• USD 39.40 39.70
  • PLN 9.75 9.88

Волинянка виступила на велотреці в Колумбії

24 Січня 2015 22:00
У колумбійському місті Калі відбувся ІІІ етап Кубка світу 2014/2015 з велоспорту на треку. У складі збірної України виступила лучанка майстер спорту міжнародного класу Олена Цьось.

У командному спринті разом з Оленою Стариковою волинянка зупинилися на стадії кваліфікації. Вони зайняли 13-е місце. Український тандем подолав два кола за 34.746 секунд.

В індивідуальній спринтерській гонці Олена Цьос далі 1/16 фіналу не пробилася. Фінальну дистанцію у 200 метрів спортсменка подолала за 11.777 секунд, показавши 25-ий результат. Середня швиткість велосипеда Олени склала 61 км/год.

У кейріні Олена Цьось далі 1-го раунду не пройшла і зайняла 21-е місце.

«На жаль, я показала не найкращий свій результат, - коментує свій виступ Цьось. – Я сподівалась виступити краще».

Зазначимо, за результатами 2014 року Цьось визнали найкращою велосипедисткою України на треку. Тоді спортсменка стала восьмою на Чемпіонаті світу та четвертою на Чемпіонаті Європи.