Волинянки програли одеситкам. ФОТОРЕПОРТАЖ

12 Жовтня 2013 12:46
У першому матчі другого туру Суперліги луцький Континіум-Волинь-Університет програв южненському Хіміку з розгромним рахунком, - інформє Слово Волині.

Хімік - Континіум-Волинь-Університет - 3:0 (25:20, 25:13, 25:15)

Не варто ще раз нагадувати, але Волині з Хіміком важко грати, як ніколи. Одеська команда вже третій рік поспіль підсилюється майстерними гравцями. Цьогоріч хіміки підписали й сербську легіонерку. У лучанок ситуація на 180 градусів протилежна, бо в команді після міжсезоння залишилась грати тільки молодь. І для того, щоб команда з Волині показувала клас потрібно хоча б два-три роки. А поки вчимося, - йдеться в повідомленні.

І першим серйозним вчителем для нашої команди став триразовий чемпіон Суперліги останніх років - Хімік з Южного. Хоча в першій партії гості змогли нав'язати суперникам боротьбу, що засвідчує рахунок 17:17. Але перший період таки взяли господарі - 25:20. Далі Сегій Голотов, головний тренер Хіміка, дозволяв собі експерементувати зі складом, що на жаль, не впливало на гру хіміків і рахунок. Друга і третя партії завершились з рахунками 25:13 і 25:15.