USD 39.62 39.95
  • USD 39.62 39.95
  • EUR 39.70 40.00
  • PLN 9.75 9.94

Волинські ліцеїсти отримали спорткомплекс за 29 мільйонів

31 Січня 2017 15:49
Декілька спортивних залів та басейн зможуть одночасно приймати до 250 ліцеїстів. Всередині – сучасне обладнання та інвентар для занять спорту.

Начальник Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою Павло Боснюк розповів, що в новому спорткомплексі розташували зал боротьби, зал для заняття хореографією, ігровий зал на два футбольних поля та басейн.

Будували спорткомплекс ціле десятиліття в декілька етапів, а офіційне відкриття його відбулося сьогодні, 31 січня.

Загалом проект, разом з вартістю інфраструктури, вартував 29 мільйонів гривень. Залучали для цього кошти державної освітньої субвенції.



Загальна площа спортивного комплексу становить 2405 м². У залі єдиноборств одночасно можуть займатися до 30 спортсменів. В залі важкої атлетики – шість помостів.

Спорткомплекс має повністю облаштований для тренувань сучасний зал боксу із професійним рингом.
В хореографічному залі, площею 120 м², одночасно можуть займатись до 30 ліцеїстів.
Найбільший за площею - зал для спортивних ігор. Він має два футбольні, два волейбольні та два баскетбольні майданчики, навчально-пожежну вежу та скеледром, висотою 12 метрів.

Виконували будівельні роботи спеціалісти ПАТ «Луцьксантехмонтаж №536». На урочистості з нагоди відкриття спорткомплексу генеральний директор підприємства Ігор Чорнуха приніс символічний металевий ключ з бантом, аби вручити його ліцею.



Загалом спорткомплекс може одночасно вмістити 250 осіб, загалом в ліцеї навчається 540 юнаків та дівчат. Гордість спорткомплексу – плавальний басейн довжиною 25 метрів на 4 доріжки. Його обігрів здійснюється за допомогою сучасних теплових насосів.



