USD 39.75 40.09
  • USD 39.75 40.09
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.92

Ігор Палиця приїжджає в Луцьк

28 Січня 2015 19:00
Засновник Фонду «Новий Луцьк» Ігор Палиця приїжджає в Луцьк, де в рамках прес-конференції розповість про успішно реалізовані проекти Фонду за рік та майбутні плани організації, - про це інформують у прес-службі Фонду.

Непрості події вплинули на життя людей, їх погляди та світобачення. Безумовно, Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» у складній зовнішньоекономічній та внутрішньополітичній ситуації відповідав на суспільні виклики.

Так, Ігор Палиця зазначив, що новим напрямком у діяльності Фонду у році, що минув, стала допомога АТО.

«Разом із тим, що ми продовжували роботу у рамках семи цільових програм Фонду, важливим видом діяльності у 2014-ому стала допомога учасникам АТО та їх сім’ям», - наголошує засновник Фонду.

Зауважимо, ознайомитись з детальною інформацією щодо виконаної роботи Фонду за 2014 рік можна за вказаним посиланням.
У прес-службі організації наголошують: інформація може бути корисна і для журналістів, адже 30 січня відбудеться прес-конференція Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» для ЗМІ за участю його засновника. Час проведення заходу повідомлять згодом.

Нагадаємо, 28 травня 2014 року у Києві до складу Українського форуму благодійників рішенням конференції включили Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 39
Футболіст-любітєль Показати IP 28 Січня 2015 19:28
Піариться... А чого персонал "Волині" сидить без грошей?
та ну! до Футболіст-любітєль Показати IP 29 Січня 2015 12:56
та у "волині" все добре)) відпочиває собі на зборах в туреччині а взагалі який стосунок зараз Палиця має до фк???
Анонім до Футболіст-любітєль Показати IP 29 Січня 2015 14:30
Піариться, коли пусті балачки! А тут реальна допомога!
дідо Показати IP 28 Січня 2015 19:29
чекаємо з нетерпінням на приїзд пана Ігора Палиці!
Хлоп Показати IP 28 Січня 2015 19:55
То з губернаторством як? Одесса не сприйняла губернатора, який пiд час снiгопадiв та вибухiв в мiстi знаходився у вiдпустцi...ВН, правда для вас важнiше, правда?))
відомо інше до Хлоп Показати IP 29 Січня 2015 12:58
а одесити кажуть, розібрався. Навіть "з відпустки". Не скаржаться!
Анонім до Хлоп Показати IP 29 Січня 2015 14:32
Ти в Одесі опитування проводив?
Олесь Показати IP 28 Січня 2015 20:09
Ура!!!! Дочекались.....
Colonel до Олесь Показати IP 29 Січня 2015 00:34
олесик, я правильно зрозумів....
вовк Показати IP 28 Січня 2015 20:15
34.4 ляма. Панове а звідки гроші ? В Одесі на паперті насшибав?
стоп Показати IP 28 Січня 2015 20:25
к нам приехал кнам приехал
добряк Показати IP 28 Січня 2015 21:27
коментар було видалено
Знаючий Показати IP 28 Січня 2015 21:53
" добряк" кончений, а ти допоміг хоть кому небуть? Ти в цифрах розумієш? Допоміг волинянам на 34400000 гривень, а де взяв? Заробив і поділився з нами. Ху- ло ти.
Логіка Показати IP 28 Січня 2015 23:02
А до чого останнє речення? Додайте логічну зв'язку, воно випадає з контексту
Ирина до Логіка Показати IP 29 Січня 2015 07:34
" к нам приехал, к нам приехал..."- Гоголя не читали, шановний Логіка.... ревизор имеется в виду- автор поста прикололся, а вы не догнали!
