У Ковелі відбувся чемпіонат України з боксу

16 Вересня 2016 21:10
В місті Ковелі завершився чемпіонат України з боксу серед жінок - відбір на чемпіонат Європи, який відбудеться цього року в Болгарії.

У загальнокомандному заліку перше місце вибороли боксерки з міста Києва.

«Срібло» та «бронза» поїхали до Черкаської та Харківської областей. Збірна Волині фінішувала четвертою з-поміж 13 регіонів.

Ковельчанка Тетяна Коб (вагова категорія 51 кг) у фіналі перемогла киянку Сніжану Холодкову. Інша ковельчанка, Олександра Федіс (57 кг), в боротьбі за «золото» поступилася Валерії Єрошенко (м. Чернігів).

Ковельчанка Анна Жуковська (57 кг) теж посіла призове місце, виборовши бронзу.

Нагадаємо, що змагання тривали з 14 по 16 вересня 2016 року. На урочистому відкритті чемпіонату був присутній Державний тренер штатної збірної України Юрій Шевчук. Кращими суддями турніру визнано Івана Новокшонова (Львівська область), Дмитра Штангея (м.Київ), Володимира Кладька (Чернігівська область). Протягом змагань провели 40 поєдинків.

На фото: Тетяну Коб прийшли підтримати її рідні