USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку з ізолятора втік затриманий, взявши заручників. ОНОВЛЕНО

16 Вересня 2016 10:52
Сьогодні вночі втік затриманий, якого правоохоронці тримали у Луцьку під вартою. Оскільки чоловік наніс собі тілесні ушкодження (ковтав гострі предмети), його доставили у міську лікарню. Там він попросився в туалет, вийшов звідти з предметом, схожим на гранату, та, погрожуючи підірвати її, взяв у заручники двох правоохоронців і втік.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомило анонімне джерело.

«Цієї ночі в міську лікарню доставили зека, який наївся цвяхів. У приймальному відділенні чоловік попросився в туалет, вийшов з гранатою, обеззброїв конвой і втік зі зброєю», - повідомило джерело.

Як вдалося з’ясувати кореспонденту ІА Волинські Новини, втікач взяв у заручники двох правоохоронців, «забарикадувався» з ними в одному з приміщень на вулиці 8 Березня. Потім зловмиснику вдалося втекти, заручників він відпустив.

У прес-службі волинської поліції повідомили що у зв'язку з втечею затриманого Гончарука Руслана Вікторовича, 1976 року народження, в області ввели план «Сирена». Здійснюються заходи, спрямовані на встановлення місцезнаходження та затримання утікача.



Нацгвардія ловить утікача. Фото зроблене сьогодні, 16 вересня, о 7:30.

Додамо, що за добу затриманому Руслану Гончаруку вдалося двічі побувати у міській лікарні. Перший раз його привезли 15-го вересня близько 21 години вечора. Він скаржився на біль у животі, мовляв, ковтнув лезо. Зі слів чергового лікаря, за 2 роки поки затриманий перебуває в ізоляторі, це не перший раз, коли він потрапляє у лікарню з подібними скаргами, і, як з'ясовувалось, факти поранень були видумані ним самим.

Цього вечора чоловік від ендоскопїї відмовився, і його завезли назад в ізолятор, - розповів заступник головного лікаря, лікар ендоскопіст Смольянінов Андрій Сергійович, який був на місці пригоди вночі. Проте вже близько 2:15 ночі цього ж затриманого знову привезли у приймальне відділення лікарні зі скаргою, що поранився. Дійсно, у нього була свіжа подряпина на підборідді, але незначна, й не несла загрози життю.

Чоловік сказав, що ковтнув лезо. Поки чекали хірурга, який мав його оглянути, затриманий попросився в туалет, який до слова, розташований всього за 4 метри від виходу з приймального відділення.



Уже о 2:30 чоловіка в лікарні не було - втік.

Інформацію про взяття заручників і залякування персоналу гранатою у лікарні не коментують. Припускають лише, що граната в його руках була всього лише муляжем для залякування.

Згідно з повідомленням поліції, із туалету він вийшов із предметами, схожими на гранату «Ф1» та пістолет. Під приводом застосування їх відносно працівників поліції, зловмисник наказав поліцейським сісти разом з ним в автомобіль таксі, який стояв на вулиці. Коли приїхали на вулицю 8-го Березня, втікач вийшов з авто й здійснив постріл вгору та кинув на землю предмет схожий на гранату і втік з місця пригоди. Кинутий предмет не вибухнув.

Як ідеться в сюжеті ТСН, цей громадянин утримувався під вартою саме за зберігання зброї.



ЧИТАТИ ЩЕ: ВТІКАЧ З ЛУЦЬКОГО ІЗОЛЯТОРА ХОТІВ «НАВІДАТИСЬ» В СБУ, – ДЖЕРЕЛО

Що стосується заручників, то їм наразі нічого не загрожує. Про це у телефонному коментарі IA ZIK розповів керівник ГУНП в області Петро Шпига.

Зі слів Шпиги, в’язневі вдалося роззброїти конвой та взяти двох правоохоронців у заручники. Згодом він утік, відпустивши заручників.

«На щастя, вони цілі», – зазначив керівник ГУНП у Волинській області.

