• USD 39.00 39.35
  • EUR 39.20 39.50

Кубок України «Волинь» - «Дніпро»: гол на останніх хвилинах. ВІДЕО

17 Квітня 2013 18:53
У чвертьфінальному матчі Кубка України «Волинь» зустрічається з дніпропетровським «Дніпром» у Луцьку. Після першого тайму рахунок - 0:1 на користь гостей.

Склад «Волині»: 42. Неділько, 3. Сімінін, 5. Занєв, 6. Шиков, 11. Савіч, 14. Масло, 15. Шандрук, 18. Приндета, 31. Суботіч, 38. Насонов, 90. Пилипчук
Запасні: 78. Літовченко, 2. Овонікоко, 17. Павлов, 19. Бабир, 24. Ізворану, 35. Стевіч, 89. Рамон

Головний тренер: Анатолій Демяненко

Склад «Дніпра»: 16. Лаштувка, 3. Мазух, 4. Кравченко, 5. Мандзюк, 10. Коноплянка, 17. Стрініч, 18. Зозуля, 23. Дуглас, 28. Шахов, 29. Ротань, 99. Матеус

Запасні: 77. Шеліхов, 9. Калініч, 11. Олійник, 14. Чеберячко, 19. Кобахідзе, 21. Селезньов, 44. Федецький
Головний тренер: Хуанде Рамос

Не минуло і 20 секунд, після стартового свистка, як Матеус вийшов віч-на-віч з Недільком, бразилець пробив на силу і потрапив в поперечку. Дніпряни протягом 10 хвилин нагнітали ситуацію біля воріт «Волині». Через що «хрестоносці» часто фолили. І фактично не могли через пресинг гостей підійти до чужих воріт.

Небезпечно зі штрафного пробивав Коноплянка, але вище. Так само над поперечкою просвистів м’яч і після удару Ротаня. Волиняни ж попереду ніяк не могли знайти своєї гри. До того ж отримали «жовті» Шандрук, Масло і Занєв.

У дніпрян згодом небезпечно з розвороту пробивав Шахов, але в руки нашому кіперу. А наприкінці тайму Євген мав ще одну нагоду: виходив віч-на-віч з Недільком, але в останню мить прицільному удару завадив Занєв.

Прокинувся на доданих хвилинах першого тайму Матеус, пробивши небезпечно з лінії карного вище воріт. Гості свій момент таки знайшли ще в першому таймі: Кравченко потужно пробив з-за меж у кут, Неділько не врятував.

А через кілька хвилин Сергій міг оформити дубль, після штрафного, однак цього разу голкіпер господарів був на висоті.

Тож після першої половини гри «Волинь» поступається «Дніпру».
Волынь - Днепр 0:1 Кравченко 45+3 по nogovitsunyuriy91