робите своїм відношенням. Це неправильно і не по людськи. Ми Волиняни, і наші дії повинні бути не такими як на сході Украіни. Шкода, що ви не обмірковуєте своїх кроків. Будьте розсудними і людяними.
Петрович Показати IP 19 Лютого 2014 17:54
Башкаленко держався достойно, весь цирк ніякої честі організаторам не робить, за політичні погляди принижувати людину, яка керувала ОДА покраще різних шиб-дико! Треба стримувати радікалізм молоді при поводженні з політичними противниками, все це відбувається через пасивність політичних сил, які за правління Ющенка не зробили не одного кроку, в боротьбі з корупцією і розкраданню державних коштів. Башкаленко держиться гідно! Показавши це відео в любій европейскій державі, можна викликати недовіру та обурення діями протестувальників!Не робіть ці комсомольскі дії, не позорьтесь таким чином перед світом!
каям до Петрович Показати IP 19 Лютого 2014 18:05
Олександр Костянтинович -тримайтесь мужньо!Дай вам Бог здоров'я, мужності та терпіння.А ті нелюди ще своє спокутують!
666 Показати IP 19 Лютого 2014 17:57
они над миллионами издеваются..а вы тут за одним плачете., не убили ведь..радуйтесь))
роман до 666 Показати IP 19 Лютого 2014 23:42
з таким пыходом ти дивись щоб ти не радывщо тебе неубили
Иван Бондаренко Показати IP 19 Лютого 2014 18:01
Нуланд говорила,что Штаты потратили 5 млрд. долл на Украину с 1991 года.Вот они плоды от Штатов,гитлер-югенд Галиции.И эти уроды думают,что кто-то желает видеть их в ЕС?
Втрата розуму Показати IP 19 Лютого 2014 18:01
Тепер ясно, хто відповідальний за початок громадянської війни - ПРИДУРКИ, які не можуть дочекатись ВИБОРІВ.
Пенсіонер Показати IP 19 Лютого 2014 18:12
Першу кров на Волині пролили на превеликий жаль горе демократи.Це дуже просто стадом знущатись з однієі людини.Башкаленко тримається мужньо і не злякався своіх кривдників.Якби так чинили з данильчуками і іншими з цієі компаніі-давно були б повні штани.Це не по людьськи.Башкаленко справжній офіцер.
Адекватний Показати IP 19 Лютого 2014 18:14
Ганьба такій опозиції, ви знущаєтесь над людьми, у вас хворе, збочене, бачення ВІЛЬНОЇ УКРАЇНИ чим ви кращі? Бог усе бачить, всі отримають по заслугам. СЛАВА УКРАЇНІ .
Оля Показати IP 19 Лютого 2014 18:45
Я не підтримую нинішню систему влади. але так чинити з людиною не можна! Влаштували полювання на відьом і знайшли крайнього. Башкаленку - респект, офіцер, тримався гідно. Поважаю його як людину!!!! P.S. Той данильчук чи як його, сам того не думаючи, підняв популярність нинішнього губернатора серед народу. Вони думають, герої, та школота недоучена, а насправді - мамолітки, які думати не вміють. І не хочуть.
Хм Показати IP 19 Лютого 2014 18:46
Почему столько соплей размазали? Если до сих пор нет заявления о выходе из ПР и ухода с властного поста значит Башкаленко поддерживает власть и ПР, а значит и убийства, пытки, издевательства и т.д. Или он не ведает, что творит его партия и власть? Это война власти с народом. Там десятки убитых и тысячи раненых. А тут представителю убийц и бандитов один налисник дали, голову помыли и уже в слезы. Че это с вами? Видно вы заслуживаете быть рабами Януковича
Вікторія Показати IP 19 Лютого 2014 18:56
це занадто. люди схаменіться, вам такого не робили, а ви йому влаштували
Жестььььььь Показати IP 19 Лютого 2014 18:59
Не люди це роблять, не люди!!!! Ті, хто робив це з цією людинию, не люди а бИ**О......
37 рд Показати IP 19 Лютого 2014 19:06
Олександр ! Держись ! Ракетчики с тобой!