Наразі тривають заходи із затримання втікача.

Правоохоронці просять громадян, яким відома будь-яка інформація про його місце перебування негайно повідомити поліцію за наступними номерами телефонів: 0666115154, 0999164013 або 102.

Фото з інформацією про втікача розмістило Волинь24

Як повідомили у прес-службі ДПтС України у Волинській області, 12.09.2016 року ув’язнений був конвойований з Луцького слідчого ізолятора працівниками Луцького ВП ГУНП у Волинській області до ізолятора тимчасового тримання Луцького ВП ГУНП у Волинській області для проведення слідчих дій та з цього часу в Луцькому слідчому ізоляторі не утримувався.

Вирвана чека гранати на підлозі туалету, фото Волинь24
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 118
А Показати IP 16 Вересня 2016 09:48
А втік з цвяхами, чи вже вийняли? Якщо з цвяхами, то далеко не втече.
Анатоль_ до А Показати IP 16 Вересня 2016 10:07
Вам смішно, а я в шоці! Прийняв заспокійливі краплі! Дуже непокоїть зростання рівня злочинності в останні два роки!
Петрик до Анатоль_ Показати IP 16 Вересня 2016 13:35
Хьось на чорному крузаку контролював побег
Ігор Показати IP 16 Вересня 2016 09:53
Ого-го
Анонім до Ігор Показати IP 16 Вересня 2016 11:06
Я теж так кажу 2 роки в ізоляторі.... в студію фамілії тих хто розслідував справу 2 роки....???
фамілія тих хто розс до Анонім Показати IP 16 Вересня 2016 13:07
та він міг покарання відбувати в сізо, в так званій хозбанді. що не відміняє ніяким чином головотяпства з проникненням працівників ментовського слідства.
52 Показати IP 16 Вересня 2016 09:57
Хоча б фото його добавили.
Циган до 52 Показати IP 16 Вересня 2016 10:44
Фото в студію.
саша до 52 Показати IP 20 Вересня 2016 17:46
це точно мені казали тьльки я не вірив а тепер вірю
АААА Показати IP 16 Вересня 2016 09:59
А де фото втікача????
007 Показати IP 16 Вересня 2016 10:00
Ганьба ПОЛІЦІЇ !!! повний не профісіоналізм.
Пепі до 007 Показати IP 16 Вересня 2016 21:55
НЕ ЗГІДНИЙ, ШПИГА ПРОФФЕСІОНАЛ, ДО РЕЧІ ЄДИНИЙ В ПОЛІЦІЇ, НУ ЩЕ ЕКА ЗГУЛАДЗЕ ТАКОЖ
911 Показати IP 16 Вересня 2016 10:01
Зек реальний чувак
саша до 911 Показати IP 20 Вересня 2016 17:49
він апше крутий пацан зек
alex Показати IP 16 Вересня 2016 10:05
Якщо дана особа робила загрозу життью всім з гранатою то чому наша роліція не локалізувала тобто не пристрелила втікача. Питання просте . От тепер хто буде ловити цього йолопа з гранатою. Не поліція а клоуни.
Щоб до alex Показати IP 16 Вересня 2016 10:39
щоб всі не підняли вереск за черговим "мучеником" убієнним.Пр*махані громадяни Украіни своєю позицією самі дали зелене світло всяким здочинним покидькам. Он вчора в новинах показували сюжет, як на шаленній швидкості о п'ятій годині ранку машина врізалась в робітників,що робили дорожню розмітку, це чергові ушльопки повертались з нічного клубу.В тому що загинули люди зараз винні всі хто істерив з приводу того що в Києві поліція розстріляла машину точно таких же ушль*пків.
babah до alex Показати IP 16 Вересня 2016 14:10
В тебе як з головою? А подумати, з кінця 13го відмінили? Якби його застрелили чи поранили, то він би випустив гранату і був би БА-БАХ!!! Так зрозуміло? Конвой правильно діяв в ситуації. А от дії на 8 Березня зовсім незрозумілі!
ШАРАПОВ до alex Показати IP 16 Вересня 2016 20:08
