USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Молоді й красиві лучанки на вуличному тренуванні

14 Вересня 2014 15:28
Фізкульт-привіт від "Спорт лайну"! Саме під таким девізом ми провели сьогоднішнє тренування, присвячене Дню фізичної культури та спорту.

Про це йдеться на сторінці групи Спорт Лайн фітнес зал Вконтакте.

"Активний спосіб життя - це молодість, здоров'я і довголіття! Це хороший настрій та бадьоре тіло! В цьому 13 серпня переконались учасники нашого вуличного тренування, які провели незабутній та головне - корисний день.

Бажаємо і вам бути здоровими та підтримувати себе в хорошій формі. Вдалих вам стартів та яскравих перемог!", - пишуть організатори.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, у Луцьку 25 серпня відбулося вуличне тренування від фітнес-клубу "Спорт Лайн"

Цікаві тренування фітнес-клуб організував для молодих мам - спортом тут займаються разом із немовлятами.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 13
опера Показати IP 14 Вересня 2014 15:42
останні геть хороші!!!
опер до опера Показати IP 14 Вересня 2014 16:24
не то слово. я з ними побігав би разів так з 10.....
дада до опер Показати IP 14 Вересня 2014 18:50
тіко відложи пиво в бік, поміняй брудну майку і скинь 50 кг, бігун)
Анонім до опера Показати IP 14 Вересня 2014 20:32
ко мне бегут...
Сергій Показати IP 14 Вересня 2014 16:54
Молоді і красиві дійсно,залишилося лише деяким з них свої попи і животи зменшити суттєво,а все інше-супер.
Маша до Сергій Показати IP 15 Вересня 2014 09:17
Можна подумати ти прямо живе втілення Давида, роботи рук Мікеланжело. Не сміши мої тапки)
Анонім до Сергій Показати IP 16 Вересня 2014 16:57
Можна подумати, що в тебе ідеальні форми. Думаю, тобі є теж що зменшити......
Анонім до Анонім Показати IP 16 Вересня 2014 17:01
Хотіла б я подивитися на Вас чоловіки після родів, якби таке було можиливе. Сумніваюся, щоб ви сиділи на дієтах, займалися спортом. Більшість з вас були б як свині.
Анонім до Сергій Показати IP 16 Вересня 2014 17:03
Що, Сергійку, застрали дівчатка тебе?
ME Показати IP 14 Вересня 2014 20:25
Один хлопчина в червоній футболці все ж таки пристроївся_) чи він теж "молода й красива лучанка" =)
Анонім до ME Показати IP 14 Вересня 2014 20:32
наверное, из европейцев...
Онанім до Анонім Показати IP 15 Вересня 2014 10:06
Головне, аби не з паРашки)
Анонім Показати IP 15 Вересня 2014 07:11
Красива і молода - це коли кожна окремо. А так - колектив, де недоліки кожного видно у порівнянні.