USD 39.75 40.20
  • USD 39.75 40.20
  • EUR 39.90 40.40
  • PLN 9.75 9.98

Луцьк проведе Правий сектор на Схід

2 Вересня 2014 09:22
3-й Запасний Батальйон Добровольчого Українського Корпусу «Правий Сектор» під командуванням командира батальйону «ВОЛИНЬ» друга Матвія, завершив підготовку другої групи добровольців, які виявили бажання боронити Україну та її суверенітет.

Усі небайдужі громадяни у Луцьку запрошуються 2 вересня на 19:45 до пам’ятника Тараса Григоровича Шевченка, біля центрального корпусу Східноєвропейського Національного Університету імені Лесі Українки, щоб провести наших земляків у зону бойових дій.

«Ваша присутність примножить хлопцям сили, та наснаги у боротьбі з окупантом, не залишайтесь осторонь», - ідеться у повідомленні.


Нагадаємо, журналістам показали, як на Волині готують до війни. Репортери відвідали тренувальну базу Правого сектору. Займатись там, зауважимо, можуть не лише члени організації, а й інші добровольці.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 20
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 09:40
"Луцьк проведе Правий сектор на Схід",- в Днепропетровск, папу защищать?
віто до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 10:39
коментар було видалено
Пенсіонерка Показати IP 2 Вересня 2014 09:42
Хлопці з "Правого сектора"! Ви завжди намагалися довести всім, що ви якісь особливі, Якщо ви дійсно такі, маю до вас прохання:організуйте спецоперацію по знищенню ботоксного недомірка, який сидить в ново-огарьово і будує свої шизоїдні плани по знищенню України. Це буде неоціненний вклад в спасіння нашого народу а може і всього людства.
Семен Показати IP 2 Вересня 2014 09:44
коментар було видалено
віктор до Семен Показати IP 2 Вересня 2014 09:47
які тобі ліки потрібно...звертайся...надамо безкоштовно...допомагаємо всім хворим
Джулія до Семен Показати IP 2 Вересня 2014 09:54
ВІйна показує, яка людина насправді. Може, в житті Ви не моральний виродок, але нормальна людина не буде ображати клавіатуру такими словесними ... І демократія тут ні до чого.
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 09:58
Где сейчас Данильчук? Почему в СМИ не освещается его героический боевой путь? На каких примерах будем воспитывать молодежь?
прєдатєль до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 10:55
Гламурні кросівки відпрацьовує))))))))))))
аннімус до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 12:32
Данильчук зараз якраз на сході, вже більше двох місяців там. і цей хлопець не піариться, а робить те що має робити
911 Показати IP 2 Вересня 2014 10:06
А чому б цим "героям" не піти в армію, щоб замінити тих хлопців які вже більше 4-х місяців воюють на Сході?! Там і озброєння те про яке вони мріють і танки і БТРи і літаки... А то все жаліються їхні "лідери" що тяжкого озброєння в них немає...а в армію не йдуть, а свої батальйони організовують, які самі воюють, а потім на допомогу кличуть!
Didro до 911 Показати IP 2 Вересня 2014 10:42
Сам чи сама теж не воюєш, а сидиш за компом?! Вперед на Схід і не будеш "жалітися"! Заодно побачиш, що є на Сході - автомат один на трьох(пока не допомогли волонтери!), іноді без їжі і води, і т.ін.
Анонім до Didro Показати IP 2 Вересня 2014 10:52
автоматов хватает, мозгов там - один на трех...
ллл до Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 12:37
це в тебе мозку немає, певно не вистачило. якби не добровольчі батальйони - птн пнх вже був би на підступах до волині.
лалала до ллл Показати IP 2 Вересня 2014 12:47
А птн пнх саме Волині для повного счастя не вистачає?!:) Вже б думали що писали, 1+1 надивились?!:)
Свідома до лалала Показати IP 2 Вересня 2014 15:20
Якби не ваші "революціонери", то і війни б ніякої не було!!!
Свідок до 911 Показати IP 2 Вересня 2014 13:34
100000000000% .... Погоджуюся...... Вперед в лави зброєних сил України...... А то із цими батальйонами -- це справжнісенька маніпуляція..... Сперечатися не буду -- багато із нинішніх батальйонів таких як ДОНБАС, АЙДАР, ДНІПРО та інші роблять чималий вклад у боротьбу із окупантами.... Ну, але не кожен представник із цих батальйонів... там що називається понюхав пороху.... у бій лише йшли накращі (і це правильно, адже війна не місце для профана)..... а, багато-хто, в тому числі і з когорти волинян, які заявили про себе на майдані.... там в тилу за сотні кілометрів від боїв пройшли вишкіл і повертаються сюди, наче вони герої України.... До речі, повернутися із добровольного батальйону можна в будь-який час --- чого не скажеш про мобілізованих хлопців, які там вже із квітня....
Анонім Показати IP 2 Вересня 2014 10:35
коментар було видалено
Олег Показати IP 2 Вересня 2014 10:50
коментар було видалено
до Didro Показати IP 2 Вересня 2014 11:27
що ти мелеш, який автомат на трьох? видно ти воював, так само як твій данильчук.
Свідок Показати IP 2 Вересня 2014 13:43
А чому усі вцепилися за цього Данильчука..... Ну, ясний ХРІН -- що ніде і ні з якими ворогами він не воював... Зрештою, ви його бачили -- як оце він до Луцька приїздив... Вибачте-простіте, але із війни в опецюкуватуму виді не повертаються.... Пам"ятається Павло взимку повернувся із Майдану, то були тікі ніс і очі видно, а тут щічки рум"яні, барильце пивне... Давайте розглянемо інших наших т.зв. героїв волинського майдану - Богдан Климчук, Андрій Хведчак, Володимир Бут-Гусаїм, Володимир Пащенко, Ігор Гузь, син Миколи Собуцького, Поха... та багато інших?!?!?! Чому вони ще й досі тут.... Чому не йдуть добровольцями -- знову ж таки, зрозуміло, що люди всі вони не військові і навряд автомат в руках тримали, ну, але могли б воїнам окопи рити, супи готовити.... шкарпетки прати........ Зрештою, як і багато хто із нас -- "диваних" захисників Батьківщини))) Усі ми тут у мирному Луцьку, кому до 45-ти одним миром мазані БОЯГУЗИ і НІКЧЕМИ, а там на сході найсміливіші із нас, справжні герої...... Честь їм і хвала...