даю відповідь! тому що через "вас", "активістів", злочинці мають прав більше за ментів...одні новини про те, що мент вдарив, побив, обізвав... і мента завжди покарають, на відміну від злочинця! на зтюрмах та сама ситуація з зеками...раніше ментів боялися, бо знали що вигребуть свою п.зд..ліну...а зараз все навпаки...наше суспільство не готове до "нової поліції"...з них лише сміються, а після реформи, старі побачили що їхні заслуги не цінуються!!!! ...і що взяти з конвоїра...в нього з/п 2500 гривень...хто ризикуватиме з такою зарплатнею своїм життям???
Вован до ШАРАПОВ Показати IP 19 Вересня 2016 23:01
Прокуратура замісь того щоб бандюків карати, дрючить поліцію, тюремщиків. А зек скаргу пише прокурору і прокурор не зека карає а шукає як дої***тися до працівників правоохоронців
Ні до alex Показати IP 16 Вересня 2016 21:57
ПЕТЯ НЕ КЛОУН!!!
ангст Показати IP 16 Вересня 2016 10:09
навіщо спасали? одним зеком меньше було б.
луч Показати IP 16 Вересня 2016 10:13
Втікачу респект! поліція лохі
Я до луч Показати IP 16 Вересня 2016 18:02
Завтра він прийде до тебе, з гранатою, передаси йому респект!
луч Показати IP 16 Вересня 2016 10:14
Ловіть біля скупки металу,цьвяхи точно там буде здавати
житель Показати IP 16 Вересня 2016 10:15
Значить братва йому в сортір підкинула гранату, або через віконце в ср*льні
Медсестра до житель Показати IP 16 Вересня 2016 13:37
Так казали бачили чорний джіп тайота
Активіст Показати IP 16 Вересня 2016 10:17
Просте питання? Де коментарі Шпиги Кічука їх відповідальність.Вони самі атестовані та професійні.злочиність виросла втричі. Скоро будемо просити повернутись ментів? Це не смішно......
колишній до Активіст Показати IP 16 Вересня 2016 10:48
ляпас за ляпасом! а де був конвой. надзвичайна подія на всю Україну. А як бути мирним жителям з цим неврівноваженим із гранатою. Реформа "процвітає". За державу прикро. Верніть професіоналів і дайте їм гідну зарплату.
колишній хапуга? до колишній Показати IP 17 Вересня 2016 01:55
шо, ностальгія за довгою гривнею? мусор недосаджений.
колишній до колишній хапуга? Показати IP 18 Вересня 2016 13:11
я не мав на увазі тих, хто брав хабарі і був "у системі", говорю про небагатьох, які сумлінно виконували свій обов'язок. У силу багатьох причин не змогли їй протистояти і пішли з надією, що може щось в державі зміниться. Однак мені тепер зрозуміло, що це тільки видимість реформи. Однак так далі бути не може.
Шерлок Показати IP 16 Вересня 2016 10:19
Тре порозкидати по тротуарах магніти і він наш !
ватсон до Шерлок Показати IP 16 Вересня 2016 13:09
ше можна металошукачами і електромагнітним краном. а якшо направити на нього випромінювання магнєтрона з мікроволновки, то він тут же здасться
вова до Шерлок Показати IP 21 Вересня 2016 22:32
Та все нормально якби хотів когось вбивати вбивби в його не ті плани
Триндець Показати IP 16 Вересня 2016 10:27
А законослухняному громадянину ендоскопію чи якісь інші медобстеження чи процедури безплатно зроблять? Таким довб*довбищам безплатно, це ми всі податки платимо, щоб забезпечити покижькам право на медичне забезпечення.
Знаю, що Показати IP 16 Вересня 2016 10:31
Брехня почалася вже з заголовку
Угу Показати IP 16 Вересня 2016 10:35
Доводять зеків тому і втвкають,крутий хлопець
