USD 39.50 40.00
  • USD 39.50 40.00
  • EUR 39.75 40.00
  • PLN 9.76 9.94

Завтра представлять нового голову ОДА

24 Липня 2014 18:06
Відповідно до розпорядження Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Геннадія Зубка, завтра, 25 липня, о 12 годині в сесійній залі облради відбудеться представлення голови Волинської облдержадміністрації Володимира Гунчика.

Про це інформують у прес-службі облдержадміністрації.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 41
дідо Показати IP 24 Липня 2014 18:39
Риги повертаються ?
внучка до дідо Показати IP 24 Липня 2014 18:41
А він риг?
Лучанка до внучка Показати IP 25 Липня 2014 07:23
У мене теж питання: хто він у минулому? Дисидент-патріот України чи комуніст? Є тільки ці ДВА варіанти.
Корінний лучанин до Лучанка Показати IP 25 Липня 2014 08:49
НЕ СУМНІВАЙТЕЬ , В МИНУЛОМУ ЦЕ КОМУНЯКА, ПАРТФУНКЦІОНЕР! В народі кажуть, горбатого могила виправить. Це призначення є найгіршим варіантом для ВОЛИНІ. Пан бувший комуніст Гунчик своє "межигіря" будує за Луцьком. Ця людина не поважає людей , відноситься зверхньо. Його життєве кредо: ГОЛОВНЕ ВВЯЗАТИСЬ У БІЙ, А ТАМ ВИДНО БУДЕ. Певно (після призначення головою ОДА) поставить керувати заводом свого сина Вячеслава. Як на мене, то вже ліпше Клімчука Б.П. головою ОДА - цей хитрюга досвідченіший , вміє людей поважати, володіє ситуацією на ВОЛИНІ. Гунчик - це буде чергове "недорозуміння " на ВОЛИНІ. Порошенко робить помилки!!
Лучанин до Корінний лучанин Показати IP 25 Липня 2014 10:19
пипець, він же скільки років людям на автозаводі не виплачував зарплати, а скільки ще боргів. Все, ПРИПЛЫЛИ.
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 11:19
100% ! Я навіть не знаю що далі казати про цю ситуацію. Одним словом- ЦЕ ГАНЬБА ДЛЯ ВОЛИНІ ! ПОРОШЕНКО не володіє ситуацією. Це знову Україну чекають крупні НЕГАРАЗДИ. Останні події це доводять. Так що, любі УКРАЇНЦІ, ТРИМАЙТЕСЯ !!!
українець Показати IP 24 Липня 2014 18:39
А Грицько ниньки ще купу грошей на автобуса артистам вгатив!!! Спєцом Президенту і новому очільнику ОДА насгадив! За Юльку мститься, вірний буратіновець.
Анонім Показати IP 24 Липня 2014 18:44
Погана прикмета була для Пустовіта його ніхто не представляв. Прийшов, усівся у крісло і... невдовзі "пійшли". Не для нього ця посада, все дуже легко і на халяву йому дісталось...і Дубняка і Ко. нехай забирає!!!
Анонім до Анонім Показати IP 24 Липня 2014 18:52
При чому тут погана прикмета? Там інша погана прикмета - ремонт у кабінеті голови!!! А Пустовіт знав, що посада тимчасова.. Тоді було не до придставляння - в постреволюційний період, треба було запустити державні органи в роботу, а не шабаш робити. Пустовіт молодець, віддавався роботі як міг, хоч знав, що це тимчасово.
go home до Анонім Показати IP 24 Липня 2014 19:29
Вся БЮТівсько Свободівська зграя завтра на вихід з речами!!!:)
Анонім до go home Показати IP 24 Липня 2014 19:33
Да-да - заступники і квотники начальники більшість всього що підуть... Але свобода буде кандидатуру на главу уряду вносити завтра.
Анонім до Анонім Показати IP 24 Липня 2014 19:35
додам - це х....ново трохи.
ком бек до go home Показати IP 24 Липня 2014 19:54
А ти так і надієшся вернутись, чи що? Ти риг? Йде тільки голова і заступники зпочатку. До відома.
До до Анонім Показати IP 24 Липня 2014 19:35
Будь логiчним. Пустовiт по твоему на халяву всiвся, а чим новий заробив?
Патріот Показати IP 24 Липня 2014 19:42
правильно!
Лучанин Показати IP 24 Липня 2014 19:48
Дійсно коротка пам'ять в українців, дуже коротка. І ніхто на автозаводі звісно ж не працював. Чого його на цю посаду сунуть зрозуміло. Але що він зможе зробити? Хоча дійсно, є ще що нищити на Волині, та й від людей ці питання ніколи не залежали!
Корінний лучанин до Лучанин Показати IP 24 Липня 2014 23:32
