USD 39.55 39.84
  • USD 39.55 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

За знущання над кошеням - кримінальне провадження. Відео затримання лучанина

21 Вересня 2016 11:07
У Луцьку затримали Юрія Гнатюка, який разом з переселенкою Любов’ю Таропіною, знущався над кошеням.

Про це Інформаційному агентству Волинські Новини повідомило джерело в правоохоронних органах.

На одній з вулиць міста хлопця обступило близько двох десятків активістів Цивільного Корпусу АЗОВ Волинь, які і викликали патрульних. Юнака, якого підозрюють в жорстокому ставленні до тварин, доставили до міськвідділу.

Відповідно до неофіційної інформації джерела, юнак має умовний термін за жорстоке побиття – свого часу молодик розбив щелепу чоловіку. Також він проходив лікування в психоневрологічному диспансері, проте не завершив курс.

Нагадаємо, 19 вересня двоє підлітків – хлопець та дівчина – стали “героями” інтернету – в мережу потрапило відео, де вони знущаються над кошеням. Виявилося, що дівчина Любов Таропіна – переселенка. Вчилася в школі №26, а з вересня продовжує навчання у колишньому ВПУ №6, яке нині є коледжем Національного університету харчових технологій. Також вона була членом громадського руху “Іскра”. В організації вже відреагували на її дії заявою. Мовляв, за такі дії її потрібно відправити на громадські роботи на комунальне підприємство “Ласка”, що опікується бездомними тваринами. Також із підлітками провели бесіду поліцейські.

До слова, Любов Таропіна попросила вибачення за свої дії та відкинула звинувачення в підтримці бойовиків.

21 вересня мережі з'явилося відео, як Юрій поводився у поліції. Ролик виклав у Фейсбуці активіст Андрій Мацкевич. Як видно на відео, у місьвідділі поліції хлопець "відзначився" нецензурною лайкою і бійкою з поліцейським.


За фактом жорcтокого поводження з тваринами поліція відкрила кримінальне провадження. Про це повідомили у прес-службі волинських поліцейських.

Згідно з повідомленням, учора, 20 вересня, слідчі Луцького відділу поліції відкрили за фактом жорстокого поводження із тваринами кримінальне провадження за частиною 1 статті 299 Кримінального Кодексу України. У той же день поліція встановила особи зловмисників і доставила їх у Луцький відділ поліції. Правоохоронці встановили, що над кошеням знущалися 18-річна та 20-річний жителі Луцька. До слова, хлопець у минулому вже притягувався до кримінальної відповідальності за статтею 121 (Умисне тяжке тілесне ушкодження) Кримінального кодексу України.

