USD 39.40 39.75
  • USD 39.40 39.75
  • EUR 39.60 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Ігор Палиця із задоволенням поступився місцем губернатора

30 Травня 2015 17:49
Екс-голова Одеської обласної державної адміністрації Ігор Палиця заявив, що із задоволенням поступився місцем керівника області Міхеілу Саакашвілі.

Про це він заявив під час брифінгу, після представлення Саакашвілі активу регіону. Зі слів Палиці, у нього напередодні відбулася годинна розмова з президентом України Петром Порошенком.

«Президент розпитував мене про проблеми регіону, особливості, людей. Потім подякував за роботу, оскільки за рік, який я очолював область, нам вдалося не просто утримати регіон у складі Україні. За цей час люди тут навчилися розуміти один одного», − сказав він.

Палиця додав, що на посаду голови Одеської ОДА були різні претенденти, і йому «подобалися не всі». Але кандидатура Саакашвілі його приємно здивувала.

«Із задоволенням поступаюся місцем, сподіваюся, що у нього вийде зробити таке, як це вдалося в Грузії. Сподіваюся, що завдяки його авторитету, наполегливості, йому вдасться зробити те, що не встиг я», − зазначив Палиця і підкреслив, що з главою держави у нього було повне взаєморозуміння.

Нагадаємо, сьогодні в Одесі відбулося представлення нового голови Одеської облдержадміністрації Міхеіла Саакашвілі. Його представив президент України Петро Порошенко.


Окрім того, екс-губернатор Одеської області Ігор Палиця пообіцяв одеським журналістам дати через кілька тижнів розгорнуту прес-конференцію і розповісти багато того, про що не міг раніше говорити, перебуваючи на державній посаді, - передає ІА «Контекст-Причорномор'я».

Таку заяву Ігор Палиця зробив сьогодні, 30 травня, під час спілкування з одеськими журналістами біля Одеської ОДА після від'їзду в аеропорт Президента Петра Порошенка та новопризначеного голови ООГА Міхеіла Саакашвілі.

