USD 39.75 40.05
  • USD 39.75 40.05
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.72 9.98

Юнаку, якого в Луцьку збив п’яний водій, збирають гроші на лікування

10 Грудня 2016 08:00
Друзі та знайомі просять допомогти родині Влада Андрушківа, який впав в кому після того, як його збив на пішохідному переході п’яний водій.

Про це в соцмережі VK повідомляє Лія Глущенко.

Нагадаємо, 58-річний мешканець Луцького району, директор одного із приватних підприємств Володимир Мігас, перебуваючи за кермом автомобіля "Мерседес" у стані алкогольного сп’яніння (3,5 проміле) допустив наїзд на 16-річного хлопця на пішохідному на вулиці Дубнівській. ФОТО. ВІДЕО. Після того, як збив дитину, він продовжував рух, ще й зачепив 2 транспортних засоби.

Хлопець, якого збив п’яний підприємець на Дубнівський досі перебуває в комі. Стан пацієнта залишається тяжким та не стабільним. Юнак знаходиться на системі штучного життєзабезпечення, доки лікарі борються за його життя, родина молиться за його одужання.

Нині на операцію йому потрібні великі кошти. Відтак, друзі та знайомі просять допомогти родині Влада Андрушківа, який на даний час навчається в правознавчому ліцеї.

«Це життєрадісний хлопець, який має багато друзів. В ньому завжди можна знайти підтримку, але зараз підтримка потрібна йому. Тому ми будемо дуже раді, якщо ви допоможете мені в хорошій справі», - кажуть друзі Влада.

Допомогти врятувати юнака можна переказавши будь-яку суму коштів за вказаними реквізитами:

Реквізити банківської картки:

Карта ПриватБанку - 4731 2127 0039 8026. Отримувач: Андрушків Володимир Романович
Банк «Аваль» - 4188 3700 2033 2931. Отримувач: Андрушківа Алла Миколаївна.

Додаткова інформація за телефонами:

095-409-55-25 - Лія
099-655-50-82 – Марія
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Олександр Показати IP 10 Грудня 2016 08:51
В цієі тварюки родина мільйонерів. Зять чи син король палетів. За кордоном проводять по пів року. У нього є онук такого самого віку. Допоможи Господи Владу одужати!!!
боголюбы до Олександр Показати IP 10 Грудня 2016 09:55
Так он предложил через адвоката деньги на лечение, отец отказался смотри вчерашнюю новость, Бо принципиален.
Дипломований поліщук до боголюбы Показати IP 10 Грудня 2016 11:00
А він нехай не батькам пропонує, а оплатить ліки й лікування напряму лікарні й лікарям.
Ірина до боголюбы Показати IP 10 Грудня 2016 11:35
адвокат жемеля ще більше пянво ніж його клієнт. і так само бухе їзде. навіть не дивно що одне виручає друге. батько правильно зробив що з г*вном діла немає. треба дитину врятувати, а помста і розплата від ск*тини не втіче.
боголюбы до Олександр Показати IP 10 Грудня 2016 09:58
Какие могут идти принципы когда речь идет о жизни ребёнка, пусть не выделывается берет и спасает жизнь.
До боголюбів до боголюбы Показати IP 10 Грудня 2016 11:51
Візьме гроші, ніяких претензій, а Мігас має сісти. Таких пок*дьків треба ізолювати від суспільства, у всіх є діти. Уявіть, що таке може трапитись з кожним. Доля Влада в Божих руках, тому молімося за його одужання, а Мігасу бажаю гідного покарання.
SvitF до Олександр Показати IP 10 Грудня 2016 13:41
А ще ця п**аль має купу котеджів в Мельниках на Світязі, які здає по 1000 грн за добу влітку. Так що має сповна оплатити всі витрати на лікування, ну, і звичайно, сісти на 10 років.
Нуйцик Показати IP 10 Грудня 2016 11:11
Зараз буде суд і покидька звільнять та він чухне. Активісти не спіть
Настя Показати IP 10 Грудня 2016 11:31
Яке брати гроші? З його думками: на , подавись,тільки освободіть мене..???
кошти Показати IP 10 Грудня 2016 11:52
полеміку розвели, зрозуміло , що Мігас В.М. все лікування і реабілітацію оплатить. Навіть при принциповості батька Владіслава, це його тверда позиція і його сім'ї.Прохання громаду не переживати і не піднімати лишній шум, винуватиць все компенсує.
Вікінг до кошти Показати IP 10 Грудня 2016 12:42
Полеміку розвели? Повністю підтримую батька хлопця, хай та свинота подавиться своїми грошима і "статусом". 3,5 проміле - десь мінімум 700 грам водяри вижрало і сіло за кермо, бидло... до таких жалю і пробачення нема і бути не може... Скинемося, лучани, по 50 грн хоча б кожен, і допоможемо хлопцю та його рідним!!! Пацан, держись, все буде добре!
Вікінг до кошти Показати IP 10 Грудня 2016 12:54
Ти відео бачило? Жирне пяне вгашене мурло навіть не гальмувало, бо мозок вже плавав в спиртярі... За те що воно наробило, так саме "воно", бо це не людина, все його "нажите" майно потрібно конфіскувати, реалізувати примусово з публічних торгів, всі кошти на лікування та реабілітацію потерпілого, а інші кошти як моральну шкоду. Самого винуватця на 20 років в тюражку, під час досудового слідства - арешт без права застави. От тоді може буде порядок і люди будуть думати головою. Його тверду позицію, своє прохання засунь собі в пяту точку! Нема пробачення за таке, нема жалю до винного.
Невідома Показати IP 10 Грудня 2016 12:56
Ну як завжди,зараз Мігас заплатить всім гроші, і буде гуляти на свободі,далі буде їздити п'яний катати дєвок на машині. А Влад лежить в комі в дуже тяжкому стані,і ніхто не знає які будуть наслідки,я думаю всі були в якихось в похожих ситуаціях,і допоможите. Люди поможіть дуже прошу
Анонім Показати IP 10 Грудня 2016 14:15
Якби хоч одне таке бидло сіло, то може інші бидла, які постійно їздять пяні за кермом задумались ,але зараз головне ,щоб Вдад вижив і був здоровий , давайте допоможемо цій дитині хто як може ,хто молитвою, а хто грошима . Спаси Боже дитину і дай терпіння рідним пережите таке горе.
ВОВК Показати IP 10 Грудня 2016 16:54
не треба ту м**зь садити хай скоріше відпустять . буде ходити і озиратися.
Віталій Показати IP 11 Грудня 2016 16:02
Цілком підтримую принциповість Батька хлопця, бо якшо винуватець хоче заплатити, хай зробить то анонімно, а відповість він якшо перед законом відкупиться, то перед Богом відповість точно, а ця відповідальність є набагато важчою.
Микола Ж. Показати IP 11 Грудня 2016 23:45
Якщо цей виродок не сяде,грош ціна судовій системі!!Тоді рильце в пушку прокурора та суді.Тоді активістам та нам громадо треба буде бомбити пікетами суд та прокуратуру!!!Нехай свол**чі знають,що пора перестати хабарі брати, і чесно працювати.Врешті решт,присягу давали.А та па*люка може відкупитися коштами це факт,але перед Господом не відкупиться!!!Господи поможи дитині вижити!!!Влад тримайся !!!Батька позицію підтримую 100% !!!
То Показати IP 12 Грудня 2016 11:27
хай би зобов"язали зараз в судовому порядку оплатити лікування хлопцю, адже "підозрюваний" має гроші, йшлася ж мова про заставу в 250 тис грн., то чого ці гроші зараз не направити на порятунок дитини?!Невже не можна обійти зараз бюрократичну тяганину і принциповість батька хлопчика і зобов"язати це мурло зараз, коли є нагальна потреба, коли можна щось ще змінити і допомогти дитині оплатити лікування?!