USD 39.60 39.90
  • USD 39.60 39.90
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Знайшли тіла ще 14 українських військовослужбовців

16 Вересня 2014 10:14
Останки 14 українських військовослужбовців виявила в районі урочища Червона Поляна пошукова група ВГО «Союз «Народна Пам'ять», що здійснює гуманітарну місію за 15 вересня. Про це інформує УНІАН.

Всього в зоні АТО пошуковцями знайдені та ексгумовані останки 80 бійців, - йдеться на сайті організації. "Під час пошукових робіт у районі урочища Червона Поляна знайшли останки 14 українських військовослужбовців. Обстежуючи БТР, виявлені фрагментарні останки - на думку пошуковців, пряме попадання знищило весь екіпаж", - йдеться у повідомленні.

Пошуковці наголошують, що, на жаль, в польових умовах визначити точну кількість загиблих не представляється можливим - останки зібрані в один контейнер і відправлено на судмедекспертизу.

Нагадаємо, за 13 і 14 вересня, пошукова група ВГО “Союз” Народна Пам’ять", під час здійснення гуманітарної місії, виявила під Іловайськом 26 загиблих українських військовослужбовців.

Пошукачами, за станом на 15 вересня знайдені останки 39 військовослужбовців України: 18 в районі Саур-Могили, 21 — в районі Іловайська, де робота триває.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 8
Тарас Чурило Показати IP 16 Вересня 2014 10:30
Ну от, тепер ми дозовано щодня будем отримавати інформацію про тіла, бо ж вони приховують реальну кількість загиблих
Мама Показати IP 16 Вересня 2014 10:51
А бандити знову до виборів і ті ж самі морди.Які вибори?Невже можна чимось відкупити і загладити чи повернути наших молодих діток.Але,хто ми для них гарматне м"ясо.Господи, чому так знущаються з нас ,простого люду. Беруть наших діток,вбивають, а свої за кордоном, а ще краще їх не беруть.Всіх чиновників, депутатів цих ворюг в АТО,але в них імунітет від смерті, а в нас ні.
мама і тато Показати IP 16 Вересня 2014 10:57
діти України вмирають і мирне населення Донбасу а влада, яка на майдані стояла думае про вибори і навіть не поїдуть туди де проходять такі военні дії !! ганьба вони забрехались вже а на майдані розказували що вони будуть робити. Люди добрі подивіться які ціни як з нас простих знущаються вони боролись кров"чоловіків і жінок за владу слів нема сльози
Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 12:19
коментар було видалено
аяяй до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 12:33
пиши лучше на русском,нечего коверкать язык которого не знаешь, и вообще задолбал ты ужэ своей Америкой !!!!!!!!!!! И свои бредовые мысли держи при себе,ничего ты знаешь и не понимаешь о народе с Западной Украины !!!!!!!!!!!!
Анонім до аяяй Показати IP 16 Вересня 2014 12:44
коментар було видалено
аяяй Показати IP 16 Вересня 2014 12:52
молодець.тобі б поеми писати.збірочку видати. а ти в політику лізеш !!!!!
цікавий Показати IP 16 Вересня 2014 16:48
Де це дурне взялося - чурило? звідки цей дятел виліз?