Ігор Палиця зазначив, що в найближчих планах у нього - відвідати сім'ю, також він заявив, що не збирається балотуватися ні в мери Одеси, ні в мери Луцька, а від поста міністра палива та енергетики, призначення на який активно обговорюють останнім часом, він теж відмовиться у разі надходження такої пропозиції.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 62
дідо Показати IP 30 Травня 2015 18:16
Нехай у Волинській наведе порідок.
24 канал до дідо Показати IP 31 Травня 2015 03:53
http://24tv.ua/news/showNews.do?poroshenko_zrobiv_putinu_velicheznu_poslugu__ekspert_pro_saakashvili&objectId=579949&tag=ukrayina - Порошенко зробив Путіну величезну послугу, — експерт про Саакашвілі
Анонім до 24 канал Показати IP 1 Червня 2015 16:08
https://www.youtube.com/watch?v=1XypfwE7-eg - Саакашвили - новый губернатор Одесской области
Прокурор до дідо Показати IP 31 Травня 2015 18:58
На Волині "господарює" Єрємєєв, тому порядок навести буде важко, хіба що розпеченим залізом
12345 Показати IP 30 Травня 2015 18:20
Грузіни будуть Українцями правити.....Петрові видніше...
Анонім до 12345 Показати IP 30 Травня 2015 19:55
Саакашвілі пішов на підвищення - був президентом грузії, а став губернатором одеської області україни.
Александр Розенбаум до Анонім Показати IP 30 Травня 2015 22:21
https://www.youtube.com/watch?v=0MuUD-cFztw - "Полицмейстер Геловани"
Анонім до Анонім Показати IP 30 Травня 2015 22:23
http://vestnik.od-ua.com/all-numbers/5229/society-19 - Кто "проглотил свисток"?
Анонім до Анонім Показати IP 30 Травня 2015 23:11
Да просто Украина благодаря грузинским руководителям уже перевыполнила свои ожидания. По уровню развития стремительно догнала и уже заметно перегнала Грузию. Правда движение идет в строну уменьшения уровня жизни населения. Но это же мелочи. Ведь Грузия всегда являлась примером для подражания.
54321 Показати IP 30 Травня 2015 18:20
Петро ж Апостол
12345 Показати IP 30 Травня 2015 18:21
Грузіни будуть Українцями правити.....Петрові видніше...
УКРОП Показати IP 30 Травня 2015 18:37
я дивуюся, як Саакашвілі погодився. Невже він не розуміє, що працювати ефективно при порошенківських злодюгах всеодно не вийде. І ще більше дивуюся, як він погодився після своєї ж заяви про те, що укр. влада не має політичної волі (ТОБТО, НЕ ХОЧЕ) проводити адекватних реформ.
Анонім до УКРОП Показати IP 30 Травня 2015 22:26
його там не для того поставили, щоб ефективно працював, а для того щоб він "розморозив" конфлікт у придністров`ї, який на довгий час був заморожений - зараз порошенко із молдаванами робить повну блокаду придністров'я, і відповідно, саакашвілі - це ідеальний виконавець для такої задачі.
Анонім до Анонім Показати IP 30 Травня 2015 23:12
Не даром в Грузии его прозвали специалистом по утере территорий.
Вася до УКРОП Показати IP 31 Травня 2015 12:51
А хто збирався працювати ??!
Напівгрузин Показати IP 30 Травня 2015 18:39
Хай вже правлять грузини, але треба кудись відправити Петра, мабуть за Яником і як пошвидше пока ненаступила диктатура, а за ним і кроликів з баптисами та нервових парубіів.
дурень Показати IP 30 Травня 2015 18:41
органiзуе вiйну с Приднiстров"ям ?
Анонім до дурень Показати IP 30 Травня 2015 22:26
да.
УКРОП Показати IP 30 Травня 2015 18:41
А Палицю за часів губернаторства вже мабуть забебехали своїми терактами в Одесі, які організовувалися або місцевою ватою, або ж не виключено що і самими представниками СБУ для дестабілізації ситуації в регіоні.
беркут Показати IP 30 Травня 2015 19:11
Саакашвили - глава Одесской области. Шапито-шоу продолжается. Нещасна Украïна ...
ого до беркут Показати IP 30 Травня 2015 20:14
А ви троль - беркут.
Медведев до беркут Показати IP 30 Травня 2015 20:51
Воробей, не повторяй за мною, потому што заикой станеш!
Анонім до беркут Показати IP 30 Травня 2015 23:14
Местных специалистов, согласных работать с Порошенко больше не нашлось. Поэтому и ставим губернатором зайду, на которого дома заведено с десяток уголовных дел.
більше того Показати IP 30 Травня 2015 19:13
любязно і радісно, як великий молодець передав посаду, це ж ігорпалиця, пишіть гарно про покровителя
Свідок Показати IP 30 Травня 2015 19:42
Путін ненавидить Саакашвілі..... і назначивши Михаїла Петя спровокував російську агентуру на усілякі провокації....... Аби Міша знову галстук не жував, бо замЄси в Україні по круче грузинських зразка 2008-го... і Петя геть дурний шо спалює мости із командою Коломойського, бо по різному можна ставитися до цього олігарха, але якби Ігор Валерійович&Ко рік тому зайняли таку ж позицію, як скажімо Ахметов, то не було б зараз у складі України і Дніпропетровщини, і Одещини і Харківщини......
