USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Соромлюсь запитати, але що ви тут робите?

30 Травня 2016 16:35
Волинські Новини продовжують чіплятися до людей та ставити... дехто навіть заявляє: «дивні питання не по суті». Та часто відповіді саме на такі питання цікавлять нашого читача. Найцікавіше ми покажемо у новому проекті Інформаційного агентства Волинські Новини «Соромлюсь запитати».

Утім, соромитеся ви, а питаємо ми!

І сьогодні ми презентуємо нашу першу відеороботу. Ми звернемося до тих, хто відстоює наші інтереси, кого обрали саме ми, хто взявся говорити замість нас, для нас і про нас. Ми поспілкуємося із знаними волинськими депутатами – обранцями обласної ради.

Запитаємо у цих гарантів справедливості, зокрема що вони роблять у стінах адміністрації, хто ж такі політики і чи потрібно знати депутатам, скажімо, іноземну мову.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 30
Луцьк Показати IP 30 Травня 2016 17:14
Хто тих КЛОУНІВ УКРАЇНСЬКО РОСІЙСЬКИХ ПОНАБИРАВ ТУДИ???????? ОДНІ АЗАРОВИ!!!!
Міша Показати IP 30 Травня 2016 17:14
Таке враження, що з ідеєю не допрацювали. Караул!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Луцьк Показати IP 30 Травня 2016 17:25
Люди добрі подивіться на клоунів яких вибрали!!! Російсько-українські диб...ли!!!! АЗАРОВ віддихає!!!!! І це все в ВОЛИНСЬКІЙ ОДА!!!! У всіх айфони по 400-600 долларів!!! І в обраних Інфініті!!! СКАЖІТЬ БУДЬ-ЛАСКА ЗА ЯКІ КОШТИ ВОНИ КУПЛЯНІ????????????????????
Володимир Показати IP 30 Травня 2016 17:48
Той що з інфінніті то сам заробич точно, а от решта мабуть накрали
Володимиру до Володимир Показати IP 31 Травня 2016 08:08
Депутатство допомголо "заробити", а не сам заробив.
Лучанин Показати IP 30 Травня 2016 17:56
Такий примітив, як з одного, так і з іншого боку.
Лучанка Показати IP 30 Травня 2016 18:21
Жоден із депутатів не знає, що він повинен робити, як депутат! Правда вбачають головне в своїй роботі: розвалити те, що було зроблено при "совку", при цьому самі ще нічого не збудували за 25 років, а лише "валять"! Дуже шкода, що волиняни і далі обирають бондарів, вітіві і інших - самих "роботунів" (!!), що за своє життя не збудували навіть "собачої буди" не те що "краще життя для українців", хоча змінили вже не одну партію!
європеєць Показати IP 30 Травня 2016 18:58
Вони два слова не можуть зв'язати до купи, поки вони там забутьте про покращення чи якийсь розвиток. Не сподівався, що настільки в нас все запущено
Rygor Показати IP 30 Травня 2016 20:54
Журналіста пропоную в депутати, депутатам по банану і в АТО, ні гумору, ні інтелекту.Залишив би тільки Палицю, ну і того що на Хамері.
Вчила Показати IP 30 Травня 2016 21:49
"Як тебе звати?" звучить по буквах - "ВІ ХАЙСТ ДУ?", а не "ВАС іст ХАЙС?".
Галичанка до Вчила Показати IP 31 Травня 2016 09:59
так задумано, чувак)
Мда... Показати IP 30 Травня 2016 22:01
Клоунада... оці вирішують долю волинян. жах!
Архітектор Мендісаба Показати IP 30 Травня 2016 22:32
І хочеться щось сказати, але краще ... жувати банан)
катя Показати IP 30 Травня 2016 22:58
Клааассс! Клоунада)))
Анонім Показати IP 30 Травня 2016 23:33
