USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Затори у Луцьку: «винні» нові світлофори

20 Листопада 2014 10:29
На розі вулиць Шевченка і Чернишевського встановили світлофори, через які там утворюються постійні затори. Про це повідомиляє ВолиньPost.

За словами водіїв, які їздять вулицею Шевченка через міст, уже другий день в години пік – зранку, в обід і ввечері на цій ділянці складно проїхати через довжелезні затори.

Начальник сектору УДАІ Олександр Паламарчук зауважив, що ця ділянка дороги не є місцем, де часто трапляються ДТП.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
ввп Показати IP 20 Листопада 2014 10:40
що за розумник їх проектує на соборності щоб проїхати 300м треба стати на 3 світлофорах, зато на відродження від другої лікарні до фуршету нуль, а вулиця стала ох яка жвава, настроіли костабрав,ліпіни заселяються, люди шниряють туди сюди, а те падло часом їде попятах, срочно поставте світлофор за кільцем, і зніміть його з соборності, бо ту дорогу вже дворами обізджають
Дмитро Показати IP 20 Листопада 2014 10:58
ще тут напишу) Цікава ситуація після повороту на Шевченка, особливо коли перед тобою їде маршрутка і зупиняється біля інфекційної лікарні. Ти стоїш ззаду неї, і об*їхати не можеш, бо на зустрічній смузі автівки стоять на червоний колір
немає слів Показати IP 20 Листопада 2014 11:04
баран якийсь поставив час зеленого на головній
Точно немає слів до немає слів Показати IP 20 Листопада 2014 11:48
Коли ввімнено світлофор, головної дороги немає! Читай Правила! Твоє перше слово до Тебе!
а то що до цього бул до Точно немає слів Показати IP 20 Листопада 2014 13:40
я про колишню головну, яка йдкк\е на Київ. Взагалі світлофорами мають керууввати компютери за допомогою камер і під контролем людей.
таки до а то що до цього бул Показати IP 20 Листопада 2014 13:44
Ковель
Ось вам! Показати IP 20 Листопада 2014 11:41
То все кляті москалі і агенти Путіна
Семен Показати IP 20 Листопада 2014 11:51
И все-таки когда едешь с моста и поворот налево - лутше сделать зеленую стрелочку. А то зеленый - и все равно стоишь, пропускаешь встречных.
Вишків до немає слів Показати IP 20 Листопада 2014 12:02
Прізвище його Романюк, хотів, щоб йому з Зміїнця було добре їхати. А найнеобхідніший світлофор на перехресті Вишкова, кожен водій підтвердить.
вдв Показати IP 20 Листопада 2014 12:23
рiшення всiх проблем це зробити кольцо, кiльцевий рух самий ефективнiший
їздака Показати IP 20 Листопада 2014 12:23
кому він треба був той світлофор на Чернишевського?? Не було всі норм. їздили, дійсно на вишківському перехресті ліпше поставили.
обс до їздака Показати IP 20 Листопада 2014 14:38
не можна там переізд
Леся Показати IP 20 Листопада 2014 13:33
Був перехід на пр. Соборності біля ТЦ " Гостинець". Власник магазину " Салют" заплатив кому треба і перехід перенесли чортзна куди і зробили новий якраз проти магазину. Тобто, виходиш з маршрутки і переходиш дорогу прямісінько в магазин " Салют". А ми тепер телепаємо аж в кінець проспекту,щоб перейти до гостинця. А чи може бути перехід на самому повороті? Як в Салют не ходила, так і не ходжу! Цікаво, наскільки в них збільшилося покупців з введенням переходу?
обс до Леся Показати IP 20 Листопада 2014 14:39
прямо в десятку попала
знаю Показати IP 20 Листопада 2014 13:49
цікво чи той чиновник який приймав рішення про свіслофор на Чернишеського хоч раз там їхав? от нехай проїде попробує тепер. Він там зайвий і сворює значні незручності. раніше було простіше прохїати перехрестя навіть у часи "пік". Невже страра приказка до сих пір діє "Чим думали туди і ставили"?
З того району Показати IP 20 Листопада 2014 15:26
Не можу зрозуміти на фіга там ті світлофори, там нема проблеми перейти вулицю. Ні, звичайно, світлофори то добре, але чи не розумніше було б їх поставити спочатку на пішохідному переході біля кільця, перед мостом, бо там кожен день ходить багато дітвори в третю, першу, та спортивну школи, а з першої та спортивної шкіл повертаються й увечері, бо заняття в другу зміну, а машини там їздять в чотири ряди, якраз той випадок коли нормальний водій зупиниться перед переходом, а дебільний ззаду може вилетіти, світлофор би там був ой як не зайвий, так ні ж , вліпили там де можна й обійтись.
воділа з Чернишевськ Показати IP 20 Листопада 2014 16:43
З світлофором,звичайно, лохонулися, затори збільшилися; тільки гроші дарма всунули, а відносно пішоходів-немае чого гнатися,водіі напам'ять знають всі пішохідні переходи, краще пригальмувати. Особисто я зупиняюсь ще поки людина на тротуарі стоіть, пропускаю, принаймні, стараюсь. Запам'яталось на все життя, як викладач з правил дорожнього руху казав, що автомобіль- це всього-навсього залізяка, а пішохід-це людське життя.
Тарас Показати IP 20 Листопада 2014 16:45
Все для Народу все для Лучан!!!
Тарас Показати IP 20 Листопада 2014 16:50
Тепер доїзд на роботу і назад з заїздом в супермаркет на 30 хв. довше, є час помислити, що курили, коли проектували ці світлофори і розмітку.
Павло Показати IP 20 Листопада 2014 17:28
та просто напросто з намальованою розміткою, там набагато простіше їхати...і сввітлофора там не потрібно!!
Лучанка Показати IP 21 Листопада 2014 09:14
Чому в нашій державі існують лише крайності? Порахували, що відсутність світлофора на вул. Шевченка - це незручність для пішоходів. Хоча неприємних ситуацій з пішоходами там трапляється не більше ніж на інших вулицях міста . Проблема існує з виїздом із супермаркету, який являється єдиним нормальним магазином на цьому районі. Вирішити треба було проблему руху транспорту в супермаркет по руху з мосту наліво і виїзд з магазину в ліву сторону. То зробили все простіше - немає в'їзду-виїзду - немає проблеми. А хто подумав про людей, як про покупців, про їхню зручність, про їхні потреби, при чому самі елементарні?
иммсимси Показати IP 21 Листопада 2014 10:07
мсисмисм
Пішохід Показати IP 21 Листопада 2014 14:11
Боюся ходити тепер через міст. Дуже великі затори, машини, автобуси стоять на мосту аж до кільця, і на зустрічній смузі те ж саме. Задаюсь питанням, а чи витримає міст таку страженну ВАГУ???
Опанас до Пішохід Показати IP 22 Листопада 2014 15:03
всі ми смертні...