ВАСИЛЬ Показати IP 19 Лютого 2014 19:09
СЬОГОДНІ РЕЙТИНГ БАШКАЛЕНКА ЗРІС, А ДАНИЛЬЧУКА НА СТІЛЬКИ-Ж ПОЗИЦІЙ ЗНИЗИВСЯ. ПЕРЕКОНАНО З ПОЧУТТЯМ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ БАШКАЛЕНКО САМ ВИЙШОВ ДО ГРОМАДИ З НАДІЄЮ НА МИРНЕ ВІЧЕ. ПРОТЕ ЙОГО ПОРЯДНІСТЬ ДАНИЛЬЧУКИ СПРИЙНЯЛИ ЗА СЛАБКІСТЬ В ЧОМУ ПОЗИЦІЙНО САМІ ПРОРАХУВАЛИСЬ. ДАНИЛЬЧУКА ТРЕБА ГНАТИ З ЧІЛЬНИКА ПРАВИХ БО ДИСКРЕДИТУЄ УКРАЇНСЬКУ НАЦІЮ. ЗОВСІМ НЕДАВНО ЄВРОПЕЙСЬКИЙ БЛАГОУСТРІЙ ПОБЛИЗУ ЦУМУ ПЕРЕТВОРИВСЯ НА ПОЛІСЬКЕ БЕЗДОРІЖЖЯ.... ЗА ЧИЇ КОШТИ БУДЕ ПРОВОДИТИСЬ ВІДНОВЛЕННЯ ДОРОЖНОГО ПОКРИТТЯ, ТРОТУАРІВ. МОЖЛИВО ДАНИЛЬЧУКИ ДАДУТЬ ВІДПОВІДЬ, АБО КОШТИ, ЧИ ЛИШЕ РУЙНУВАТИ ТА ЗНУЩАТИСЬ ПІД СИЛУ.
Екатерина Показати IP 19 Лютого 2014 19:11
Люди превращаются в зверей...
Андрій Показати IP 19 Лютого 2014 19:25
Тримайтесь Олександре Костянтиновичу! Волиняни дадуть цьому оцінку
Українець Показати IP 19 Лютого 2014 19:25
Данильчук ти тварина скоро і жити будеш як тварина, ...
ок Показати IP 19 Лютого 2014 19:45
підтримую Башкаленка-от він сьогодні і ГЕРОЙ.а не продажна скотина.МОЛОДЕЦЬ
Олександр Показати IP 19 Лютого 2014 20:18
Ми також почали поважати Башкаленка, він сьогодні показав -хто є хто!
Джулія Показати IP 19 Лютого 2014 20:23
Шоу було-СУПЕР!
роман Показати IP 19 Лютого 2014 20:31
данильчук молодець
роман Показати IP 19 Лютого 2014 20:35
шутка
роман Показати IP 19 Лютого 2014 20:37
звідки взялись бойци з щитами це не волиняни що це за крендель в шльомі що "рішав" з сбу
Алексей Показати IP 19 Лютого 2014 20:58
От уроды! Обезьяны)) придется из политических соображений отказать класть плитку западенцам у меня дома)) едьте в италию горшки таскать
Лучанка Показати IP 19 Лютого 2014 21:00
Люди! Ви люди, чи просто НАТОВП? Натовп, який вже не маю особистого мізку, моралі і простого людського співчуття? Як можно отримувати задоволення від катування на сцені людини? Я була досить негативно налаштована на Башкаленка. Але ця людина в таких умовах змогла гідно вистояти. НА його фоні ті, хто пинав, цей огидний фотограф, який шукав вдалий кадр (до речі рекомендую подивитися фільм "1/100 секунди. Може щось дійде до розуму)- всі ви виглядали як шавки, які намагались завалити Лева. Гидота!
Українець Показати IP 19 Лютого 2014 21:17
Я вже чекаю коли друзі данильчука по стаї будуть доїдати його смердячий труп в канаві.
олег Показати IP 19 Лютого 2014 21:18
коментар було видалено
2 Показати IP 19 Лютого 2014 21:38
Ще не хватає Волошенюка біля нього прикувати
українець Показати IP 19 Лютого 2014 21:42
читаю і дивуюся з цих сліпих обалванених волиняк . Кого жалієте? Бандита, що відстоює інтереси бандитського клану. Він таких як ви не жалів в свої "зоряні часи", коли торгував м'ясним фаршем з якого виготовляли для українців ковбаси, фаршем якого не хотіли жерти голодні собаки, коти. Невже ви, недоумки, не розумієте, що твориться в державі, Народ на Майдані спочотку обзивали бандитами, тепер терористами. Але за всю історію людство ще не бачило стільки терористів зібраних на одній території, в державі. Сліпі олухи. Такі як ви породжують і продовжують життя таким кланам. для них ви б*дло, розмінна "тварь". Схаменіться раби!!!!!!!
Україна Показати IP 19 Лютого 2014 21:42
І чим ви кращі за "Беркут"?????
Небайдужий до Україна Показати IP 20 Лютого 2014 03:26
Дивлячись на вчинки звірів,не треба брати з них приклад! В даній ситуації? Чим кращі за "Беркут"???
PARUS Показати IP 19 Лютого 2014 21:51
Волинь сила! Слава героям! Слава Україні! Позор Башкаленку який давав наказ кидати гранати по Волинянам схоронившись в стінах МВД. Так дійсно було страшно, але герої перемогли! СЛАВА ГЕРОЯМ! СЛАВА УКРАЇНІ!