Це говорить про те , що насправді ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ влади в Україні не відбувається !!! Це з оглядом на тих кого призначають у владні крісла. Зауважу призначають, а не обирають . Давайте візьмемо нашу синьооку Волинь, Лесин край і подивимось хто був очільником за 23 роки від незалежності нашої неньки України: Блаженчук В. , Клімчук Б. , генерал Француз , Бондар В. , Романюк М.Я., Клімчук Б. далі тимчасовий голова ОДА Пустовіт , а зараз пхають(саме пхають ) бувшого компартійця , нашоукраїнця Гунчика В.П. Всі ці кадри вихованці радянської компартійної командно-адміністративної системи - фарбовані лиси. Серед цієї когорти призначення Бондаря В.Н.( "Реформи і Порядок"- Пинзеника В.) , можна вважати прикрим недорозумінням, Пустовіта Г.("Батьківщина") - революційні обставини в Україні . Таким чином Волинь залишається таким собі відстійником компартійної системи, вихованці якої є Клімчук.Б., чинний мер - мільйонер Луцька Романюк М.Я. , а також Гунчик В.П. , який у бутність свою директором ЛуАзу заявляв що справою його життя на Землі, є випуск на заводі " ВОЛИНЯНКИ" і нового авто ЛУАЗ-1301. Садив за руль авто на презентації навіть Ющенка В.А.. Не вдалась справа життя, колія життя пішла в іншу сторону, в сторону "БОГДАНА" Петра Олексійовича. Чи буде Волинь при Гунчику розвиватись? ДУЖЕ СУМНІВНО! Гунчик людей не поважає, хай заводчани розкажуть, вони це добре знають! Це завод ЛуАз будувався це не заслуга Гунчика, а гроші Порошенка і гроші держави. А далі час покаже....., якщо ще не буде 3-го МАЙДАНУ. Надто непевна ситуація в Україні. СЛАВА УКРАЇНІ!!!
він Показати IP 24 Липня 2014 19:58
гріша наостанок підсунув гунчику велику свиню у вигляді призначення банади начальником укб ода,в останній день - не коректно,вся команда гнила.
Корінний лучанин до він Показати IP 25 Липня 2014 11:35
Цікаву деталь згадав про БАНАДУ на ЛуаЗі. Це був початок 90-х років. Банада із активістами руху виганяв ПАРТКОМ із приміщень адмінкорпусу заводу. Парткомівські меблі прямо виставили на територію заводу і не більше парткомівців не пускали в ці кабінети. А Гунчик комуняка , здається був ще не був той час в заводі, займався компартійними справами. Прийшов на завод коли міськкоми і обком порозганяли. Цікавий тандем БАНАДА - ГУНЧИК. Але Банада має здатність прогинатись. Роки беруть своє і інтереси змінюються і до пенсії держслужбовця треба дожити.
З ОДА Показати IP 24 Липня 2014 20:02
писати тут можна багато і що завгодно, ще в ОДА НЕ РАЗ ДОБРИМ СЛОВОМ згадають Пустовіта як дипломата, як людяного і врівноваженого керівника. А Гунчик дасть всім пілюлейь та й підлеглі для нього нелюди
ВІН до З ОДА Показати IP 24 Липня 2014 21:10
ще заплач
воноїна до ВІН Показати IP 24 Липня 2014 21:38
Гройсман в.о. прем'єр-міністра, знається чиїсь мрії вернути крісла під шумок накрились мідним тазиком))))
він до воноїна Показати IP 24 Липня 2014 22:12
це мені якось по барабану
Президент Показати IP 24 Липня 2014 20:08
А що Указу Президента про призначення вже не потрібно?????? Що це за таке нововведення- розпорядження Першого заступника Глави Адміністрації Президента України Геннадія Зубка????? Що закон помінявся????? Президент призначає та звільняє голів ОДА... Чи не так?????
ВОНА Показати IP 24 Липня 2014 20:45
Інформація не перевірена, але тролям на замітку - Пустовіт після відставки піде на затвердження заступником.Гунчика.
він до ВОНА Показати IP 24 Липня 2014 21:09
фіг вам,замполітом в тербатальон
Йому до він Показати IP 24 Липня 2014 21:37
А ти сам то хто? Зацікавлена особа? Щось мені підказує, що халяви для колишніх не буде. Може й буде, про те не для всіх... А що підказує? Мабуть те, що я щось знаю...)))
ВІН до Йому Показати IP 24 Липня 2014 22:16
мені якось всерівно кому там буде халява а кому не буде, розберуться самі. там контролерів хватає.в крайньому випадку ти поможеш
ЛУЧАНКА Показати IP 24 Липня 2014 21:46
Автобус для філармонії - це борги минулого року. А Пустовіт виважений, інтелегентний керівник і на всіх заходах обласних чи міських виступав без папірців і до того дуже грамотно і цікаво....Хай повчаться деякі наші керманичі....
Просто Марія до ЛУЧАНКА Показати IP 28 Липня 2014 10:38
Ага, "Рот закрыл - рабочее место убрано".
замполіт Показати IP 24 Липня 2014 22:45
так це ж його професія - гарно говорити.його на це вчили
valun Показати IP 24 Липня 2014 23:22
Блін, це таке фуфло, народ! Тепер всі побачимо, не тільки автозаводці. " Мама роди меня обратно"
777333 Показати IP 24 Липня 2014 23:26
Гунчик буде краще пустоцвіта бо він виробничник багато років працюе з людьми знае які у них е проблемні питання
Корінний лучанин до 777333 Показати IP 24 Липня 2014 23:35
БЕЗ СЛІВ : ХА - ХА - ХА !
антигузь Показати IP 25 Липня 2014 01:15
УРРАРРАРАРА!!!!!)))) Без різниці хто! Головне гузяку в сраку!!!!
Лучанин до антигузь Показати IP 25 Липня 2014 11:48
посміхнув)) +1
Лучанин Показати IP 25 Липня 2014 07:28
А за что нам такая кара ???
000 Показати IP 25 Липня 2014 09:49
Розвалив завод і розвалинь волинь