За цим фактом слідчі розпочали кримінальне провадження за частиною 1 статті 299 (Жорстке поводження з тваринами) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає покарання у вигляді штрафу або арешту строком до шести місяців.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 61
віра Показати IP 20 Вересня 2016 18:59
Балачками тут не поможе. Треба ; щоб колись в темну пору їх обступили кілька людей і добряче от........ли.Тоді до таких краще всього доходить
шахтьор до віра Показати IP 20 Вересня 2016 19:21
напишете коли, я теж "поясню"
Сергій до шахтьор Показати IP 26 Вересня 2016 20:31
Відброси суспільства.
правда до віра Показати IP 20 Вересня 2016 19:38
ТаК!
ю до віра Показати IP 21 Вересня 2016 11:52
Чому активісти не протестують проти мисливських господарств в області? Це що не жорстоке поводження з тваринами? Чи може тому що там займаються полюванням впливові і багаті люди? Це що за знущання з хлопця при затриманні? Це називається психологічне насилля і погрози. Поліція тих хто втручався в роботу поліції не затримає? А чи не тому що хлопець судячи з усього бідний і тому його можна просто розірвати? Який же в нас примітивний і ущербний народ з подвійними стандартами. Вони звичайно чинили аморально, але судячи з усьго з психологічними відхиленнями. Хворих лікують, а не бють і засуджують.
12344 до ю Показати IP 21 Вересня 2016 20:17
Тебе також бачу треба до них.
ЗАПОРІЖЖЯ до ю Показати IP 22 Вересня 2016 01:05
І ЦЬОГО ЗАМАЛО ЯК З НИМ ПОВОДИЛИСЬ!ЯК БИ БЕЗ ПРАВООХОРОННИХ ОРГАНІВ РОЗБИРАЛИСЬ - ЇХ БИ ВЖЕ ЗНИЩИЛИ!!! І ДО ЧОГО ТУТ ЙОГО СОЦІАЛЬНИЙ СТАН???
Василь до ю Показати IP 23 Вересня 2016 18:06
бідний він, судячи з усього, на мізки. І ще ти не рівняй вбивство і знущання, на війні також вбивають але не знущаються над жертвою, а це просто якийсь маньяк
михаил до віра Показати IP 22 Вересня 2016 15:59
коментар було видалено
ШАРАПОВ Показати IP 20 Вересня 2016 19:30
якби були старі "менти" то так і було би!!! і це було б правильно!!!
Поліцейський до ШАРАПОВ Показати IP 26 Вересня 2016 20:34
Думай що кажеш, дурник.
Лучанка Показати IP 20 Вересня 2016 19:42
Кін*ене ст*рво.та відправити повзти звідки приїхала.його в дурдом -назавжди,можна разом.маньяки!от б*дло!дивитися неможливо.в тюрму а не "ласку".
ВОЛИНЯКА Показати IP 20 Вересня 2016 20:08
Д*БІЛИ !!!!! Тут знущаються над всім народом і що ????
Анонім до ВОЛИНЯКА Показати IP 20 Вересня 2016 22:16
Ти такий самий чи нічого не зрозумів?прид*рок!
але до ВОЛИНЯКА Показати IP 21 Вересня 2016 08:56
коментар було видалено
до Віра Показати IP 20 Вересня 2016 20:12
шепніть на коли це планується - обюовязково візьму участь. п....дити таких треба конкретно!!!
Ну ну Показати IP 20 Вересня 2016 20:39
До коледжу пішла, бо можно отримувати стипендію . Громада Луцька платить їй переселенські кошти щомісяця. Вже 1,5-2 тис. є. Через пару років піде десь працювати.....Потім здивуємся, що хтось з поварів когось отруїв. А їй за це плотницький медальку дасть (((. Дві.
Дальньобой Показати IP 20 Вересня 2016 23:22
Привозьте їх до мене. Я їх мокрими в рефрижераторі годинку потримаю, як вони кота в морозилці, - дуже діэвий метод! Перехочеться когось мучити на все життя_)))
рро до Дальньобой Показати IP 21 Вересня 2016 08:59
коментар було видалено
Тех Показати IP 21 Вересня 2016 08:28
Ніяка вона не повар. Вчиться на касира, такщо вбивати буде відвідувачів банків.
НЕ БАЙДУЖА Показати IP 21 Вересня 2016 08:50
УВАГА! Необхідно подати в поліцію колективну заяву про жорстоке поводження з тваринами на Любов Таропіну та Юрія Гнатюка. Чим більше буде підписів, тим більше шансів на повноцінний розгляд справи та винесення справедливого рішення! Тому просимо усіх небайдужих підійти завтра на 12:30 до Луцького відділу поліції ГУНП у Волинській області, що знаходиться по вул. Грибоєдова, 2. Заява буде підготована, лише потрібно буде вказати ПІП та підпис. Там Вас буде чекати волонтер, при вході у відділ. Це займе лише декілька хвилин вашого часу!
Олена до НЕ БАЙДУЖА Показати IP 21 Вересня 2016 11:18
