USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Чим займаються волинські депутати під час сесій

26 Січня 2015 14:56
Позачергова сесія Волинської обласної ради «відгриміла» у Луцьку нещодавно, 23 січня. Кожен із вельмишановних обранців громади ставиться до цієї події абсолютно по-різному.

Жартівливу підбірку фото, які мають право лишитися в історії та певним чином ілюструють настрої депутатів під час офіційних засідань, підготувало Інформаційне агентство Волинські Новини.

Так, для декого сесійне засідання - це стимул акумулювати власні думки у певне русло, зосередитись на роботі. У такі моменти кожен народний обранець - воістину особливий.
Є такі депутати, які під час роботи надають перевагу просвітницькій діяльності та збагачують власний багаж знань різноманітною літературою, починаючи від періодичних видань «Лісовий вісник», «Регіон Бандерівський» тощо.
Утім, як кажуть у народі, «не роботою єдиною», тому депутати-веселуни, працюючи, встигають ще й жартувати.
Народний обранець - посада серйозна і важлива, тому вимагає від депутата постійно бути на зв'язку, а також тримати руку на пульсі часу, користуючись такими благами цивілізації, як мобільний телефон та інтернет.
Жвавих диспутів не уникнути не лише за трибуною, а й у залі засідань під час обговорення бюджету Волині на 2015 рік.
Окремих народних обранців певні питання змушують насторожитись й зосередитись на проектах рішень, тож, мізкуючи, вони граються мікрофонами.
Кожен ще зі школи пам'ятає гру «передай записку», не забули її й волинські депутати.
Попри літературні читання, забави, ознайомлення з регіональними програмами на планшетах та полум'яні дискусії, волинські депутати, можливо, й не «вбили час», а «трішки поранили», однак позачергову сесію Волинскої обласної ради таки закрили ще до обідньої пори.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 28
Лена Трикаш Показати IP 26 Січня 2015 15:08
Ужас
Стид Показати IP 26 Січня 2015 15:14
А Турак сидячи спить. В смітник його.
Корінний лучанин до Стид Показати IP 26 Січня 2015 17:19
ТУРАК порядна і ЛЮДИНА та ГОСПОДАРНИК!!! Таких побільше і нього "бочку " не котіть!
нармально здєлали Показати IP 26 Січня 2015 15:20
Вапше за*бісь стаття, красава журналюга шо атжок такє, внутурє інтірєсно напсано і пофоткано. Люблю цього журналіста!
Маківка Показати IP 26 Січня 2015 15:20
Ух ти! Ай папараці, ай жуліки)))
Анонім до Маківка Показати IP 26 Січня 2015 16:34
Невже наші місцеві журналісти виходять на РІВЕНЬ столичних?
Так Показати IP 26 Січня 2015 15:26
Допоки українці обиратимуть найгірших серед поганих, то папараці матимуть роботу, а виборці матимуть проблеми.
ндааа Показати IP 26 Січня 2015 15:31
Понавибирали дармоїдів
ха до ндааа Показати IP 26 Січня 2015 15:41
то ж ви і набирали, хто вам заважав ))))))))))))))))))
іван до ха Показати IP 26 Січня 2015 20:17
а було з кого вибирати?
балакун до ндааа Показати IP 26 Січня 2015 15:45
А хто тобі лікар?
65 Показати IP 26 Січня 2015 16:00
ці сивояї нічого не зроблять для нас... запамятайте це назавжди
ua.любешів Показати IP 26 Січня 2015 16:01
Приходько О.В.-це класика! колупатись у носі це *основний вид діяльності*
666 Показати IP 26 Січня 2015 16:43
Всіх в АТО до одного!!!!!!!!
Анонім Показати IP 26 Січня 2015 17:30
Зоопарк
запитаннячко Показати IP 26 Січня 2015 17:30
А Тімейчук не ходить? Бухає певно:-)
Ті-лі-ті-лі Показати IP 26 Січня 2015 17:38
Ой клоуни, в нас ще хоть дятьки нормальні, а ви подивіться що в Києві в верховну раду понабирали? Всяких Савченко,співачку Злату,козака що розділи на майдані, яким боком вони до політики, вони ж бездарі. Як можуть закони приймати, коли вони нічого не знають, чого ж зараз на війну не йде козак той голий??? Так пригали -скакали на майдані. І ще хочуть щоб краіна добре жила, коли бездарі в ВР!!!
Тралі ва лі до Ті-лі-ті-лі Показати IP 26 Січня 2015 19:04
А у нас в державі є люди які професійно вміють писати закони? Може вас цього вчили у школі, чи це може пересічний громадянин отак взяти і написати толковий закон без жодних проблем?тоді у верховній раді це має бути зборище юристів, яким надходитимуть заявки від представників різних галузей зі скаргами. Маячня! А може звягільський, який ніяк дорогу не забуде до верховної ради зробив для вас щось хороше чи інші депутати, які не вміють співати і голими на майдані не були? Абсолютно ні! Єдине що вміють "досвідчені" перламентарії це тільки розкрадати бюджет, а гаврилюк може й не напише чогось надзвичайно геніального зразу, але хоч не вкраде і прослідить, шоб не вкрали
НІНА ЛОГІКА Показати IP 26 Січня 2015 17:57
Хороший матеріал, достойна журналістська робота. Дякую автору.
небайдужий Показати IP 26 Січня 2015 18:42
-панове - дописувачі , а Ви на себе й свої дії подивіться . Згадайте скільки років нам прищеплювали поняття меншовартості , нині копіюємо навязану нам думку й зневіру в себе , свої можливості і свою державу . Схаменіться ЛЮДИ - будьте ЛЮДЬМИ . Влада , чванство , доляри , багатство - це не основне .........
не знаю Показати IP 26 Січня 2015 19:38
А хто на четвертому фото?
Оля Показати IP 26 Січня 2015 19:57
І де ви побачили хороший матеріал? Бездарні фото, нічого особливого. Двічі передивилась, не вразило. Ніякої сенсації, лише назва статті інтригує.
Мабуть ти лох до Оля Показати IP 27 Січня 2015 10:33
коментар було видалено
Кравчук до Оля Показати IP 27 Січня 2015 10:36
То не дивись А мені приємноно на себе подивитися
111 Показати IP 26 Січня 2015 20:06
Турак такий господарник, як ти корінний лучанин.
Собуцький Показати IP 27 Січня 2015 10:10
коментар було видалено
юзік Показати IP 27 Січня 2015 12:24
коментар було видалено
спостережлива Показати IP 27 Січня 2015 13:56
ще відсутнє фото, коли виступав той кого вигнали з Батьківщини, то сусід - депутат, смачно позіхав, це по Аверсу, дуже гарно було видно. А що ж тут дивного на сесії , немає жодної конструктивної пропозиції, тільки піар " До мене звертаються виборці..." а коли ті виборці звертаються до кого до тих хто нічого невміє робити тільки говорити і захищати свої інтереси, а не інтереси народу.