«Це вперше в нашій області. Ефект від цих насосів досить великий і становитиме десятки тисяч гривень економії в місяць. В літній період часу басейн працюватиме майже без задіяння котельні», - пояснив Павло Боснюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 25
Курсант Показати IP 31 Січня 2017 16:03
Молодець Павло Зіновійович! Людина стільки років на свому місці вам здоров'я.
Народна довіра Показати IP 31 Січня 2017 16:47
Павло Зіновійович на свому місці - гордість міста .Треба вибрати мєром Луцька !
Туйво Показати IP 31 Січня 2017 16:49
Сіла єсть ума не нада
мама Показати IP 31 Січня 2017 16:49
Син вчився і все сподівався, що добудують. Але наразі те, що збудували вражає. Боснюк хоч і цікавий дядько, але на свому місці. МОЛОДЦІ!!!
Хома Показати IP 31 Січня 2017 17:11
А відкату, скільки получив?
Капець Показати IP 31 Січня 2017 17:21
Боснюк молодець, що тут скажеш! Справжній господарник !!! Респект
Луцьк Показати IP 31 Січня 2017 17:56
Супер!
123 Показати IP 31 Січня 2017 17:56
25-30 % при такой смете.Бабки бюджетные, кто их считает.
Лучанка до 123 Показати IP 1 Лютого 2017 22:32
123 такої смєти не побачити
Наталія Показати IP 31 Січня 2017 18:17
Хома і 123 видно "свої" пацанята! Тролі х*рові
Микола Показати IP 31 Січня 2017 19:00
Вони не тролі, вони д*біли.
Лучанин Показати IP 31 Січня 2017 19:19
Спорткомплекс, ліцей, це все добре, а саме головне він з цих пацанів, мужиків робить, дай Боже Вам здоровя і сили продовжувати це велике діло пане Боснюк. А ви лучани дивіться кого треба Мером вибирати. Справжній господар, чесна і порядна людина !!!
Випускник Показати IP 31 Січня 2017 20:59
Не йдіть в той ліцей! Ти там крадуть дитинство!
Анонім до Випускник Показати IP 31 Січня 2017 21:53
Бовдуре! Якщо ти ще не зрозумів то колись зрозумієш: з тебе виховували ЛЮДИНУ, вберігали від наркотиків та тюрми, вчили бути відповідальним за себе і тих, ким ти будеш керувати (командувати). А дитинство у тебе ніхто не забирав, якщо ти сам не уявляв його як байдикуванння і дурне проведення часу за компютерними іграми!
Лицеист до Анонім Показати IP 6 Грудня 2017 19:54
Блин, как я раньше не догадался: если бы я учился в школе, то был бы наркоманом, играл в комп. игры сутками, а потом сел бы в тюрьму. Ах да, на счет тюрьмы: ты должен прекрасно знать, что на каждом курсе есть "крысы" и шанс того, что эта "крыса" попадет "на зону" после лицея - велик. Сейчас учусь на 4 курсе и понимаю, что учась в школе у меня было больше свободного времени, во время которого я мог заниматься саморазвитием, свободно ходить на прогулки после школы и знать, что сегодня я точно приду домой. Советую этот лицей только тем, кто видит себя военным в будущем. В ином случае Вы испортите себе (или же своим детям, если Вы - родитель) те самые прекрасные годы молодости, которые можно иметь во время школьной жизни. P.S. Вы серьезно думаете, что в лицее нет зависимых от компьютера или курящих парней и девушек?)
дипломат до Випускник Показати IP 1 Лютого 2017 08:06
Воно і видно, що в тебе ще щось вкрали... :)))
Іван Показати IP 1 Лютого 2017 13:59
Добре, що є такий заклад і такі романтики-педагоги. Без такого ліцею область була б бідніша
Татка Показати IP 1 Лютого 2017 14:56
Я вдячна цьому ліцею,а також Павлу Зіновійовичу, там навчався мій син.Прекрасні педагоги, прекрасні керівники. Це справжня школа для справжніх людей у нашому місті.
Боснюкогейт Показати IP 1 Лютого 2017 19:01
Боснюк їздить вгашений за кермом та рішає все через зв*язки у міністерстві оборони - такі начальники військових ліцеїв нам не потрібні!!!
Я до Боснюкогейт Показати IP 1 Лютого 2017 22:34
ПЕС ГАВКАЄ-КАРАВАН ІДЕ.
Очевидець до Боснюкогейт Показати IP 2 Лютого 2017 11:18
Я можу, просто голову на відріз віддати, що цей коментар написаний невдоволеним невдахою з нереалізованими хворими амбіціями з приводу своєї персони, яка в житті нічого корисного не зробила і думає, що суспільство не змогло його оцінити належним чином, а чужий успіх спокою не дає або не знає дядька-Боснюка особисто і його вклад в цей заклад, я думаю, що посперечатися з тим, що успіх ліцею виключно залежить від нього і колективу ніхто не може. Що б тут не писали в коментарях, а ця людина після себе щось залишить і за це щось ще довго Йому будуть вдячні. З повагою Ваш випускник 2002 року...Бачив з чого усе починалося.
Патруль Показати IP 1 Лютого 2017 22:28
Поїдь ти в міністерство і попробуй вирішити вса що рішає він. Рішалов хр...нов
Вінниця Показати IP 2 Лютого 2017 11:14
Вітаю Вас Павло Зіновійович, Ваш педагогічний колектив, ліцеїстів. Гарний подарунок дітям. Успіхів Так тримати.
Молодцы! Показати IP 2 Лютого 2017 13:02
Молодцы! Классно сделали!
Спостерігач Показати IP 3 Лютого 2017 22:32
Молодці!!! Здорові діти -свідома, перспективна, мисляча нація!!!!