• EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

«Волинь» - «Динамо» - 1:4. ФОТО. ВІДЕО

10 Листопада 2013 21:22
Луцька «Волинь» розпочала друге коло в Прем’єр-лізі домашньою грою з київським «Динамо». Оскільки в попередньому турі волиняни перемогли чемпіона країни, донецький «Шахтар», то були усі передумови зіграти не гірше і з титулованими столичними гравцями.

У дебюті матчу, вже на першій хвилині міг відкрити рахунок волинянин Ігор Скоба, проте Шовковський виявився на місці. Буквально через хвилину вже Андрій Ярмоленко пробивав здалеку, проте Віталій Неділько рятує лучан.
Ще за мить наші земляки порушили правила у власній штрафній – пенальті. Це Андрій Ярмоленко прострілював до воріт «Волині», м'яч потрапив у руку Яна Масло. Пробивати 11-метровий взявся Олег Гусєв. Киянин забив гол ударом у «дев’ятку», проте арбітр не зарахував його і змусив повторити спробу. Вдруге гравець збірної України схибив, потрапивши у перекладину. Тож рахунок не змінився – 0:0.

У середині тайму все той же Скоба з 35-ти метрів пробивав на силу. Проте спроба виявилася трохи неточною і м’яч пролетів неподалік від штанги киян.
Це, схоже, розізлило титулованих гостей. Отримавши право на штрафний, вони його швидко розіграли. Після кількох ударів по воротам лучан, найвправнішим виявився Роман Безус, який не схибив – 1:0.

Волиняни не опустили рук, а гідно відповіли голом. Матей з правого флангу навісив у штрафну гостей м’яч, який з льоту крученим ударом відправив у дальню «дев’ятку» Дмитро Нємчанінов. Шовковський не мав жодного шансу «витягнути» такий снаряд – 1:1.

Не пройшло і п’яти хвилин, як уже Андрій Ярмоленко увірвався в штрафну лучан і без проблем забиває другий гол киян – 2:1. Ще мить, і Андрій ледве не оформив дубль. Бив здалеку, проте Неділько перевів кулю на кутовий.

У другому таймі прекрасний швидкісний слалом лівим флангом вдався Олегу Гусєву. Він легко обійшов велетня Масло і віддав пас на Брауна Ідейє. А вже нігерієць зблизька переграв голкіпера господарів - 1:3.

Не встигли підопічні Віталія Кварцяного оговтатися, як все той же Ідейє увірвався в штрафну господарів, а там, після серії, рикошетів найспритнішим виявився Ярмоленко - 1:4.

Після цього гра уже була зроблена. Волиняни не мали сил переломити її хід, а кияни спокійно насолоджувалися перевагою. У підсумку поразка луцької команди - 1:4.

Волинь (Луцьк): 42. Неділько, 21. Матуку, 6. Шиков (к) (23. Шершун), 14. Масло, 16. Шіш, 88. Скоба (7. Гошкодеря), 15. Матей, 11. Мемешев, 8. Нємчанінов, 10. Бікфалві (89. Козьбан), 77. Шумахер
Запасні: 78. Літовченко, 20. Задерецький, 91. Парцванія, 4. Приндета
Тренер: Віталій Кварцяний

Динамо (Київ): 1. Шовковський (к), 2. Даніло, 5. Вукоєвіч, 9. Безус (90. Беланда), 10. Ярмоленко (7. Цуріков), 11. Ідейє, 20. Гусєв (7. Ленс), 24. Віда, 25. Аруна, 34. Хачеріді, 27. Макаренко
Запасні: 35. Коваль, 33. Тремулінас
Тренер: Олег Блохін

Голи: Безус (22), Нємчанінов (27), Ярмоленко (35), Ідейє (66), Ярмоленко (70)