Я не розумію одного: чому в нашій державі, щоб покарати, відповідно до Закону, потрібні підписи? Є злочин, є заява від активістів - всеееее, хай розслідують. А ми повинні не спускати з очей цю справу. Те падло, точніше його татусь і під час кримінальної справи (за яку має умовний термін) і психічно хворого з нього робив і з міста вивозив. І ні він ні мати не навідали побитого їхнім чадом потерпілого.... Тому, я більше як впевнена, що якщо спустити справу на потік - вони відкуплять ту скотину.
47 до НЕ БАЙДУЖА Показати IP 21 Вересня 2016 11:43
Сьогодні чи завтра?
Юлія до НЕ БАЙДУЖА Показати IP 21 Вересня 2016 12:57
Я хочу підписатися але можу підійти в 13,15 підійде чи пізно буде.ДЯкую?
Напевно Показати IP 21 Вересня 2016 11:31
Заїде парубок за котика на 3 місяці напевно на зону.
бабуся Показати IP 21 Вересня 2016 12:29
А кошеня де? Хто його забрав? Напишіть будь-ласка, де воно поділося, якщо хто знає. Дуже кошеня шкода, щоб не переживати де воно - дайте відповідь.
боляче за кошеня до бабуся Показати IP 21 Вересня 2016 14:26
боюся, не виживе. Лапки в духовц1 попечен1, в морозилц1 п1дморожене, на в1джим1 в 1000об можуть бути розриви внутр. орган1в, жахливий стрес в1д пилососу, аж мордочка загострилась! Це неправда, що коти не травмуються при пад!нн! з висоти- ті самі пошкодження,що і в людей-відриви, розриви, переломи. А ці двое- ніякі не психопати, а сформован1 моральні уроди. Видно, який кайф отримують! Карають! А просто лоток котам поставити?! Там ще один котик був. З ним, напевно, без камери розправились. Лікування для них і подібним до них одне - так, як вище в коментарях написано! На місці котика може бути любий беззахисний. Вибачте за багато букофф, пройняло!
* до бабуся Показати IP 21 Вересня 2016 16:34
на волиньпості пишуть, що "сама жертва відео – кошеня, - кажуть люди, почувається нормально: бігає по двору, щоправда, на руки не йде" . http://www.volynpost.com/news/75265-parochci-iaka-znuschalasia-u-lucku-nad-kotom-mozhe-svityty-2-roky-foto-video#comments
Лучанин до бабуся Показати IP 25 Вересня 2016 00:03
А кошеняти вже нема на білому світі-померло.Жаль.Невитримало тортур!
Інна Показати IP 21 Вересня 2016 13:14
Люди, в мене в сусідньому домі таке саме чм* живе, хлопчику років 13-14, батьки наркомани! Він мучить котиків, закопує живцем у землю! Як можливо повпливати на таких гн*д? Я дуже люблю тварин, серце розривається від самої думки про таке. Можливо якось примусово в якісь колонії відправляють, підкажіть хто знає!!!!
що робити до Інна Показати IP 21 Вересня 2016 15:03
зверніться у поліцію, є в них підрозділ, що працює з неповнолітніми. Є кілька соціальних служб при виконкомі Луцько\ міськради, вони мають опікуватися неблагополучними родинами. Хлопця у поліції поставлять на облік, пояснять, що до чого. Якщо його не зупинити, незабаром буде закопувати в землю вже не котиків. .
Запоріжжя до Інна Показати IP 22 Вересня 2016 01:18
Викладайте інформацію про нього,все що можливо і більш детально (місце проживання,де вчиться,зовнішність, фото-було б дуже доречно) в соцмережах і тут теж.Ті, хто, можуть "розібратись" завдяки такій інформації знайдуть його. На "правоохоронні органи" і діючі покарання за знущання з тварин не варто сподіватись. В нашій державі точно.
лучанин Показати IP 21 Вересня 2016 13:51
зверніть увагу на поведінку цих "активістів" - ГОПОТА, інакше не назвеш. Ні чітко поставлених запитань, по суті справи, ні зв"язного мовлення - "пацани з района". Молодці, звичайно, що затримали, але після того як віддали поліції, їх справа завершена. А шайкою стояти і травити того д*рня, то це як шакали....
Боб до лучанин Показати IP 21 Вересня 2016 14:20
на 100% з тобою згідний. Бики в більшості випадків.
Сергій до лучанин Показати IP 21 Вересня 2016 15:08
Шо сіяв, те і пожинає.
* до лучанин Показати IP 21 Вересня 2016 16:36
Добре що тільки травлять, бо у багатьох взагалі було бажання його забити на місці.
... Показати IP 21 Вересня 2016 14:04
Навчалась дівчина не в 26 школі, а в 11