Надія Показати IP 16 Вересня 2016 10:36
А цвяхів виходить не було, можливо й заручників теж, просто конвой виправдовують.?
Василь Показати IP 16 Вересня 2016 10:36
Саме цікаво звідки в СІЗО цвяхи взялись ?
Максим Показати IP 16 Вересня 2016 10:38
ДВА роки в СЛІДЧОМУ ізоляторі! Не засудженоі людини!
парторг звьоздочкін до Максим Показати IP 17 Вересня 2016 17:04
це не людина, а уголовнік.
007 Показати IP 16 Вересня 2016 10:46
Нема кому ловити злочинців, нема кому розкривати злочини. Розкриття злочинів на Волині 8%!!!!!!! а у 2010 була 70%. Скоено майже 500 квартирних крадіжок а розкрито меньше сотні, не кажу про хуліганства, крадіжки майна, пограбування та інші злочини. Автокрадії почувають себе вільно працюють групами з Рівного та Львова. Це все реформа.
008 до 007 Показати IP 17 Вересня 2016 17:34
запхай свої показники ***
Жорік до 007 Показати IP 18 Вересня 2016 10:54
Статист? Всі знають яка статистика і як вона робиться.
Наталя Показати IP 16 Вересня 2016 10:49
За що був у ізоляторі? Все гарно сплановано, мабуть він не якийсь там хуліган!?
луч Показати IP 16 Вересня 2016 10:53
Існує інструкція порядку виводу затриманих в туалет,чому її не дотримались.Тим більше в приміщенні лікарні не оглянули туалет. Передачки затриманим перетрясають, кожну цукерку від обгортки відділять,а тут гранату не знайшли. Кіно можна знімати. Буде крутіше за "Міцного горішка".
765 до луч Показати IP 17 Вересня 2016 02:10
так то був не конвой, а патрульні поліцайські, різницю ще шарапов горбатому колись пояснював. і не в тему трохи. я дуже сподівався на реформу, дуже нею розчарований, але травля всіх підряд 'нових поліцейських' виглядає найогидніше зі всього, що зараз відбувається навколо силових структур. і дуже по-українськи, в найяскравішому поліському стилі. вони принаймні спробували і пробують щось зробити, якщо когось і звільнили по дискредитуючих - тут нічого дивного, їх набирали з нас і кожен міг піти, спробувати і проявити себе краще. а диванна сотня шавок за свій фальцетний гавкіт дочекається в гості такого гончарука. і як назло, в той момент поряд ніякої поліції не виявиться, ні доброї, ні поганої. так от, поки він не прийшов: не подобається? лохи? тут все просто: відірви дупу від дивана, піди і зроби краще. нє? значить чекай поки хтось зробить і тобі принесе результат. тільки пам'ятай: в криму теж бекали, гавкали і чекали поки прийдуть козломорді кацапи і принесуть на тарілочці зряплати і пенсії. а виявилося що дєнєг нєт.
Вова Показати IP 16 Вересня 2016 10:58
Ну і л*хи мусора
007 до Вова Показати IP 16 Вересня 2016 11:10
Не мусора а копи))) нема вже милиции той, це всі нові поліцейські які пройшли кваліфікований відбір.
Анонім до 007 Показати IP 16 Вересня 2016 12:56
а "Мусора" лишилися - останнім часом - ну дуже брудно
Споглядаю до Анонім Показати IP 16 Вересня 2016 14:19
При дєушці Кучмі всі кричали "вори, вори" - прийшли вори; почали кричати "бандити, бандити" - прийшли бандити; при цьому завжди ментів обзивали мусорами - прийшло одне сміття; зараз ще всі "рашка" кричать... Питання часу?
123 Показати IP 16 Вересня 2016 11:01
Поверніть старих ментів і буде порядок, не всіж корупціонери, як кажуть про них, є й, порядні люди, а то повиганяли всіх, провели дебільну люстрацію, от і маємо результат непрофесіоналізму. А поліція Л*ХИ!!! РЕСПЕКТ засудженому, розвів як котят.
