USD 39.35 39.65
  • USD 39.35 39.65
  • EUR 39.57 39.70
  • PLN 9.80 10.00

Хто переміг у конкурсі на облаштування майданчиків від «Нового Луцька»?

12 Червня 2015 14:58
У Луцьку завершився конкурс від Фонду Ігоря Палиці «Новий Луцьк» на облаштування 25 майданчиків для занять спортом у стилі «Street WorkOut». Про це йдеться на сайті Фонду.

Нагадаємо, початок проекту голова правління Фонду «Новий Луцьк» Олександр Товстенюк оголосив під час відкриття першого такого показового майданчика у Всесвітній день здоров’я, 7 квітня.

Так, для того, аби такий майданчик з'явився саме у вашому дворі, потрібно було підготувати необхідні документи, надіслати їх на електронну адресу Фонду, або принести у приймальню за адресою: Луцьк, Винниченка, 26.

Сьогодні, комісія Фонду остаточно визначилася, де саме розмістять такі майданчики.

«Було близько 50 звернень від громадян. Обираючи 25 переможців, керувались, першою чергою, тим, аби раціонально розмістити їх у різних куточках міста. Були такі випадки, коли з трьох будинків, які знаходяться поруч, було три звернення. У такому разі, проводилася розмова з ініціативними групами з цих будинків і домовлялися про облаштування одного майданчику на прилеглих територіях», - зазначив відповідальний за цей проект, юрисконсульт Фонду «Новий Луцьк» Роман Хомич.

Так, майданчики для занять спортом у стилі «Street WorkOut» облаштують на прибудинкових територіях будинків за адресами:

1. Вулиці Дубнівська, 12 та Архітектора Метельницького, 2.
2. Вулиця Шота Руставелі, 9.
3. Вулиця Рівненська, 81, 83, 83А, 85, 85А, 87.
4. Вулиця Чорновола, 2, 2А, 2Б, 2В.
5. Вулиця Писаревського, 4 та проспект Відродження, 28, 28А, 30.
6. Вулиця Володимирська, 97.
7. Вулиця Кравчука, 46, 46А, 46Б, 46В, 46Г, 46Д.
8. Вулиця Гулака-Артемовського, 13А.
9. Проспект Соборності, 13А, 13Б, 17Б.
10. Вулиця Конякіна, 10, 10А, 12, 12А, 12Б.
11. Вулиця Конякіна, 29, 29А, 29Б, 31.
12. Вулиці Липинського, 2, 1,5, 7, Карпенка-Карого, 11, 9 та Гончара, 3, 3А.
13. Проспект Відродження, 49А.
14. Проспект Дружби Народів, 8, 8А, 10, 12 (за умови*).
15. Проспект Волі, 7, 9, 11, 11А та вулиця Степана Бандери, 12, 14 (за умови*).
16. Вулиці Гордіюк, 41, Кравчука, 2, 4 (за умови*).
17. Вулиця Івана Франка, 44Б, 44В (за умови*).
18. Вулиці Федорова, 6, 8, Кравчука, 11 (за умови*).
19. Вулиця Загородна, 4, 8 (за умови*).
20. Вулиця Зацепи, 8, 10, 12 (за умови*).
21. Поспект Волі, 10, 12, вулиця Лугова, 4 (за умови*).
22. Вулиці Січова, 5, 10 10; Гетьмана Дорошенка, 1, 1а (за умови*).
23. Вулиця Гордіюк, 20А (за умови*).
24. Вулиця Корольова, 10 (за умови*).
25. Проспект Соборності, 25Б (за умови*).

*Учасник отримає вуличний спортивний майданчик для занять в стилі «Street WorkOut» у разі виконання умови щодо приведення земельної ділянки та прилеглої території в придатний для встановлення обладнання стан.