Мурзилка Показати IP 19 Лютого 2014 22:16
Почему на ресурсе так много Аленей??? Товарищи прапорщики интернет войск ФСБ идите уже спать.
БОГДАН-українцю Показати IP 19 Лютого 2014 22:30
Впевнений ,що більшість волинян не вірить у твою демагогію,сприймає твоїх штурмовиків в масках з бітами,як бандюг-погромщиків.Навіть на цьому сайті більшість проти погромів,самосудів та судів лінча.Вас тупо використовують за гроші ,або втемну.Політично,морально ,просто по-людськи,як не дивно,Башкаленко виграв в очах волинян.Доречі ,трійця наглих фюрерів давно продались олігархам та транснаціональним корпораціям.
Катерина. Луганськ Показати IP 19 Лютого 2014 22:40
Губернатора звільнили чи він й досі там прикутий наручниками сидить????
Ірина Показати IP 19 Лютого 2014 23:43
Якбі мені дали зброю до рук, я би завтра пішла і розстріляла би всіх гузівських собак. Люди, волиняни як ви низько пали...ганьба, мені соромно що я з Волині!!!
роман Показати IP 20 Лютого 2014 00:31
закликаю всіх волинян іти на слідуюче народне віче хто не підтримує гузя і зробити з ним те саме що вони робили з Башкаленком я піду
Небайдужа Показати IP 20 Лютого 2014 00:38
Люди схаменіться, не позортеся!!! Таку гидоту можуть писати тількі ті, хто бачать революцію тільки зі зручного дивану... А якби ви виглянули далі дверей ваших квартир то б побачили що сьогодні НАСПРАВДІ відбувалося... Якби бачили з якою зневагою Б...ко поглядав на 10-ти тисячний натовп лучан ... то б не писали шо жаль його(((((( Любові до волинського народу в його очах не було..Не хочу говорити про різні опозиційні сили.... Але сьогодні прийшли тисячі небайдужих людей!!! А не тих хто просто дивляться новини і читають сумну статистику загиблих, ніби вони живуть в іншій країні...Люди йшли не підтримати якусь конкретну силу, а показати що не хочуть тупо спостерігати як в мирний час вбивають людей!!! Показати те, що Ми не "бидло" і не будем стояти на колінах! Прийшли за пам’ять про ТИХ, хто їхав на Майдан, та не повернувся...в мирний час!!!!І за тих хто в вогні відстоює НАШЕ майбутнє!!! Хіба можна жаліти владу, яка вбиває власний народ, фактично в цетрі Європи... думає що за гроші можна все купити? Треба прокидатися, вставати з колін не боятися.. тоді з нами будуть рахуватися, тоді будем УКРАЇНЦЯМИ!!! Героям слава!!!!
Ира до Небайдужа Показати IP 20 Лютого 2014 01:31
Я наразі знаходжусь в Киеві і нажаль тут дуже багато подібних радикалів, я їх так називаю адже не вважаю достойними людьми. З цієї кризи ми,дасть Бог, вийдемо, а куди вони будут спрямовувати свою єнергію потім - на мирних жителів?
зозуля до Небайдужа Показати IP 20 Лютого 2014 08:22
Ми люди? Чи звірі? Ви говорите про тих хто прийшов підтримати, чи про тих хто прийшов познущатися і показати які вони герої? Ви краще поцікавились автобіографією тих героїв (Гузя, Данильчука), які в своєму житті важко не працювали, а хочуть високих посад і м'ягеньких крісел! А про пам'ять про інших, можна піти до церкви і в спокої за них помолитися! А не далі нищити народ!
Волинянка до Небайдужа Показати IP 20 Лютого 2014 09:29
Да на тебе і тобі подібних,які прийшли за 200,00 грн. не то що дивитися з величезною зневагою,тебе читати огидно,тобто "Ми не "бидло" і не будем стояти на колінах!"- а ми прийшли,щоб губернатора поставити на коліна,і ще обізвати,що він опущена людина???
Анонім до Волинянка Показати IP 20 Лютого 2014 20:36
Шановна Волинянка, дуже неприємно читати подібні коментарі! Ніхто не йшов з спеціальними намірами ставити когось на коліна!!! Просто "пану губернатору" було глибоко начхати на думку лучан, тому й методи виявилися такими, можливо десь і надто радикальними. А на рахунок "бидла", то так, пригадайте, президент назвав у 2004 році захід України, коли хотів огородити нас колючою проволкою... Дуже добре пам’ятаю той час...І особисто я долучилась до мітингу, за власними переконаннями і читати записи про якісь 200 грн. теж дуже огидно((((
Ася Показати IP 20 Лютого 2014 08:15
Все правильно зробили, такі речі потрібні , щоб наступний губернатор думав , що його чекає, якщо буде думати не за народ, а зате, як озолотити свій зад. Януковича потрібно так. А потім посадити в клітку в центрі Києва, хай там потрошки здихає, він не заслужив на швидку смерть...хай мучиться . Тоді можливо той лідер який прийде до влади десяток раз подумає перш ніж гроші на унітаз у людей та держави красти. Слава Україні!Слава Героям!!