Олена до 123 Показати IP 16 Вересня 2016 12:29
Так, а це і є старі! Повиганяли тих, в кого рило конкретно в *** , багато таких зостались. Прохання не плутати: патрульну поліцію, а яку був набір новачків і старі кадри (які перелюстровувались).
Колишній "старий"Пеп до Олена Показати IP 16 Вересня 2016 14:46
От і вся суть нових яскравих полісменів! Як можна самого підозрюваного відпускати?А Як інструкції? Все просто гордість не дозволяє!
о/у до Колишній "старий"Пеп Показати IP 17 Вересня 2016 02:13
як колишній пеп прапорщик терешко колись затриману відпустив саму понадіявшись на 7 поверх нагадати тобі? а як колись з двора МВ виведений ломанувся через паркан і бігали шукали його тиждень? чи ти, нерозумний, штани в школі ще протирав тоді?
Таки да до Олена Показати IP 16 Вересня 2016 22:02
В НОВІЙ ПАТРУЛЬНІЙ ОДНІ БЕЗДАРІ І БОЯГУЗИ, ВОНИ САМІ БОЯТЬСЯ БАНДИТІВ І ГАНЯЮТЬ ЛИШЕ ЛОХІВ ВОДІЇВ БІЛЯ БАЗАРІВ
123 Показати IP 16 Вересня 2016 11:01
Нормально, гвозди и гранаты в сизо раздают наверное. При новой полиции зэки из сизо как из бани выходят!
агент Показати IP 16 Вересня 2016 11:06
Боже які непрофесійні дії нашої нової поліції, оце реформа жах!!! Чого їх там вчать. Перед тим як він мав зайти в туалет поліція повинна була перевірити туалет, це елементарні речі.
Юра Показати IP 16 Вересня 2016 11:10
питання звідкі мать вашу в нього граната в лікарні коли його під конвоєм привезли де він н*хрін її взяв
Лесь до Юра Показати IP 16 Вересня 2016 14:29
Хтось приніс з джипа
Опер Показати IP 16 Вересня 2016 11:10
Та якби вони його застрелили ви б самі влаштували г*вноср*ч про м ентовський безпредєл. Потім би затаскали бідних мусорків по судах, .... а що тут говорити, вам подобається таке життя
Олена до Опер Показати IP 16 Вересня 2016 12:25
Згідна на всі 100% з Вами. Упустили - почалося, застрелили - почалося... Куди ми котимося...
кент до Олена Показати IP 17 Вересня 2016 01:35
В губчека. Попадешь - не воротишься!
юдік Показати IP 16 Вересня 2016 11:11
Круто зробив,сюжет до фільму! А копи хай долі кланяються,бо міг і хет шот бути.Міліція-менти,поліція-панти
Ау Показати IP 16 Вересня 2016 11:21
Понабирали по оголошенню, чи то не про тих?
Правий до Ау Показати IP 16 Вересня 2016 11:35
Не про тих.
лучанин Показати IP 16 Вересня 2016 11:50
Це просто ппц
хах Показати IP 16 Вересня 2016 11:55
фото мусорів-л*хів в студію-хай люди бачать баранів,які утримуються на наші податки
Оленка Показати IP 16 Вересня 2016 12:35
В нашій країні все як завжди - на "найвищому" рівні. Що міліція, що поліція. Користь від них одна. А як же бути звичайним мирним громадянам? Страшно за діток. Як в школу відпустити, якщо знаєш, що по вулиці десь блукає небезпечний злочинець?
б Показати IP 16 Вересня 2016 12:36
о
свідомий Показати IP 16 Вересня 2016 12:44
А ще по "закону Савченко" тих "діячів" скільки повипускали і ще випустять!!! О-то держава... :(
Irma Показати IP 16 Вересня 2016 12:49
Це все цікаво а хто наслідки нічної погоні буде ремонтувати, наприклад забор в одному з дворів 8 Березня
олег Показати IP 16 Вересня 2016 12:56
молодець! класно зробив вєртухаїв! хай тепер готують вазелин і підмиваються! а чувак класний!так вєрухаїв зробити! удачі їому!
