USD 39.62 39.84
  • USD 39.62 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

За що розкритикували луцьких освітян

28 Серпня 2014 16:11
Невелика кількість учасників олімпіад та нехтування профоглядами учнів, - недоліки в роботі педагогічних працівників міста виявили у мерії.

Про це йшлося під час конференції педагогічних працівників навчальних закладів міста «Підсумки роботи освітньої галузі за 2013-2014 роки та освітні завдання на 2014-2015 навчальний рік», що відбулася 28 серпня у Луцьку.

З гострою критикою роботи освітян виступив міський голова Микола Романюк. Так, він акцентував увагу на тому, що у 16 школах міста учні в середньому набрали менше 124 балів з української мови та літератури під час ЗНО. Він припустив, що у цих навчальних закладах «педагоги не на місці». Такі ж невтішні результати продемонстрували учні 17 шкіл з математики та 8 – з фізики. Також він зауважив, що, попри виділення 3,2 мільйона гривень з міського бюджету, в міських олімпіадах взяли участь 1718 учнів, в обласних – 163, у всеукраїнських – лише 43, приблизно 300 учнів взяли участь у наукових дослідженнях. Він запропонував не фінансувати наукову діяльність у тих навчальних закладах, які протягом 1-2 років не досягли ефекту. З іншого боку, міський голова визнав, що це було б несправедливо стосовно учнів.



Окрім цього, йшлося про те, що недостатня кількість учнів проходить профогляди. Невтішні і результати обстежень. Так, захворювання кістково-м’язової системи виявили у 3500 дітей, у 3080 – захворювання очей, у 1957 – ендокринної системи, у 1848 - органів травлення. Він закликав відповідальних за профогляди, звернути увагу на проблему.

«Давайте будемо робити з цього висновки, це здоров’я дітей. У нас що, немає де спортом займатися?», - звернувся міський голова до освітян.

Він зазначив, що лише благодійний фонд «Фонд Ігоря Палиці – Новий Луцьк» облаштував 10 футбольних полів у школах міста.