«Фонд Ігоря Палиці «Новий Луцьк» дякує всім заявникам за участь у конкурсі та ініціативність, а також вітає всіх переможців», - йдеться у повідомленні на сайті Фонду.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 38
Анонім Показати IP 12 Червня 2015 15:03
Я мешканець вул. Чорновола відповідально заявляю що Х.. за Вас проголосую....
Анонім до Анонім Показати IP 12 Червня 2015 15:07
тримайте нас вкурсі, нам важлива ваша думка
Стрілецька,27-31 Показати IP 12 Червня 2015 15:11
Палиця вже три роки майданчик обіцяє.
леся до Стрілецька,27-31 Показати IP 12 Червня 2015 15:38
Якщо ви про дитячі майданчики, то вони встановлюються поступово. На разі дуже багато звернень, щодо облаштування таких майданчиків, але якщо Ви подали звернення-заявку, то майданчик обов язково облаштують
Анонім Показати IP 12 Червня 2015 15:13
курилюк рулить :)
світлана Показати IP 12 Червня 2015 15:15
мене нудить від одного прізвища Палиця ну кругом він
!!! до світлана Показати IP 12 Червня 2015 15:17
я думаю Вас нудить від іншого)!
Аптекар до світлана Показати IP 12 Червня 2015 21:00
Тест смужки дешевенькі..звернись скидку обіцяю
111 Показати IP 12 Червня 2015 15:26
писак з ядом на схид там вже зачекались
yeti Показати IP 12 Червня 2015 15:42
красень! та сама тема )))))))
Захар П. Показати IP 12 Червня 2015 16:05
а можно такой же, только в Швейцарии поставить ? бабки - побую
світлана Показати IP 12 Червня 2015 16:20
о скільки вас що за копійки продаються а ще хочемо жити добре
Трейсер Показати IP 12 Червня 2015 16:20
А я не продамся за кусок голубої арматури!
Наталія Показати IP 12 Червня 2015 16:25
Щиро дякую фонду І.Палиці. Мої двоє діток будуть з нетерпінням чекати на майданчик...
сусід до Наталія Показати IP 12 Червня 2015 23:45
Ви праві,добру справу люди роблять.От мені просто цікаво які свинні мінусують такий коментар?
Володимир Показати IP 12 Червня 2015 18:23
Якщо вони будуть встановлені таким макаром, а саме, бруківка, замість резинової основи, то буде багато травм, інколи дуже і дуже небезпечних.
соборносі 14 і 14а- Показати IP 12 Червня 2015 18:26
а ми дочекались-депутат пікарський аскольд-поклав бруківку до свого будинку-де гумка-а ви діти і пенсіонери гуляйте де завгодно-палиця на наш двір не реагує-ну як лотарея-не повезло!!!!!!!!!!!
разер Показати IP 12 Червня 2015 19:06
от читаю і дивуюсь скільки в людей жовчі, заздрості і ненависті... ви бачите в такій ідеї шось погане? а самі шось в своєму житті хороше для інших людей зробили, подали нужденним, занесли в будинок дитини іграшку, прибрали свою прибудинкову територію?? і в тому шо палиця перебирає багато в чому функції міськради на себе, бо вона не справляється є поганим?? дурні, більше нічого не скажеш!!! я вже втомився обивати порого владців з міськради, крім обіцянок нічого не чую!! а цей ***от кубіцький, який би вам цим перейматися сидить в своєму кріслі при кожному візиті і давить свою гнилу посмішку!
світлана Показати IP 12 Червня 2015 19:06
як я рада що ви тепер так живете і повірте що мені в Эвропі начхати на ваші дворики
!!! до світлана Показати IP 12 Червня 2015 20:19
от і добре то нехай ваші діти розвиваються в домашніх умовах і стануть хлюпіками, як і ви впринципі)
Зі сторони..погляд до світлана Показати IP 12 Червня 2015 20:40
дульсіне..тьху дуська европейська а цо тут забула...сапай бурячки і писяй в чужих двориках.щось спинним мозком чую комуняцьку вонь
Зі сторони..погляд Показати IP 12 Червня 2015 20:32
Читаючи негативні коментарі жовчних нитиків,чи проплаченої трольні просто дивуюсь.Можна по різному ставитись до Палиці,когось проста жаба душить,хтось пару тугриків на клаві заробляє.Але факт беззаперечний-Фонд "Новий Луцьк" працює,чимало добрих справ зроблено,багато людей отримало допомогу,та і Луцьк отримав певні надбання,для лучан,для молоді.Хто скаже що це не правда? Дружно на сторінках і цієї газети виступали проти Ірини Констанкевич і що добились від Лапіна.за кого шини осли палили?
Соня до Зі сторони..погляд Показати IP 13 Червня 2015 09:04
Абсолютно погоджуюсь. Фонд працює. Палиця допомагає і це ніхто не може заперечити. І дай Боже йому здоров'я та мудрості не зважати в'їдливі коментарі.
Зі сторони..погляд до Соня Показати IP 13 Червня 2015 10:44
Ви праві,крім Палиці в Фонді працює ще і колектив працівників.Хороший колектив який старається принести користь лучанам А тролячий писк ми вже бачили при нападах на Констанкевич.До того зовсім безпідставних.і обрали кота в мішку.Людину яку зовсім не знали,та і не знаємо, і знати не будемо.Статиста з команди....Розумний задумається..іншим не дано..
Марія Показати IP 12 Червня 2015 21:45
від мешканців Волі величезна подяка Фонду і особливо менеджеру Роману)! з нетерпінням чекаємо інших проектів від вас!
рижков сергій Показати IP 12 Червня 2015 22:40
а що поганого зробив Лапін?
До рижкова до рижков сергій Показати IP 12 Червня 2015 22:57
Ти дибіл? Ти його обирав, щоб він щось погане зробив? А що він взагалі за цей час для виборців, для міста зробив?
Анонім до До рижкова Показати IP 12 Червня 2015 23:49
Не правда зробив..пропав і це не зовсім погано...
Степан Бандера Показати IP 13 Червня 2015 01:52
то умова, щоб ми спочатку все розрівняли, постелили бруківку, тоді в мій двір привезуть кілька блакитних труб? Я нічого не переплутав?
переплутав до Степан Бандера Показати IP 13 Червня 2015 08:54
підготуй ділянку, порівняй, постели бруківку та встанови турніки, потім в урочистій обстановці туди повісять таблицку ,,Фонд Палиці,, і все, а, не забудь проголосувати, тепер все!!!
!!! до Степан Бандера Показати IP 13 Червня 2015 09:01
переплутав, доставка теж за твій рахунок)!
злий до Степан Бандера Показати IP 13 Червня 2015 09:19
Підготуй, то означає поприбирай і корчі повирубуй, ду*нику