45 до Свідок Показати IP 30 Травня 2015 21:39
Во времена правления Мишико от Грузии приобрели суверенитет Южная Осетия и Абхазия. Ждем когда от единой Украины отсоединятся Одесские земли.
Анонім до 45 Показати IP 30 Травня 2015 22:21
І хто конкретно "ждет"?
Вася до Анонім Показати IP 31 Травня 2015 12:58
Конкретно--- ви всiх достали !!! )))
ЗМІ Показати IP 30 Травня 2015 19:49
Йому іншого нічого не залишалось робити, як "з задоволенням" поступитися місцем голови регіону. Наслідки перебування рік на посаді, як кажуть, "на ліцо". Такі не люблять чорнової робити, їм вранці подавай стільці, а ввечері - бабло. Остап Бендер завжди живий.
Перехожий Показати IP 30 Травня 2015 19:51
Ігоре Петровичу, будемо раді бачити Вас на посаді мера міста Луцька! Нам потрібна така людина.
Ніка до Перехожий Показати IP 30 Травня 2015 20:34
Вам потрібні олігархи, ви без них ніяк не можете прожити.Холуї Коломойського і Палиці!
Перехожий до Ніка Показати IP 30 Травня 2015 20:59
Ні, Мені "потрібен" балабол ГуЗь або неадекват Лапін. Ви - телята революційні. Вам якщо стабільність зовсім не потрібна, то 3,14здуйте в Сомалі. Я вже вашим постмайданівським "покращенням" наївся і напився.
Семопоміч до Перехожий Показати IP 30 Травня 2015 22:25
Чому Лапін неадекват? Він просто курнув трохи.
123 до Ніка Показати IP 30 Травня 2015 22:02
А ти чий холуй Порошенка чи Єремеєва ?))
Радован до Перехожий Показати IP 31 Травня 2015 12:19
"мерство" - трамплін для депутатства і знову в улюблене крісло Ради)))
Перехожий до Радован Показати IP 31 Травня 2015 16:52
Та хоча би так... Він коли балатується в ВР, то стільки користі місту робить, що навіть не переоцінити всього =) Мій інтерес до Палиці суто меркантильний - тротуари в бруківках, рівні дороги, дитячі майданчики. Гречку не їм! =)
Громадянка України Показати IP 30 Травня 2015 21:04
Шановні журналісти сайту! Пропоную вам відмінити коментування, бо. власне, некоректні та негідні висловлювання так і сиплються на вашому сайті. Розвели тут тролів силу-силенну, а наївні громадяни підтримують їх своїми емоційними "умовиводами", які теж не дуже відрізняються від справжніх анонімних беркутівців. Чи ви не можете працювати без коментів рашистських тролів?
45 до Громадянка України Показати IP 30 Травня 2015 21:42
Поддерживаю - необходимо СМИ со свободной информацией превратить в секту единомышленников, где нет места для инакомыслия.СЕКТА МАССОВОЙ ИНФОРМАЦИИ!!!
Анонім до Громадянка України Показати IP 30 Травня 2015 22:31
статті всі заказні, а в коментах люди пишуть свою власну думку, яка може не співпадати із думкою редакції. це і є демократія - свобода слова, право мати свою власну думку. от і тобі дали можливість висловитись. тільки ти не за демократію, а за тоталітарний режим, де інакомислячі не будуть мати можливості навіть висловлювати свою думку. це прямий шлях до диктатури. ми хіба ради цього робили революцію і скидали кровавого диктатора януковича?
Вiдкрийте мiй останнiй блоговий матерiал. У ньому я розповiв про загибель Iнтернет-ресурсу "Gazeta.ua", ветераном якого я був. А починалося саме... з обмеження права коментування! Най тролi 3,14здять, знайдемо, чим вiдповiсти. До речi, їх легко виокремити, вони пишуть неправильною мовою.
хитрий Показати IP 30 Травня 2015 21:19
В Мішки бабелики закінчились.а там порт,контрабас))чи ви думаєте що в цій країні йдуть до кормушки щоб щось змінити на краще?думаєте?
Анонім до хитрий Показати IP 30 Травня 2015 22:24
А може, нехай Міхеіл попрацює, а по результату і будемо говорити, ніж зараз хвилю в склянці ганяти?
Анонім до Анонім Показати IP 30 Травня 2015 22:29
по результату - в грузії він зараз обявлений у розшук. як злочинець. а порошенко замість того щоб видати злочинця грузинським властям - ставить його на пост губернатора одеської області.
Didro до Анонім Показати IP 30 Травня 2015 23:26
Дурний тебе піп хрестив! Ти було у Грузії, чупирадло анонімне?! Мабуть, далі свого села нікуди не виїжджало...
Перехожий до Didro Показати IP 31 Травня 2015 00:09
Я був у Грузії. Окрім Тбілісі, Кутаїсі та Сухумі - нічого там нема. Таке ж бідоття, як і скрізь в СНД.
Анонім до Перехожий Показати IP 31 Травня 2015 00:55