пять балів , оце слово "я приймаю рішення " і я"якби вас тут не було щоб змінилося"- відповідь нічого , нехай приіде ще по районах , там ще булоб смішніше , бо в області всеж демократичніше а по районах як в ссср, булаб і ті самі морди що керували комсомолом , або іхні діти
Жаль Показати IP 30 Травня 2016 23:36
Соромлюся запитати- а хто ту бездар туди обрав ? Може це закон такий недолугий? Вибори мають бути мажоритарні, а не за партійними списками і тоді в раду прийдуть розумні і порядні люди.
нелучанин Показати IP 31 Травня 2016 00:12
і це Г за партійними списками !!!!!!! КОШМАР !!!!!!!!!
ооооооо Показати IP 31 Травня 2016 07:36
Оце бовдурів понавибирала!!!!! Соромно в ще раз соромно. А в першого що відповідає теща заслужений вчитель початкових класів нехай навчить як правильно ставити наголос в слові соромлюсь.
555 Показати IP 31 Травня 2016 10:00
ааааа, як крутоо! ВН як завжди найкращі!
Оксана Показати IP 31 Травня 2016 10:44
Да. Нічого нового. Частина тих самих старих облич. До прикладу, депутат Діброва. Політика та мандат депутата - це хоббі для того аби лобіювати інтереси свого аграрногог бізнесу та вигідно лягати під любу владу - раніше під Клімчука, тепер під Гунчика. Класно підловили. Вийшов з зали щоб під час сесії, бо свій бізнес ближче до тіла і не може чекати: потрібно вказівки давати, ціни моніторити, зерно продавати, міндобрива вагонами купувати, а люди ніколи зачекають. Та він впринципі за всі роки депутатства такими дурницями як люди й не переймався. Головне вчасно будьонівку поміняти - і життя вдалося.
Banned Показати IP 31 Травня 2016 11:47
Пародия на Дурнев+1?
ага до Banned Показати IP 1 Червня 2016 01:41
дешева пародія. мабуть барабошко нарадив))
файна ууу Показати IP 31 Травня 2016 14:29
згадав пісню --- олені олені не голені не бриті.....
555 Показати IP 31 Травня 2016 15:42
Хто знає хоч одне пристойне слово, яким можна описати цих депутатів???????? І це ми їх обирали...А ректор ....Мені встидно за них.
саме головне питання Показати IP 31 Травня 2016 16:30
серйозно?) "саме головне питання"?) і він ще буде когось висміювати?)
Андрій Показати IP 31 Травня 2016 18:40
мабуть ведучому кишка тонка підійти з тупими питаннями до Гузя. Клоун, і важко це назвати сюжетом журналіста. так сяк...
Лучанин Показати IP 31 Травня 2016 21:41
А чо Палиці не поставив те ж питання? Слабо?
дана Показати IP 31 Травня 2016 22:14
Молодець журналіст, гарний сюжет.
Спостерігач Показати IP 1 Червня 2016 08:49
Подивився, почитав коменти і переконався, що на Волині даунів не менше ніж на сході. А вам задати зненацька тупе питання?..Без сумніву, що ви грамотно і кваліфіковано ( на камеру) процитуєте закон "Про місцеве самоврядування..." Чи може всежтаки вам не дають спокій люди, які зараз в кріслі , що вище за ваше. Але це люди за яких ми голосували і вони в більшості дійсно хочуть , щось зробити для Волині. А журналістика дійсно повинна бути гострою, але не тупою. Хтось для прикладу, протестуйте Кравченка на знання літератури, історії ... А самі не боїтесь ..?
Микола Показати IP 1 Червня 2016 10:21
Погибнеш, згинеш, Україно, Не стане знаку на землі, А ти пишалася колись В добрі і розкоші! Вкраїно! Мій любий краю неповинний! За що тебе Господь кара, Карає тяжко? За Богдана, Та за скаженого Петра, Та за панів отих поганих До краю нищить (Т.Г. Шевченко 1858 рік)