«Волинь» (Луцьк) – «Шахтар» (Донецьк) – 2:0. ВІДЕО

1 Листопада 2013 20:54
Луцька «Волинь» вдома приймала на власному стадіоні чемпіона країни – донецький «Шахтар» – в рамках 15-го туру Прем’єр-ліги України з футболу.
Гра розпочалася доволі сумбурно і з перемінним успіхом. Спочатку гості мали нагоду відзначитися, згодом «лучанин» Бабатунде втратив нагоду відкрити рахунок.

На 15-ій хвилині Адріано ледь не покарав голкіпера господарів Неділька, проте пронесло.
А вже через кілька хвилин Сімінін виконав чистий підкат, але арбітр гри вбачив у ньому порушення. Жовта картка і наш лідер пропустить наступну гру з київськими динамівцями.
А на 24-ій хвилині вже удача повернулася обличчям до господарів. Нємчанінов виконав штрафний з центру поля і після скидки головою першим до м'яча встиг Мемешев. Він потужно пробив по воротам, влучив в поперечину, а після цього м'яч від спини Каніболоцького закотився до сітки воріт «Шахтар» - 1:0.
Наприкінці першого тайму Бабатунде зазнав пошкодження і був замінений на Задерецького.
У другому таймі напруга в грі тільки наростала. На 69-ій хвилині лучани заробили право на штрафний. Шиков потужно пробив і після рикошету від гравців з Донецька м'яч потрапив до Мемешева, який розстрілює Каніболоцького з кількох метрів - 2:0.

Приблизно за 10 хвилин до кінця гри Феррейра опинився в штрафній господарів і впритул бив по воротам Неділька, проте наш воротар виявився на висоті і відбив м'яча.
Вже у доданий арбітром час Срна бив небезпечний штрафний по воротам «Волині», проте Неділько сьогодні був на висоті.

Підопічні Віталія Кварцяного добилися однієї з найяскравіших перемог в історії клубу.
Тренер волинян прокоментував виграшну гру одразу після фінального свистка:
«Дуже дисципліновано повинні були грати, бо «Шахтар» має цікавих і сильних футболістів. Такі як Мемешев набирають досвід саме в таких матчах. Якщо його нервова система витримає, то в нього є шанс прогресувати й надалі».