Зайчик до олег Показати IP 16 Вересня 2016 14:03
Сподіваюсь ти зустрінешся з своім " героєм"...десь пізно,в безлюдному місці.І відпишешся якщо зможеш
олег до Зайчик Показати IP 16 Вересня 2016 17:49
як що зустрінусь то візьму харчів пивасіка цигарок. по змозі одяг дам бабла трішки. справжньму кенту не шкода!
Анонім до олег Показати IP 17 Вересня 2016 08:30
Поки він розбереться, що то ти, такий поблажливий, то зробить тобі хана! Дурник ти олю
олег до Анонім Показати IP 17 Вересня 2016 12:42
він мене по мастях розпізнає.
Іван Показати IP 16 Вересня 2016 12:58
Що поліція примітивні створіння, що інші. З 8 березня до сбу бігти 3 хв. Наші захистники могли крутого старшого брата попросити пристрелити покидька і край. Але всі зайняті, нюхають г*вно цілодобово!
влад Показати IP 16 Вересня 2016 13:04
...чому мовчать про таксі,що за служба ? Кажуть з таксистом розрахувався. Джентельмен. Копи лоханулись,як про загублених дітей каже їх начальник, слава Богу ,що живі.....
Так до влад Показати IP 16 Вересня 2016 14:24
слава богу, що живі, бо вони теж чиїсь діти, чоловіки і батьки, і ризикувати своїм життям чи свободою за гівнобидло, яке їх же потім обливає брудом і на всю країну їх мішають з гів..ном їм не має сенсу, згадайте "невинних" київських дітей на ВМВ і "невинного" недавно убієнного з рилом відмороженого на миколаївщині і кадри, як вели поліцейських, а знавісніле бидло їх шарпало, плювало, било конвой, перевертало автозаки і позакривайте свої пельки.
оксана Показати IP 16 Вересня 2016 13:25
чекаємо реакції керівництва на цю подію. Цікавить: хто понесе відповідальність за цю подію?
Був в травм пункті в Показати IP 16 Вересня 2016 13:30
Перед тим приїздили хлопці в сірих спорт костюмах і в капішонах на Тойота лендкрузер ном ......ВТ,і щось занесли в туалет.потім чекали за будкою коли поїде таксі
луцький до Був в травм пункті в Показати IP 18 Вересня 2016 09:15
Звідки така інформація?
Дан Показати IP 16 Вересня 2016 13:30
Нє, ну мужик вопше ! Я понімаю, коли лигнув 15 чи 20 . А то нєбось 100 з шиферними шляпками заглотнув. Є загроза, шо на другий раз він так і молоток винесе ! Шо там ті наркокур'єри з кокаїном в д*пі !
арро Показати IP 16 Вересня 2016 13:37
А защо сидів?
Слідчий до арро Показати IP 16 Вересня 2016 14:32
за поджог каспійского моря
психолог Показати IP 16 Вересня 2016 14:22
"Сокирного" типу обличчя, без інтелекту. Вольова і жорстока людина. А ментам великий ляп. Отака "професійність" наших шерлоків. Об*бав з усіх сторін, як православних.
спостерігач Показати IP 16 Вересня 2016 14:49
при чому тут патрульна поліція,якщо конвой - це супровід поліцейськими з СІЗО,тобто старих працівників,не вгледіли. цікаво,яке покарання понесуть? хоча,навряд це будуть афішувати. головне - сенсацію роздути,половина не так усе було,гадаю. на мою думку,сплановано давно
Джек Показати IP 16 Вересня 2016 15:51
В американських фільмах-завжди так,скоро Брюс Уілліс його знайде)))
Лучанин Показати IP 16 Вересня 2016 19:18
Мабуть, гранату хтосьзавчасно підклав в туалет
Командарм Показати IP 16 Вересня 2016 20:00
В АТО його командиром спецназу. Сєпари начувайтесь, вам хана.
невидимий Показати IP 16 Вересня 2016 20:15
А рентгенологічний знімок в травмпункті встигли зробити - цікаво, чи цвяхи в шлунку були?
