USD 39.40 39.70
  • USD 39.40 39.70
  • EUR 39.55 40.00
  • PLN 9.70 9.88

У проекті «Соромлюся запитати» - випускники

4 Червня 2016 17:45
В Україні тривають випускні. І вочевидь, це період змін або, скажімо, визначення не лише для самих випускників, але і для країни. Тому що кожне нове покоління – нове майбутнє. Скажете, майбутнє не може бути не новим? Ми щиро на це сподіваємося.

У своєму проекті «Соромлюся запитати» Інформаційне агентство Волинські новини не ставило за мету розкритикувати молодь, школярів. Насправді ми шукали відповіді на питання, які турбують.

І післясмак, скажемо вам, не найгірший. Бо ж, згадаймо, про що ми з вами думали, закінчуючи школу, що розуміли тоді, ким хотіли бути?

Трохи іронії, трохи правди, трохи наївності, світла та стереотипів. Наші з вами випускники.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 15
Анонім Показати IP 4 Червня 2016 18:15
Соромно за Фіщука стало(
стб Показати IP 4 Червня 2016 18:23
Непогана робота. Тільки не варто косити під Дурнєва - спробуйте знайти себе. І пишіть звук на виносний мікрофон.
глядач Показати IP 4 Червня 2016 18:37
шумно, жахливий звук, це якийсь низький рівень зйомки
Редакція до глядач Показати IP 4 Червня 2016 18:56
Так. Згодні. Змушені були знімати без мікрофона Наступний раз буде краще
Максім Показати IP 4 Червня 2016 19:26
Хотілось би запитати, чого вирізали момент, коли у хлопців питали про секс на випускному ?На мою думку, це один з найвеселіших моментів цього інтерв'ю :D
Лучанин Показати IP 4 Червня 2016 19:56
Ну не знати хто прем'єр міністр України-це смішно)
пап Показати IP 4 Червня 2016 20:54
ну, такоЕЕЕ
мама Показати IP 4 Червня 2016 23:03
Чудові діти! Тільки страшно, що їх чекає в такій жахливій країні...
гарітрумен Показати IP 4 Червня 2016 23:36
знімайте у фокусі!!!! чого майже половина кадрів в розфокусі???!!! бо об'єкт зйомки темніший задньго плану!!! або робіть норм або не робіть нічого!!! і справді,не коси під дурнева-це ми вже пройшли і коли запитуєш людину-дивись принаймні у її бік,а не сміхуйочки у камеру стріляєш. якшо підійдеш до мене в Луцьку-настріляю пенеделів у сраку обом:тому шо в кадрі і камераману!!!
Леся Показати IP 5 Червня 2016 07:30
Молодці, достойні випускники.
Оля Показати IP 5 Червня 2016 07:33
4 гімназія - найкраща. І випускники гідні. Молодці, веселі хлопці.
Олена Показати IP 5 Червня 2016 14:02
Школа №1 ви кращі
гарітрумен Показати IP 6 Червня 2016 00:06
я люблю по вихідним дєжурити в центрі,біля недобудованого фонтану.....запитайт мене,чи є життя на Марсі?
П'яниця Показати IP 6 Червня 2016 14:11
Ведучій сильно низенький, якось вбого виглядає)
911 Показати IP 6 Червня 2016 14:17
відос- шонібудь з г*вноведучим