ой до Ирина Показати IP 29 Січня 2015 09:30
це бідьше схоже на пісні циганські що вшановують БАРИНА.....
Артем до Логіка Показати IP 29 Січня 2015 07:40
Слідкую за вашими коментами.а догіки не бачу і грама.А от амбіціями тянн
Логіка до Артем Показати IP 29 Січня 2015 20:54
Ой, як приємно! За мною слідкує автор статті або модератор!!!:) (логічні спостереження)
Логіка Показати IP 28 Січня 2015 23:07
І з назвою напряг. Приїжджає в Луцьк. Це з розряду "Ірена Карпа нафарбувала нігті", "Романюк знов випив віскі", "Гунчик їде в Польщу з родиною на вихідні". Серйозніше, ви ж ІА
Сolonel до Логіка Показати IP 29 Січня 2015 00:38
Ну так топ новина! А що це може цікавити волинян в даний момент? Звичайно всіх турбує, особливо пересічних громадян в маршрутках, тільки й мови..приїде чи не приїде...
777 Показати IP 29 Січня 2015 00:37
И чего? Дышать перестать от счастья???
вк Показати IP 29 Січня 2015 08:30
І ще. На відміну від інших наших депутатів виглядае знаааааачно достойніше!!!!!
базарник Показати IP 29 Січня 2015 08:54
коли промінь добудує. а то немає баригам де подітись
Анонім до базарник Показати IP 29 Січня 2015 12:56
А промінь не Палиці! Те ж мені знаток!
базарник до Анонім Показати IP 30 Січня 2015 17:17
ага...укрнафта теж не палиці...я не про формальність...
Степан Бандера Показати IP 29 Січня 2015 10:52
Я думаю ця новина більше важлива для фонду Палиці і його працівників. Від цього приїзду може залежати їхнє майбутнє, фінансування, плани. Шеф приїде провідати родину після свята а разом зайде подивитися як там його гроші роздавалися. А для звичайних лучан така новина, мяко кажучи, нейтральна. Виняток міг би бути, якби Палиця вийшов на міську сцену, а на розігріві в нього попрацював би Океан Ельзи. Оце була б новина :)
Область до Степан Бандера Показати IP 29 Січня 2015 12:30
А якщо за цим приїздом стоїть щось більше і це буде важливо для всіх волинян?
Степан Бандера до Область Показати IP 29 Січня 2015 14:45
Невже покине буремну одесу і стане губернатором всія Волинь?
Область до Степан Бандера Показати IP 30 Січня 2015 12:50
АГА.
Анонім до Степан Бандера Показати IP 29 Січня 2015 14:39
коментар було видалено
свс Показати IP 29 Січня 2015 11:49
Мабудь почне нарешті реконструкцію стадіону "Авангард".Три роки тому він так добре розповідав про це
Луцьк до свс Показати IP 29 Січня 2015 14:28
Тобі цей стадіон в горлі став? Палиця гроші на АТО дає, а це взагалі-то важливіше! Але тобі не зрозуміти!!!!!!
свс до Луцьк Показати IP 29 Січня 2015 14:52
Куди там нам.Вумний аж страшно.
Анонім до свс Показати IP 29 Січня 2015 15:51
Авжеж не дурний!
вовк до Луцьк Показати IP 29 Січня 2015 15:48
А ДЕ БЕРЕ? ЦЕ ДЛЯ ЛОХІВ - АТО. А ДЛЯ НАРОДУ ПРОСТОГО - БІЙНЯ. ЩОСЬ ДЕПУТАТІВ ДОБРОВОЛЬЦІВ НЕ ВИДНО.
Анонім до вовк до Луцьк Показати IP 29 Січня 2015 17:40
А він не депутат!
777 до вовк до Луцьк Показати IP 30 Січня 2015 10:15
а Ярош депутат поранений
вовк до 777 Показати IP 30 Січня 2015 15:32
ЯРОШ - ГЕРОЙ. Але ВІН серед цієї свори один.
Чекаю з нетерпінням Показати IP 30 Січня 2015 17:43
У мами день народження, от і приїжджає, а заодно і пропіариться )))