Реальний Показати IP 16 Вересня 2016 20:30
Міліцію опускали нижче плінтуса починаючи після того, як закінчилось царювання Кравченко. Я розумію, що були значні перегиби, але потрібно відбирати'' зерна від плевел''. Точкою неповернення став випадок переслідування автомобіля в Києві та його наслідки по відношенню до міліціонера, який застосував зброю. Якби поліція в нашому сьогоднішньому випадку завалила б бандита при спробі втечі, наші правдолюби-перевертні (приклад-переатестація) змішали б їх з ...Тому перед тим, як щось зробити або висловити вголос свою думку-давайте подумаємо про наслідки.
Голота Показати IP 16 Вересня 2016 21:52
Прям кіно...
Володимр Показати IP 16 Вересня 2016 22:09
Найгірше те,що злодії тої міліції не бояться геть...Кого ж їм тоді боятись???
)))) Показати IP 16 Вересня 2016 22:20
Красаучик)))).....ще раз підкреслив про непрофесіоналізм нашої доблесної поліції...а його втеча скоріш за все спланована....не детально звісно...адже рівень навичок поліції нижче нуля...і якщо його впіймають то це буде чиста випадковість!!!
Реальний Показати IP 16 Вересня 2016 22:36
Міліцію опускали нижче плінтуса починаючи після того, як закінчилось царювання Кравченко. Я розумію, що були значні перегиби, але потрібно відбирати'' зерна від плевел''. Точкою неповернення став випадок переслідування автомобіля в Києві та його наслідки по відношенню до міліціонера, який застосував зброю. Якби поліція в нашому сьогоднішньому випадку завалила б бандита при спробі втечі, наші правдолюби-перевертні (приклад-переатестація) змішали б їх з ...Тому перед тим, як щось зробити або висловити вголос свою думку-давайте подумаємо про наслідки.
Леман Показати IP 16 Вересня 2016 22:39
Дайте координаты чела помогу материально. Это действия от безысходности. Респект и сочуствие челу. Авакову привет
українець Показати IP 16 Вересня 2016 22:50
менти були мусорам, теперішні бездарна дітвора,смішно дивитись на цих недоумків
))))))) Показати IP 16 Вересня 2016 23:33
Це все зарання сплановано.....опитати всіх родичів потрібно та близьких.....в нього ж була чи є сім'я..з того і починати...А поліція тут ні дочого!!!!!Вони теж люди...це конвой недодивився.... Ось тільки страшно вулицями ходити і дітей відпускати гуляти@@@! Є така інформація шо в Луцьку його вже нема....вже за межами.....УМУДРИВСЯ)))
Мала до ))))))) Показати IP 17 Вересня 2016 02:57
Згідна з вами
Реальний Показати IP 17 Вересня 2016 00:23
Я так розумію, про те, що це наслідки дій таких як Паша Данильчук ви писати не хочете. Людина, яка порахувала себе Богом, ставила на коліна офіцерів міліції, які приймали присягу народові України і ні на йоту її не порушили, сама будучи бідоттям перед Революцією Гідності, а після виконаної роботи купила за готівку квартиру в новобудові за баснослівну ціну? І ви думаєте, що після цього всього міліція-поліція буде розкривати злочини та боротися зі злочинністю ??? Та вони будуть питати дозволу пройти біля злодія не заподіявши йому шкоди! Наслідки всього ми відчуємо зовсім скоро, але буде вже занадто пізно.Чесно?Хотів, прагнув, мріяв про Закон для всіх, про Європу, про сильну Державу, але чим далі - де ти ПУТІН? Хочу під захист сильного Президента.
Алек до Реальний Показати IP 17 Вересня 2016 17:03
