USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Якою буде багатоповерхівка з годинником в центрі Луцька

24 Червня 2016 10:44
Фасад багатоповерхівки, з якої осипалася плитка ледь не на голови перехожим, ремонтують коштом міського бюджету. Ремонт планують завершити до Дня незалежності України.

Про це стало відомо під час засідання бюджетної комісії міськради вчора, 23 червня.

Нагадаємо, на те, щоб відремонтувати фасад будинку 67 на вулиці Лесі Українки, необхідно майже мільйон гривень, кошти уже виділили з міського бюджету. Адже плитка на дев’ятиповерхівці, постійно осипається, що загрожує безпеці здоров’я і життя лучан.

Як поінформували членів комісії представники департаменту ЖКГ, підрядник ремонтує фасад та його утеплює. Роботи хочуть завершити до Дня незалежності України.
Крім утеплення стін, будинок планують «оформити» орнаментом з мотивами вишиванки. Спершу думали зробити малюнок вертикальним, і вже почали його малювати. Та потім передумали і вирішили зробити малюнок горизонтальним – з самого верху фасаду.
Скло на фасаді також планують закрити великим банером. Що там буде зображено - поки що в департаменті ЖКГ не вирішили. Може, припускають, там буде розміщена велика карта міста Луцька.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 10
Лучанин Показати IP 24 Червня 2016 11:16
Особисто бачив, як ці дєб*ли не здираючи плитки на неї і ліплять??? ЯКИЙ сенс взагалі щось ремонтувати (саме таким чином, як зараз), якщо воно потім з плиткою все і посиплеться на людей??? О_о
Анонім до Лучанин Показати IP 24 Червня 2016 11:57
швидше відвалиться - швидше знову хтось заробить на ремонті
Анонім до Лучанин Показати IP 24 Червня 2016 12:01
Зато знову буде повід виділити кошти на черговий ремонт і частину коштів роздерибанити...
s до Лучанин Показати IP 24 Червня 2016 12:36
ти наркоман накуряний?? всю плитку вони оббивали
Окуліст до s Показати IP 24 Червня 2016 15:52
Запрошую на прийом для перевірки зору. (див фото 3)
Лучанин до s Показати IP 24 Червня 2016 18:03
здирають там де вона вже майже сама падає, а в інших місцях зверху ліплять, глянь на фото це видно (половина шматка плитки заклієне утеплювачем, а інша ні)
Чітачь Показати IP 24 Червня 2016 13:00
Без етнотеми не можуть. Суцільні вишиванки, фольклор і ура-патріотизм в ідіотичних формах.
Рома Показати IP 24 Червня 2016 13:15
Це питання часу "ЯКОЮ БУДЕ БАГАТОПОВЕРХІВКА З ГОДИННИКОМ В ЦЕНТРІ ЛУЦЬКА". Звичайно, до дня незалежності треба картинку, а далі......одним словом як Бог дасть. Хоча виникають сумніви, дивлячись на якість робіт навіть з точки зору не компетентної в цих справах людини, що є халтурні моменти. у Будь-якому випадку хочеться надіятись не краще.
КУМ Показати IP 24 Червня 2016 16:17
Звичайно,згоден з багатьма.Як можна утеплювати,попередньо не забравши плитку і не обробивши стіни.Маразм ще той.Аліже й красіво...
лучанка Показати IP 24 Червня 2016 18:10
А цікаво: зроблять таким красивим весь будинок, чи подвір,я залишать, як на Волі???????