«Волинь» розтрощила запорізький «Металург» - 3:0. ОГЛЯД МАТЧУ

14 Вересня 2014 15:56
Закінчився матч шостого туру Прем'єр ліги Чемпіонату України з футболу між командами «Волинь» Луцьк та «Металург» Запоріжжя. Рахунок у поєдинку 3:0 на користь «Волині». Матч відбувся у Луцьку на стадіоні Авангард. Гра розпочалась о 14:00. Судив матч арбітр з Донецька Олександр Білокур.

Стартові склади команд:

Волинь (Луцьк): 42. Неділько, 3. Сімінін (к), 15. Жуніч, 4. Приндета, 16. Шіш, 13. Шабанов, 6. Бабенко, 10. Бікфалві, 93. Матей, 9. Мемешев, 11. Селін

Запасні: 74. Кичак, 33. Новак, 89. Козьбан, 30. Гуменюк, 19. Кобахідзе, 17. Маріотто, 79. Бабатунде

Тренер: Віталій Кварцяний

Металург З (Запоріжжя): 32. Боровик, 20. Пашаєв, 13. Коротецький, 10. Прийомов, 25. Жураховський, 88. Орелесі, 77. Сержіо, 39. Льопа, 44. Юсов, 3. Баліч, 22. Лисицький (к)

Запасні: 12. Грдлічка, 18. Каплієнко, 4. Татарков, 24. Платон, 80. Гвілія, 9. Гавриш, 21. Штурко

Тренер: Олег Таран

Гра почалась досить в'яло, команди обмінювались незначними моментами. Перший реальний момент забити гол з'явився у «Волині» на 29-й хвилині. Арбітр матчу призначив пенальті у ворота запоріжців після того, як Мемешев прийняв м'яч у штрафній супротивника, розвернувся в сторону воріт, але був збитий захисником. Бабенко вдарив сильно, але воротар запоріжців розгадав його задум і відбив м'яч. У лучан було ще декілька моментів, але у першому таймі відкрити рахунок не вдалось.

Та з самого початку другого тайму, на 48-й хвилині, «Волинь» вийшла вперед. Ерік Бікфалві отримав м'яч на лівому фланзі, пройшов у штрафний і прострілив у воротарський майданчик, звідки Мемешев в один дотик переправив м'яч під поперечину. 1:0 - і господарі поля повели у рахунку.

На 56-й хвилині після подачі Мемешева Бікфалві на дальній стороні штрафного ударом головою переправляв м'яч парашутом під поперечку, Боровик виявився на висоті і дістав м'яч з-під поперечки, переправивши його на кутовий. І вже другий кутовий лучани виконують вдало. Подача Мемешева з кута поля, Жуніч відправляє м'яч головою в дальній кут воріт. 56-а хвилина матчу, 2:0 на користь «Волині».

На 69-й хвилині Орелесі збиває Матея. Суддя призначає штрафний для Волині. З 24-х метрів Матей влучає у внутрішню сторону стійки, і м'яч влітає у ворота. У голкіпера запоріжців не було жодного шансу.