До того ж, у школах торік вирішили питання із вікнами у спортивних залах. Микола Романюк закликав освітян звернути увагу на виявлені недоліки та на наступну конференцію у 2015 році продемонструвати інші результати.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
Гостя Показати IP 28 Серпня 2014 16:32
А для чого школам гроші? Є такі, яким більше треба _- Луцьктепло, наприклад, чи Порт-сіті. А відносно ЗНО - то хай порівняє результати Луцька на фоні УКраїни.
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 16:39
Директори деруть з дітей в школах собі в кармани анархія мать родна
Вчитель до Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 16:46
Якщо ви стикались з подібною ситуацією, то не треба робити висновки про всіх решта.
Анонім до Вчитель Показати IP 28 Серпня 2014 17:06
Та,що тут говорити.Хай ще перевірять ці служби, які нічого не перевіряють, скільки там мертвих душ, як ремонти роблять в школі , а потім собі в квартирах і своїм мамам за кошт школи.Як годуються всі сімейки директорів в школі і додому беруть директори і йому довірені особи.Непочатий край роботи.
Я Показати IP 28 Серпня 2014 17:43
Якщо пан Романюк так дбає за здоров'я дітей, то впершу чергу нехай звернеться до міністерства з пропозицією переглянути та спростити навчальні програми.
ник Показати IP 28 Серпня 2014 17:57
Для того, щоб мати хороші результати ЗНО,треба вчителям працювати, а не давати матеріал на самостійне опрацювання. Щоб потім ті діти індивідуально до них ходили на репетиторство
УРА-УРА до ник Показати IP 28 Серпня 2014 19:03
Ви вільні у виборі навчального закладу. Не подобаються вчителі? У вас є можливість знайти школу до смаку.
Олеся. до УРА-УРА Показати IP 28 Серпня 2014 20:15
Це неправильно. Державний навчальний заклад просто зобов"язаний надавати якісну освіту.
Мама до Олеся. Показати IP 28 Серпня 2014 20:20
Надаються можливості, а освіта - здобувається. Різницю вловлюєте?
авіа до Мама Показати IP 28 Серпня 2014 20:32
є така категорія батьків-невдах, яким завжди усе не так
для того до ник Показати IP 28 Серпня 2014 20:07
щоб мати результати ЗНО, треба дітям працювати - вчити тобто. Чого в одного і того ж вчителя діти мають різні оцінки? Бо одне працює, і інше - ні. Якщо дитина відповідальна і мотивована, то їй ніякі репетитори не потрібні. А взагалі-то результати ЗНО по всій Україні не дуже втішні. То наслідок ненормальних програм і ще більш ненормальних підручників, автори яких школу бачили, як самі там вчились
Ку-ку Показати IP 28 Серпня 2014 18:14
«Давайте будемо робити з цього висновки, це здоров’я дітей. У нас що, немає де спортом займатися?» - спортом займатися є багато місць, тільки тепер всі заклади ПЛАТНІ !!!! І коштують не дешево по відношенню до наших зарплат. Батьки і так спонсеруть, мабуть вже все, крім зарплати вчителів. Комунальні виросли, ціни на продукти, бензин виросли і т.д., то на чому тим бідним батькам зекономити, що б дитину в спорт віддати ? Можливо держава повинна подбати, щоб на рівні з платними функціонували і безкоштовні спортивні секції ???
мама вихованця до Ку-ку Показати IP 28 Серпня 2014 23:14
в дюсш-2 заняття спортом безкоштовно. приводьтеи не слухайте бред.
Учитель Показати IP 28 Серпня 2014 18:56
Та Волинь у цілому і Луцьк зокрема досить пристойно виглядають на фоні України за результатами ЗНО. Хай би пан Романюк, готуючись до виступу, опрацював офіційний звіт ЗНО. А то таке враження, що чув дзвін....Початковий рівень є з кожного предмета і буде, бо рейтингова шкала так формується, що 6 % тестувальників і становлять той початковий рівень. І є майже в кожній школі слабкі діти, які не можуть осягнути більше через причини, які вчитель при всій своїй майстерності і сумлінності не усуне. Дорікнути, що педагоги там не на місці, - це верх нахабства. Він ще має публічно перепросити за цю образу. А мало олімпіадників - по-перше, олімпіади пронизані корупцією, по-друге, в ідеалі перемагають талановиті діти, і сварити вчителів, що немає таких дітей у великій кількості - безглуздя. А в хворобах дітей звинуватити педагога?....Шановний голово, Ваш виступ заслуговує на початковий рівень!
Біль Показати IP 28 Серпня 2014 18:59
Мало переможців олімпіад? Нехай Романюк розвідає, як працює журі. Потрібно прокурора у члени журі - і тоді все було би по-чесному.
Люстраційному коміте до Біль Показати IP 28 Серпня 2014 19:48
Усі результати міських олімпіад проходять через кишеню Силки -це незаперечний факт !!!Тому всі результати закінчуються на міських олімпіадах, бо далі Силка нічого не може вирішити, табличку ділення не знає. Все осідає в її кишені. І за ЗНО теж відповідає Силка. Тільки вміє, що хамити ,розводити плітки та травити людей наклепами. Краще нехай вивчить українську мову, а то розмовляє як неотесена селючка.
Шмоц до Люстраційному коміте Показати IP 28 Серпня 2014 20:31
Видно мер вміє кадри підбирати
люстрокастрація до Люстраційному коміте Показати IP 28 Серпня 2014 23:20
відлюстрокаструй себе. тобі до Силки довго раком в європу рухатись. наробили ділов тепер всі винні, то Силка не то, то Зеня не та. а ти що зробив!!!!!!
сусідка до люстрокастрація Показати IP 29 Серпня 2014 18:12
Силці до Європи дуже дуже .... далеко.Старша жіночка з совка .ЇЇ шкода ,але вона там просто ніколи не була - скепердяйка.
Анонім Показати IP 28 Серпня 2014 19:02
Кому ті медогляди потрібні? Лікар, у черзі до якого на прийом 30 дітей, а у нього робочий день завершується через півгодини... Уявили? Про яке обстеження говоримо? "Є скарги?" - Нема. "Здоровий"!
Олеся. Показати IP 28 Серпня 2014 20:20
Уже давно вчителі фізкультури у школах байдикують. Поспілкуйтесь з учнями і вони розкажуть, що ті здатні лише прогнати класний колектив по залу і потім кинути їм м"яч. Все. А потім організовують екзамени, які діти просто не витримують після такої фізичної підготовки.
юрист до Олеся. Показати IP 28 Серпня 2014 20:29
що ти верзеш? які екзамени?
Критик Показати IP 28 Серпня 2014 22:56
У Романюка явно маразми, меле нісенітницю. Яке відношення до школи мають профогляди учнів, нехай цим батьки займаються. Всіх собак на школу навішують, а те що ЗНО показало низький результат свідчить про небажання дітей палець о палець ударити, щоб знання мати.
А розкажіть- но Показати IP 28 Серпня 2014 23:35
як розподіляються 3,2 млн. грн. які виділені на проведення олімпіад- на що вони ідуть? що це за брєд, хто такі гроші виділяє??? і кому? і на що?