USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.75 9.88

Яким Україна пам'ятає Нємцова

28 Лютого 2015 09:58
В ніч на 28 лютого в Москві чотирма пострілами в спину був убитий опозиційний політик Борис Нємцов.

Еспресо.TV пропонує за допомогою архівних фото пригадати, яким було життя цієї неординарної особистості та друга України.
Шкільні роки в Горькому. Нємцов закінчив школу з золотою медаллю
Шкільні роки в Горькому. Нємцов закінчив школу з золотою медаллю
З першою дочкою Жанною
З першою дочкою Жанною
Перші кроки в політиці
Перші кроки в політиці
З Анатолієм Чубайсом
З Анатолієм Чубайсом
З Іриною Хакамадою
З Іриною Хакамадою
З колишнім російським прем'єром Михайлом Касьяновим
З колишнім російським прем'єром Михайлом Касьяновим
З Юлією Тимошенко та Петром Порошенком на інавгурації Віктора Ющенка
З Юлією Тимошенко та Петром Порошенком на інавгурації Віктора Ющенка
На акції проти війни з Україною
На акції проти війни з Україною
Москва, Великий Кам'яний міст, ніч на 28 лютого 2015 року
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Корінний лучанин Показати IP 28 Лютого 2015 10:23
СЛОВАМИ ГОРЮ НЕ ЗАРАДИШ! Просто німієш від цієї звістки! Ми всі його знаємо, як ДРУГА УКРАЇНИ ! Це явно заказне вбивство. ВІЧНА ЙОМУ ПАМЯТЬ.
спс до Корінний лучанин Показати IP 28 Лютого 2015 12:03
коментар було видалено
До Модераторів до спс Показати IP 28 Лютого 2015 12:14
Шановні, не спіть на роботі!!!! або видаляйте коменти кремлеботів, або взагалі закрийте
До Модераторів до До Модераторів Показати IP 28 Лютого 2015 12:15
о, проснулись
СПС до До Модераторів Показати IP 28 Лютого 2015 13:42
коментар було видалено
Анонім до До Модераторів Показати IP 28 Лютого 2015 16:17
коментар було видалено
Анонім до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 16:35
палата №6 тебе чекає!
Анонім до Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 16:45
А ти вже там?
Немцов - до Корінний лучанин Показати IP 28 Лютого 2015 23:40
свяшеная жертва майдана!
світла пам'ять Нємцо Показати IP 28 Лютого 2015 10:44
Після Новодворської - це було питання часу......
Анонім до світла пам'ять Нємцо Показати IP 28 Лютого 2015 17:37
Накануне посол США в России целых три дня учил правильно произносить по-русски фамилии и имена Немцова и Навального. Совпадение? Не думаю.
ха-ха до Анонім Показати IP 1 Березня 2015 12:51
Схоже, саме ви у нього були репетитором)
дідо Показати IP 28 Лютого 2015 10:49
може його за чужу жінку замочили?
жеглов до дідо Показати IP 28 Лютого 2015 11:58
Як базарив друг Гарбатий кабакі да баби доведуть до цугундера!
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 10:59
коментар було видалено
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 11:06
Блин, ну теперь у ФСБ РФ будет главной задачей оберегать российскую оппозицию, от госдепа США. Других забот у ФСБ не было, так получите.
мочильник Показати IP 28 Лютого 2015 11:36
Вже пора дідо мочити за язика, як в базарної засраної баби.
123 до мочильник Показати IP 28 Лютого 2015 11:40
Поважайте думку старших людей, шановний добродію!
Ніка Показати IP 28 Лютого 2015 12:29
Коли. нарешті , козломорді зрозуміють, що робить з ними Путін? Коли вони піднімуться і зметуть всю кагебістську нечисть? Коли перестануть боятися? Звичайно. Нємцов перший у російській Небесній сотні, але щоб повалити царя, потрібно пожертвувати не одною сотнею... От і бояться... Їм так далеко до українців!!!!!!!!!!!!!!!
дідо до Ніка Показати IP 28 Лютого 2015 12:36
борітеся - поборете. Я вже сьогодня за упокій пана Нємцова дозу приняв, бо Нємцов був за українців на майдані!
123 до Ніка Показати IP 28 Лютого 2015 12:48
Перший,та напевне що й останнi1
На районе до Ніка Показати IP 28 Лютого 2015 13:10
Стець прога для домохоз.слабо надриву мало,емоцiй подгонь
СПС до Ніка Показати IP 28 Лютого 2015 13:49
коментар було видалено
Анонім до Ніка Показати IP 28 Лютого 2015 17:18
Порошенко: " У Кеннеди были доказательства присутствия Российских войск на Украине, поэтому его застрелили в Далласе"
Анонім Показати IP 28 Лютого 2015 14:12
коментар було видалено
оля Показати IP 28 Лютого 2015 14:22
Ото знайшли героя,а свої люди сотнями помирають.Оплакуєте когось там,а він до речі був разом із українкою яка до нього приїхала і вони разом відпочивали,а точніше прогулювалися коли в нього стріляли - вона жива і здорова.А нумо розумахи подумайте добре...
дідо до оля Показати IP 28 Лютого 2015 14:27
для мене-він гєрой!
бабо до дідо Показати IP 28 Лютого 2015 20:46
Герої зараз в АТО, а ті хто тих героїв на коліна ставив і далі мутять в області і ховаються від мобілізації!!! Один з них і "дідо"!!!
Анонім до оля Показати IP 28 Лютого 2015 15:30
Що тут думати-звичайна сакральна жертва
ха-ха до оля Показати IP 1 Березня 2015 12:54
Оля-троля... у тебе навіть думалка є? і називається вона російське ТБ?)
вік Показати IP 28 Лютого 2015 14:23
Україна його пам"ятає ха-ха хіба порох і команда.
Хохол Показати IP 28 Лютого 2015 16:29
Царство небесне і вічний спокій нашому брату Немцову! Слава! тобі за любов до братів -українців!
Анонім до Хохол Показати IP 28 Лютого 2015 17:35
коментар було видалено
патріот до Хохол Показати IP 28 Лютого 2015 20:43
Знаєте його лише по розмовам і ток-шоу! Оцінювати людину лише по язикатості, ну це якось...?! А бізнеса його в Україні ви оцінити не хочете?!
123 Показати IP 28 Лютого 2015 16:35