Про СНД на наговарюй. Бо на цей час бідніше Грузії живуть тільки українці. І то тільки починаючи з цього року завдяки останній їх дурі, яку в народі називають майдан.
Перехожий Показати IP 30 Травня 2015 23:16
Я взагалі не розумію, чому тут радіти? Людина, яка "обісралась" на президентській посаді до такої степені, що його об'явили в розшук, за один день отримує громадянство України і серйозну посаду. Це, б**ть, що таке взагалі? В Україні немає своїх, хто міг би посісти це місце? І хтось ще потім буде казати, що майдан і порох - не проект США... Та всі вони, разом з Саакашвілі, з однієї купи, яку давно купили з потрохами. Не вірю жодному слову! Вангую - Порошенка чекає така ж доля, як і його цього носатого корєша. Тільки от посаду він займе, десь в Казахстані, коли там Назарбаєва посунуть.
Анонім до Перехожий Показати IP 31 Травня 2015 02:03
порошенко поставив цього галстукоїда на пост губернатора одеської області для того, щоб той спровокував війну україни із придністров'ям - тоді росія буде зобовязана втрутитись, так само як і у війні 080808 - і її США призначить агресором і тоді введуть санкції або розпочнуть третю світову війну. або - росія не буде нічого робити і буде просто дивитись як знищують придністров'я, разом із російськими миротворцями та російськими громадянами.
Йух Показати IP 31 Травня 2015 09:22
Порох по ходу совсем берега потерял! Мало ему одной войны, так он еще одну затевает.
до всіх Показати IP 31 Травня 2015 09:26
нажаль - нет пророка в своем отечестве-з часів поета нічого не змінилося. а мама Палиці мабуть рада бо спокій втратила
ЗМІ зо 45 Показати IP 31 Травня 2015 09:41
Це не секта, просто, ви не любите правди. І заголовок тут недолугий: "поступився". Як ніби міг і не "поступитись". Як ніби це сповідь перед тещею в день її іменин. Звучало б краще, якби сказати: "Не справився з обовязками і змушений був залишити посаду". Речі завжди треба називати своїми іменами, а не припудрувати їх і не робити масло "масляним".
Преса Показати IP 31 Травня 2015 10:37
"… також він заявив, що не збирається балотуватися ні в мери Одеси, ні в мери Луцька…". Дякую пану Ігорю за відвертість. Голова великого чи, навіть, будь-якого міста - чи то Луцька, чи Відня, Риму і Цюриха - це щоденна чорнова, копітка, монотонна, залишена усякої романтики робота. Луцьку потрібний не демагог, а мер-господарник, робота якого - труба, вода, каналізація, тепло, сміття, розбиті дороги, вкрай девальвована і деградована освіта, яка імітує і профанує європейські цінності, культура, охорона здоров’я, переселенці, сироти, злочинність - гострі соціально-економічні проблеми людей. Враження ж від полум’яних слів Ігоря Палиці з його усіх волинських інформаційних «рупорів», які кричать, як Цицерон з бочки - подвійне. З однієї сторони, в них підкуповує грандіозність наполеонівських планів і енергія їх викладення, з іншої - зайва амбіційність, різкість думки про інших керівників, явне намагання показати себе єдиним і неповторним, таким собі рятівником громади Луцька, якщо не усієї нації.
Радован до Преса Показати IP 31 Травня 2015 12:24
... из бочки кричал не Цицерон. Из бочки кричал Диоген.
Дананим до Радован Показати IP 31 Травня 2015 17:49
йому все одно чи цюцюрон чи дядяген кричав з кадушки, так як і все те про що тут пишиться.
Андрій до Преса Показати IP 31 Травня 2015 15:25
Погоджуюся.Все до банального просто.Злодій,щоб він не кричав,є злодій.На Гейтса і Джобса він не тягне...Тоді звідки статки?
Перехожий до Преса Показати IP 31 Травня 2015 16:55
Кварцяний теж колись слізно клявся, що більше Волинь не очолить! Вся справа в інтересах. Поки Волинню керувало шобло, ВВ не хотів йти, коли пристали на його умови і шабаш розігнали - він погодився. Так само і тут.
Преса Показати IP 31 Травня 2015 12:43
Дякую Радовану. Це - технічна описка. В голові стільки всього, що не підлягає ніякій систематизації.
Вася Показати IP 31 Травня 2015 13:05
Це стид i позор!!! так шо сидiть тихо!
макс Показати IP 31 Травня 2015 14:41
А як же той факт, що Мішу Саакашвілі розшукує Інтерпол? Нас....ть на всі закони і правила? Так скоро в Україні буде збіговисько усіх теперішніх і колишніх кумів, сватів, блатних і нищих. Куди ж ми йдемо, люди?
Анонім до макс Показати IP 31 Травня 2015 17:43
кажуть - що в європу. тільки чомусь все менше і менше віриться в це.
докерувалися Показати IP 31 Травня 2015 17:55
Чорноср*кі не робили і не будуть робити в Україні добра. Афери всякі в них добре виходять .. .