USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Силові структури Волині визначали, хто кращий

28 Листопада 2014 12:45
Перше місце на змаганнях з волейболу серед команд силових структур області вибороли рятувальники. Про це інформують у прес-службі Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області.

27 листопада на базі Волинського обласного ліцею з посиленою військово-фізичною підготовкою відбувся Чемпіонат Волинської обласної організації ФСТ «Динамо» України з волейболу між силовими структурами області. У змаганнях взяли участь 6 команд.

У фіналі за першість боролись команди Управління Служби безпеки України у Волинській області та Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Волинській області. Двобій завершився перемогою команди рятувальників. Друге місце – за У СБУ в області, третє – у команди Луцького прикордонного загону.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
Олег Показати IP 28 Листопада 2014 12:56
Поки силові структури за мячиком бігають, мій мобілізований дядько, який є звичайний селянин, воює на Сході!!!! Для чого ми платимо податки, щоб ці мордовороти грали волейбол???
123 Показати IP 28 Листопада 2014 13:01
А вони на 45 діб поїдуть, "попрацють" у штабах чи конторах, учасника бойових дій "заслужать" і будуть далі діла рішать і м'яча грати!
Читач Сергій до 123 Показати IP 28 Листопада 2014 13:52
Ой, дядьку, тебе вже шукають....
до 123 Показати IP 28 Листопада 2014 16:14
доброго дня.я дружина силовика.мій чоловік на 45діб іздив вАТО.дуже образливо читати про них таке.бо іхня робота там важка і небезпечна!теплим штабом там і не світить!без світла,води й опалення сидять!завдяки ім такі"Фронтовики",як ви ,спокійно на дивані в Танчики грають.ви не замислюєтесь,що зачіпаєте почуття ще й іх дружин,батьків.хай щастить.
Олег до до 123 Показати IP 28 Листопада 2014 16:46
Краще б починали боротьбу з корупцією чи з сепаратистами. Крім волейболу вже немає чим зайнятись??? Держава на межі дефолту, а ми бюджетні гроші тратимо на волейболістів. Скорочувати силовиків треба. Дармоїди!!!
до Олега Показати IP 28 Листопада 2014 17:11
не у волейболі справа.Ви застрягли у диванних стандартах у сприйнятті силовиків.А,по-вашому, гинуть вони теж у штабах чи під час гри у волейбол?згодна,що корупція там панує.але не можна ж усіх рівняти під одну планку.особисто Ви для арміі,солдатів,для краіни корисного що зробили?
Олег Показати IP 28 Листопада 2014 17:24
Я для армії і для країни плачу податки, щоб за ці гроші силовики робили корисну роботу, а волейбол треба грати у вихідний. Я сам колишній силовик і не треба мені втирати які мєнти пахарі!!!
до Олега Показати IP 28 Листопада 2014 17:54
тим більше Ви маєте знати, про що я говорю.маю на увазі всіх,не лише міліцію.а хто ж там працює?якщо, на ваше переконання ,усі байдикують і дармоіди?сплачені ваші і моі податки рятують?
Солдат до до Олега Показати IP 28 Листопада 2014 18:05
Воюють добровольці та армія. А що там робить міліція спитай в чоловіка.
до солдата Показати IP 28 Листопада 2014 18:09
от якраз він і не міліціонер.тому і сперечаюся тут з вами,бо ЗНАЮ,що мій там робив.а про добровольців,то у них бидла теж вистачає