USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Зеленський - в захваті від квнщиків «Замку Любарта»

1 Березня 2015 04:17
Збірна КВН Луцька «Замок Любарта» виступила у «Лізі сміху» в останній день зими, 28 лютого. І більше того, пройшла далі.

Так, відбувся перший ефір Першого чемпіонату України з гумору «Ліга сміху», трансляція тривала на «1+1».

Ведучий програми Володимир Зеленський висловив сподівання, що команда - це «восьме чудо світу після замку Любарта», в честь якого, власне, названий гурт.

Окрім того, після висловленої хлопцями подяки своєму спонсору, засновнику фонду «Новий Луцьк» Ігорю Палиці, ведучий подивувався, яким чином кмітливі жартуни з Луцька зуміли домовитися з Одесою.

«Україна єднається», - відповів на це фронтмен команди Назар Пащук.

Під час виступу пожартував «Замок Любарта» і над міським головою, який не дав грошей ні вчителям, ні лікарям, тож і гопникам з кримінального району теж не дав.
Дісталося тут і СБУ, і автодору.

Не стримався насамкінець та зіскочив зі свого місця з оплесками представник журі, телеведучий Юрій Горбунов. Зеленський у захваті виголосив, що команда - в сезоні.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
прокопів Показати IP 1 Березня 2015 10:45
А ще хтось у захваті?
Анонім Показати IP 1 Березня 2015 11:10
Я
123 Показати IP 1 Березня 2015 11:26
В країні війна а ці бовдури по сто кілограм в дитинство грають ! На передову , там їм буде не досміху а то скачуть по сцені !
ФигВам до 123 Показати IP 11 Січня 2016 11:07
Зависть - плохое чувство.
2 Показати IP 1 Березня 2015 12:37
ЦЕ СТРАХ БОЖИЙ А НЕ ПРОЕКТ. ЯКРАЗ ТОЙ ЧАС КОЛИ МАЮТЬ ВІДБУВАТИСЬ ТАКІ ПРОЕКТИ. ВІДПРАВТЕ ТОГО ЗЕЛЕНСЬКОГО НА ФРОНТ РАЗОМ З ТИМИ ВСІМА ХТО Є НА СЦЕНІ
ФигВам до 2 Показати IP 11 Січня 2016 11:20
"ВІДПРАВТЕ ТОГО ЗЕЛЕНСЬКОГО НА ФРОНТ" - а заодно и Антона Лирника (постоянного участника российского "КамедиКлаб" - "Дуэт имени Чехова"), и Игоря Ласточкина (участника российского проекта "Однажды в России"). Оба - в судейской коллегии. Да?
Нормальні хлопці Показати IP 1 Березня 2015 13:25
Так, війна в краіні -факт, але ж не треба злими бути, хлопці хай посміхають.а про мера ж як підмітили)))Аби ім за то нічого не було)))
Ігор Показати IP 1 Березня 2015 18:47
якась фігня. Думав буде краще, як в старому КВН, а фіг там порівняно з цим шоу КВН жив)
шоколад Показати IP 1 Березня 2015 21:39
я вам дам війна. Такого не говорити. - Ато!!!
Валерій Показати IP 1 Березня 2015 22:22
Класний проект
1 Показати IP 2 Березня 2015 08:48
ну не знаю, не актуальні зараз такі проекти краще б сплели десяток маскувальних сіток чи ще чимось допомогли бійцям
Дед Показати IP 3 Березня 2015 05:17
Мені шось здається, ви пишете не з зони бойових дій...ваші коментарії про війну не умісні....так шо п**уйте бистренько на АТО...А ці хлопці ше вспіють там побувати))
ФигВам Показати IP 11 Січня 2016 11:01
"Пускай капризен успех, Он выбирает из тех, Кто может первым посмеяться над собой" (с) Молодцы ребята.