до активіста якийдав Показати IP 21 Вересня 2016 15:47
друган тобі +1000 до карми хароші удари були шкода що останній не попав !!!!з мене пиво .
DDR до до активіста якийдав Показати IP 21 Вересня 2016 18:34
Підтримую!!! ще +1 бокал з мене
вовк Показати IP 21 Вересня 2016 16:53
під шконку дирявого
Волинянка Показати IP 21 Вересня 2016 17:21
Хтось там казав що хлопця принижували? З ним потрібно так само зробити як з кошеням
ю до Волинянка Показати IP 21 Вересня 2016 19:58
А на мисливців влаштовувати таке саме полювання яке вони роблять тваринам?
Сергій Показати IP 21 Вересня 2016 20:34
На рахунок рукоприкладства до Гнатюка.... Поліція: - закон один для всіх і ДЛЯ АКТИВІСТІВ ТОЖЕ. Того що кулаками махав до відповідальності, оскільки останній перевищив міри необхідної оборони.
))) Показати IP 21 Вересня 2016 21:12
Правильно зробили...тушити потрібно таких організмів!!!
Ігор Показати IP 21 Вересня 2016 22:04
Люди не залишайте це просто так, таких гадів треба добре провчити
РСВ Показати IP 21 Вересня 2016 22:35
Шо в тюрмі, шо на волі оййойой, біжи ...
електрик Показати IP 21 Вересня 2016 23:08
Скажене дівчисько з лугандону приїхало... Ой нехороші передчуття мене тривожать - скільки їх ще на Волинь приперло, які кричали недавно "путєн ввєді...". Озлоблені, антисоціальні - еліта "русскага міра". Проте ховаються від війни в бандерівських краях (нонсенс!!) Дорогі земляки, будьмо обачні, будьмо насторожі - не дамо паплюжити рідну Волинь!
Галя Львів Показати IP 22 Вересня 2016 00:43
Їх не на виправні роботи відправляти а в тюрму.а після того зробити їм то шо вони зробили з котом .я дуже люблю тварин і кару за такі злочини би збільшувала в 100 раз .
Андрій Показати IP 22 Вересня 2016 08:18
В поліції комплекс неповноцінності після того як їх постреляли))
hope Показати IP 22 Вересня 2016 18:46
http://patrioty.org.ua/society/separatysty-u-tsentri-kyieva-sotsmerezhi-obureni-nakhabnistiu-iunykh-prykhylnykiv-ldnr-foto-134615.html це також про цю парочку
л Показати IP 22 Вересня 2016 20:48
скільки сердобольних! кожному коментатору- по бездомному котіку!
прокурор до л Показати IP 22 Вересня 2016 22:46
А тобі - набор гнатюків і виводок переселенців в хату)))
Марія до л Показати IP 23 Вересня 2016 01:08
А в мене вже троє.Так само підібрала місяць тому котика, щоб вичухати і віддати комусь.Ніхто не забрав.тепер в мене 3 котика). І не я одна така.)
*** до л Показати IP 23 Вересня 2016 09:00
Я вже підібрала з вулиці котика, хоча вдома була породиста кішка. Можу і цього забрати, що постраждав, хоча говорили, що на нього вже є багато бажаючих. Взагалі дратують люди, які починають писати тут про те, що народ не за що тримають, а ви тут про котів. Не знаю, мені вистачає і на себе, і на сім'ю і котам купувати нормальний корм "преміум". Я вважаю немає грошей - не заводьте взагалі тварин. А брати і мучити, це ознака важкого розладу психіки. І таким людям не місце в суспільстві.
Світлана Показати IP 23 Вересня 2016 06:32
коментар було видалено
Анонім Показати IP 23 Вересня 2016 19:40
Гнатюка ще відкуплять, в нього батько має гроші на це. І на Наливайка вони вже не живуть
Анонім Показати IP 23 Вересня 2016 20:00
*оди треба іх поставити на оджим і викинути з балкону. психлікарні за ними плаче
Любомир Показати IP 24 Вересня 2016 12:48
Потрібно створити петицію щоб їх засудили по всій строгості закону
анна Показати IP 25 Вересня 2016 11:45
Якщо вони виклали відео у мережу самі, то при наявності кваліфікованого адвоката і організатора є можливість подати до суду за заподіяну моральну шкоду , я не в курсі де було це відео, але якщо його могли подивитись діти, то пів-України підпишеться під колективним позовом і тоді буде видно чи зможе батько його відкупити
Сергій Показати IP 26 Вересня 2016 20:43
Відброси суспільства.
ярина Показати IP 22 Грудня 2016 18:24
таких розстрілювати треба!!!це не люди...навіть слів не вистачає хто вони...чесно якщо б знала тих людей сама б з ними те зробила що вони зробили з кошеням!!просто жах позор таким батькам які виховали таких скотиняків(((