Ну тоді краще в Польщу.
582 Показати IP 17 Вересня 2016 01:28
як таке можливо,щоб з СІЗО чи з ІТТ два рази за ніч возили до "лєпіла"? Тут без "зєльоноі" не обійшлося.А "зєльону"дав ,швидше за все, слідчий НП,прокурор,нач.СІЗО і ко.прокурор по нагляду , нач.ІТТ,чергова зміна ІТТ(це з відома нач.НП міста і заступника)+конвой.Цей список посад можливий тільки в сторону збільшення. Простому смертному у таких буцигарнях пігулку від поносу днів вісім чекати треба. Ці діяння підпадають під цілий букет кримінального кодексу Украіни,а плскільки ми побуємо наблизитися до Європи, то Герасимчук і Шпига мають "піти у відставку" .Якщо є честь офіцера.А за ними "мєлкой дробью",через кримінал усі причетні .Також потрібно з них вирахувати усі завдані збитки пов'язані з планом "перехват".Можливо колись почнуть думати ?
..!!..!! Показати IP 17 Вересня 2016 09:06
Якщо йому вдалося виїхати з Луцьку ще до того поки обявили перехват, і якщо це була спланована втеча, - то він вже давно за кордоном (Польща).
колишній Показати IP 17 Вересня 2016 09:13
Реально вивели чувака. Гарно спланована операція. Прямо на рівні спецслужб як агента 007. Це було зовсім просто.
Лучанка Показати IP 17 Вересня 2016 09:19
Відео з його суду в вк або ютубі "Суд над рускоязичними волинянами". Без коментарів.
123 Показати IP 17 Вересня 2016 09:35
Перепрошую, якщо було розброєння конвою тоді логічно випливає питання, куди зникла зазначена зброя ?
Андрей Показати IP 17 Вересня 2016 12:00
А поліція знов порозбігалась по кущах і котилась по сходах.і пишуть шо було переслідування.прикро за наші правоохоронні органи.аркаша так собі
123 Показати IP 17 Вересня 2016 20:50
Порошенко подякуйте за " ЖИТИ ПО НОВОМУ"
удівітєльно до 123 Показати IP 18 Вересня 2016 07:34
удівітєльно но правда, тепер живемо дійсно по новому
Оголошення Показати IP 18 Вересня 2016 05:12
Продам лезо та звозді. Недорого. Нач. сізо- Березюк.
І сміх і гріх! Показати IP 18 Вересня 2016 07:12
Що взагалі в місті робиться? не таке і велике містечко а ради дати не можуть!ГАНЬБА!!! Живу неподалеку від СІЗО,на роботу ходжу через 8 березня..ніколи не боялась пішки вертатись додому в вечорі..а зараз що? сонце сідає прокидається злочинність? По вулиці спокійно ходити вже не можна! Це не мегаполіс де за злочинним рівнем вслідкувати не можна! а патруль якій їздить? він просто так? для приколу? створює видимість роботи?
Катя Показати IP 18 Вересня 2016 08:04
Розмістили фотографії 2010 та 2011 років. Слідство триває 2 роки. Зараз 2016. Впевнена, що засуджений зараз зовні дещо змінився. Буде складноо впізнати. Свіжіших фото не знайшлося? Щось не складається.
Марк Показати IP 18 Вересня 2016 08:12
Він вже за кордоном відпочиває
Лучанка Показати IP 18 Вересня 2016 11:00
його не впіймали? страшно по вулицях ходити!
укаа Показати IP 18 Вересня 2016 12:38
та що у світі робиться страшно на двір вийти
ухууу Показати IP 18 Вересня 2016 23:56
Що ви за бред пишите .. Ніхто нічого не знає, а таке вже роздули... Він не сидів два роки. І затримали його тільки тому що він раніше судимий. Сили йому справу ось і не витримав...
Анонім Показати IP 18 Вересня 2016 23:58
Хвилин 20 назад був вибух біля Опери. Він втікав в двори і біг по вулиці Коперника... Чесно кажу що був він.