поліщук Показати IP 20 Лютого 2014 08:35
Знаєте, чому в Луцьку нема, і,схоже,не буде пам'ятника Бандері? Бо живі люди, які пам'ятають не Бандеру, а таких "героїв", як і ті, що вчора поховали свої обличчя під масками. Хоч сама ідея національного спротиву була благородна. Що ж ви натворили, щенята? .
Садочок Показати IP 20 Лютого 2014 09:31
Губернатора в Зоопарк у клітку
лучанка Показати IP 20 Лютого 2014 10:02
ненормальні якісь!!! Хулі тут взагалі чужі в Луцьк наш понаїжджали! Ідіоти. У себе там міста ломайте і паліть!
луцьк Показати IP 20 Лютого 2014 10:04
можна подумати якщо когось із тих Героїв зроблять губернатором, то вони про народ будуть думати! Нафіга така мова
ганьба Показати IP 20 Лютого 2014 12:10
Я звичайний громадянин міста, мені 19 років, я підприємець, який вчасно сплачував податки до бюджету міста та країни, підтримую майдан!!!. Я вважаю, що дії правого сектору міста Луцька є вкрай негативними та немають ніякого пояснення. Не стоїть питання Башкаленка, Климчука чи наших місцевих депутатів опозиціонерів. Давайте забудемо про них, як про страшний сон і створимо свій апарат управління міста. В мене є готовий проект народного управління містом областю та країною. Але для цього треба активна участь свідомих та розумних людей!
rider Показати IP 20 Лютого 2014 12:50
тормози мля он тут причем приковали наручниками розорвали его как пси бл я идите Яника валите
Надія до rider Показати IP 21 Лютого 2014 11:39
Згодна!!!!!
pofigist Показати IP 20 Лютого 2014 13:12
Немаю ніякої симпатиї до Януковича та його наближення! Діястав вже повністю зі своїм сином та своїм оточенням. Але, стає страшно від того, що чекає нас. Вдумайтеся, ще не прийшовши до влади нові "рятівники країни" беруть у заручники безневинних. Згадайте вимогу правого сектору - "привезіть на майдан родину Башкаленка"!!! Що це, як не тероризм, а простіше - чистий бандитизм. Ніколи в історії людства революції не приводили до чогось кращого. Не було цього і не буде!!!
Виктория Показати IP 20 Лютого 2014 15:57
Уважаемые гости данной страницы. Пан губернатор Волыни пришел к власти методом предвыборных махинаций, фальсификаций и подкупом бедных избирателей. Я знаю об этом не по наслышке. Есть частное видео, которое подтверждает это. Надеюсь для вас не секрет, что пан губернатор является ставленником пана президента. Щупальца криминальной власти во всех областях, во всех городах и даже селах. На мой взгляд, нужно ввести процедуру привселюдного обливания всех губернаторов Украины каждый понедельник. Чтоб охлаждали свой пыл и не забывали, кому они служат. Думаю после такого нововведения кандидатов в губернаторы поубавилось бы.
Надія Показати IP 21 Лютого 2014 11:36
І це нормально...Це так треба принижувати людську гідність, кричати "Смерть йому"... Як тітушки...Не хоче підпусувати заяву, по його сім`ю їдуть! Що розчленовувати будете,щоб підписав? Мало випадку з Клімчуком, якого розміняли на Башкаленка,скините цього ще гіршого козла пришлють. Взяли в полон і досить. Тримайте,а це..на коліна,за що, Клімчук моду подав?! Так я проти Башкаленка,але я за людяність,що він вбивав,чи віддавав накази..В нас на Волині шкоди від майданівців більше...Волинь,той край,де все можна вирішити демократично, Соромно дивитись було на те що робили з Башкаленком, але правильно,що взяли в полон. Головне не забувати,що ми хочемо бути європейцями, а для цього повинні бути людьми!
Лучанин Показати IP 21 Лютого 2014 22:31
Бидло, скоти!!!!! які знущаються так над Башкаленко! Таке бидло рветься до влади, робить політику? І знову застосовується сила, приниження!!!! Ви хочете жити в демократичній державі? Чому застосовувати потрібно приниження, бажання чіпати сім'ю? Бидло приходить знову до влади!!!!