USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Усик нокаутував «Російського Богатиря»

18 Квітня 2015 23:40
Українець Олександр Усик достроково переміг росіянина Андрія Князева і захистив титул Інтерконтинентального чемпіона у важкій вазі за версією WBO. Про це інформує ТСН.

Сашко технічним нокаутом завершив бій з «Російським Богатирем» у 8-му раунді. Після серії ударів українця рефері зупинив бій. Поєдинок взагалі відбувся в односторонньому побитті. Усик розбив носа супернику, який стікав кров'ю.

Для Усика це сьома перемога нокаутом у семи боях на професійному ринзі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 11
смерть москалям Показати IP 18 Квітня 2015 23:47
Молодець. Так і москалям треба.!!!!
До смерть москалям Показати IP 19 Квітня 2015 00:06
Може він і не москаль. А росіянин і не ватний. Не всі ж однакові. Тут в нас багато кого треба до бузини відправити. А громадянство України роздають/продають,що нема слів.
Анонім Показати IP 19 Квітня 2015 00:16
За лютий чисельність населення скоротилася на 15.2 тис ,а природне скорочення без зони АТО 38.242тис.
Наталія Показати IP 19 Квітня 2015 01:16
Клас!молодець!
111 Показати IP 19 Квітня 2015 07:17
Ну так,3-2 виграли.А чому мовчали ,коли минулий раз було 5-0,та не в нашу пользу?
злий Показати IP 19 Квітня 2015 08:05
Усік просто молодець! Радує асортимент ударів,якими він з задоволенням користується! З його ростом і довжиною рук аперкот це просто пєсня! І витривалість ніг на рівні! Головне - щоб не 'зловив зірочку'
панчер до злий Показати IP 19 Квітня 2015 09:12
У Усіка ще не було справжніх суперників! Його К2 Promotion Кличка поки протягує за категоріями, а от коли до еліти добереться, тоді й подивимося чого він вартий, а поки це все рекламні, дуті бої!
Оптиміст до панчер Показати IP 19 Квітня 2015 10:47
Клички теж починали зі слабких суперників. Це правильна практика. Треба вселити впевненість і підготувати до тривалих 12-раундових боїв. Чекаємо наступних перемог.
Крук до панчер Показати IP 19 Квітня 2015 15:01
Вже про Кличків та сама мова була, а мордяки всім товчуть так як треба
добряк Показати IP 19 Квітня 2015 15:12
перед боем багато базікав про те який він великий боксер,і що,із князі да в грязі,хай голандцю могорич поставить за те,що зупинив бій,а то довелось би довго головешку лікувати
Фартовий Показати IP 20 Квітня 2015 07:10
Панчеру, 111, до смерть москалям -ви або недоразвіті або російські тролі!!!!!!!!!!!!!!Усік красавчік, він з усіма суперниками так буде розбиратись)))))))А за те що 5:0 програли то всі бачили що нас засудили!