USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Як мистецтво допомогло волинським військовим

29 Серпня 2014 22:15
Картини, мистецькі композиції та вироби хенд-мейд продавали під час аукціону у Луцьку на підтримку родин постраждалих під час Революції гідності та родин, члени яких беруть участь в АТО.

Благодійний аукціон в рамках проекту «Молюсь за тебе, Україно» відбувся 29 серпня у Луцьку.

Понад шістдесят лотів, які надали волинські митці, розігрували заради того, щоб зібрати кошти для родин волинян, які постраждали під час Революції гідності та сімей, члени яких беруть участь в АТО.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання полеглих героїв.

Начальник управління культури Луцької міської ради Тетяна Гнатів зазначила, що сьогодні на Волині – дні скорботи за загиблими на Сході земляками.

«На жаль, надто високою ціною дається нам цілісність та незалежність держави. Завтра ми ховаємо одинадцятого лучанина, який загинув на Сході. Є багато поранених, які потребують підтримки і допомоги. Так, старший лейтенант Луцького прикордонного загону Павло Гаврилюк отримав важкі поранення кінцівок, перелом лівої руки. Він потребує тривалого лікування. Солдат Василь Кропива отримав поранення в плече та ногу, також постраждали очі, він переніс декілька операцій», - розповіла Тетяна Гнатів.



Вона зауважила, що біда, як ніколи, об’єднала нас, і на фоні усіх проблем волиняни згуртувалися та разом думають, як допомогти один одному.

Ініціатор заходу, генеральний директор туристичної агенції «RiseUp» Олена Бабій розповіла, що акція була створена за покликом серця. Вона зазначила, що кожен з нас – це вогник, а усі ми разом – велике багаття, яке може привернути увагу інших, кожен із нас хоче поділитися теплом та любов’ю. Вона закликала присутніх не бути байдужими до людей, які борються за Україну на Сході.



Вже перші лоти мали позитивну тематику – так, витвір Катерини Петручик «Ангел» придбали за 520 гривень.



Картину «Ангел» Аліни Йодловської вдалося продати за 330 гривень.



Солодку композицію Катерини Бай придбав за 380 гривень Президент Волинського Інституту Підтримки та розвитку Громадських Ініціатив Петро Лавренюк. Він зазначив, що подібні аукціони потрібно організовувати якомога частіше, адже нині люди готові жертвувати свої кошти.

Суму отриманих завдяки аукціону коштів організатори обіцяють оголосити та офіційно передати на потреби волинян.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 17
крах Показати IP 30 Серпня 2014 06:54
Авраменко чого розсівся з ригіоналами за одним столом ? Люди не зате боролися ! Ми їх ще не простили і не збираєсось! Стільки як Лобач і Книш вкрали! Вони без ауцкіона повині усе вкрадене, без аукціона віддати!
Сергій до крах Показати IP 30 Серпня 2014 09:26
За що боролись, на те і напоролись
123 до Сергій Показати IP 30 Серпня 2014 09:53
Ні не зате ми боролися! Но як що ригіонали думають що їм усе зійде з рук ! То вони крепко помиляються !
122 Показати IP 30 Серпня 2014 12:11
Авраменко ти був на майдані , ти нормальний мужик! Тобі не потрібно з ригіоналами , вина і каву з ригами розпивати!
Прокурор Показати IP 30 Серпня 2014 12:12
Ригінали в пана бавляться!
Cвідок Показати IP 30 Серпня 2014 12:13
Так цей Лобач ще сміється...... Там пацани гинуть, а воно мордате прийшло і рже... регіонал бісів..... щей до якоїсь хвойди чіпляється...
Іван Показати IP 30 Серпня 2014 15:35
Цирк,та й годі. Гидко на таке дивитися.
Петро Показати IP 30 Серпня 2014 17:56
Шо за кантора полішуків в краватках?
ARTYST Показати IP 30 Серпня 2014 20:50
1. де інформація скільки вдалось зібрати коштів на добрі справи???? 2. збирати треба адресно і з чіткою метою , а не розпливатись і на Майдан , і революцію і АТО.... як звітувати будете про проведену благочинність? 4.розкішний інтер"єр базиліка бачимо , а де БІЗНЕС ЕЛІТА ЛУцька??? називаєте суми помочі від них по 300-500 гривень??? СОРОМ! певно , шампанське обійшлось дорожче! Не вірю, що це всі можливості лучан ... нездала організація .... видно, що більше подбали про наряди, ніж про тих, хто прийде і вкладе кошти в акцію! 5. чи, може, це реклама турфірми і нової громадської організації???
122.123.Свідку від Ф Показати IP 30 Серпня 2014 21:51
Шановні відкрийте очі,а так званий ригіонал Лобач особисто завіз не одну машину допомоги на Схід починаючи від автомобіля ( особисто купленого ) ,медикаментами ,продуктами і закінчуючи шкарпетками .
Свідок до 122.123.Свідку від Ф Показати IP 30 Серпня 2014 23:08
Не П**ДИ........... Лобач,... як на Копєрніка строївся, то шукав варіанти аби якомога дешевше "пАрєШать" пісок, щебень та цемент...... Все, шо він може це на вухо лапшу вішати таким брюнеточкам із не надто важкою поведінкою, як там на фото.....
Свідок до 122.123.Свідку від Ф Показати IP 30 Серпня 2014 23:08
да да да.... завіз не одну машину.... смішно аж до сліз...
123 до 122.123.Свідку від Ф Показати IP 31 Серпня 2014 08:21
Вкрав 1000 машин грошів і завіз дві машини макарон !
123 від ФСБ до 123 Показати IP 31 Серпня 2014 09:18
А ти і макаронів не завіз
123 до 123 від ФСБ Показати IP 31 Серпня 2014 10:22
Ти спочаку взнай а потім транди!))
345 Показати IP 30 Серпня 2014 21:54
Одні сидять на диванах і троллять,інші реально щось роблять не афішуючи
воїни із АТО Показати IP 30 Серпня 2014 23:39
Якби не Лобач, то попухли б з голоду...... Якби не пан Юрій, то кацапЙОУ було б вже під Жмеренкою...... Лобач не "ригіонал", Лобач ЮРА))))