USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

Що думають лучани про вчинок кандидата у народні депутати. №2*

23 Жовтня 2014 21:53
Відмовитись від великих рекламних білбордів з передвиборною агітацією на користь благодійності. Чи кожен із кандидатів у нардепи може дозволити собі такий вчинок? Відповіддю на це питання Інформаційне агентство Волинські Новини вкотре поцікавилось у наших краян.

Нагадаємо, перший блок опитувань лучан опублікували вчора, 22 жовтня.

Тож, журналісти продовжили цікавитися, яку ж оцінку можуть дати пересічні лучани вчинку одного із кандидатів у нардепи Ірини Констанкевич, яка відмовилась у власній передвиборній кампанії від великих білбордів, а натомість закупила теплі речі, кевларові шоломи, спальні мішки та іншу амуніцію на суму майже 300 тисяч гривень для бійців Добровольчого Українського Корпусу, які обороняють донецький аеропорт.

Виходячи із відповідей співрозмовників, більшість із них ставляться до такого роду добрих справ надзвичайно позитивно. Окрім того, одна із опитаних зауважила, що її знайомий перебуває у лікарні. Так, на війні йому відірвало руку, а зараз лікарі борються ще й за ногу. Тому такі кошти дуже потрібні війську.

«Йому на сьогодні важлива кожна копійка. А вони так бездумно витрачають гроші на рекламу. Якщо вже ти - народний депутат, будь ласкавий, витрачай їх на те, що потрібно, а не на агітацію», - каже вона.

Натомість інша співрозмовниця зауважила, що в цілому вчинок хороший, якби про нього не говорили на кожному кроці, адже це – також реклама.

«Якщо і буду за когось голосувати, то тільки за неї», - резюмує літня жінка.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 24
громадьські активіст Показати IP 23 Жовтня 2014 22:09
реклама це!
Лучанка до громадьські активіст Показати IP 23 Жовтня 2014 22:41
Молодець І.К. Хто не знає, то хай поцікавиться тим, що п.Ірина займалася благодійністю і раніше, напевно, не думаючи тоді про рекламу. Але тоді це сприймалося як належне.
Преслі до Лучанка Показати IP 23 Жовтня 2014 22:47
А звідки джерела фінансування цієї благодійності?Бізнесу в неї немає.Може зарплата викладача?!
Анонім до Преслі Показати IP 24 Жовтня 2014 07:39
На па.. починається а на ...алиця закінчується)))
авжеж до Лучанка Показати IP 24 Жовтня 2014 00:40
Так, займається благодійністю. На голій доцентській ставці без доплат лягає спати голодна. Все бідним роздає.
Виборець до Лучанка Показати IP 24 Жовтня 2014 12:42
Цікавлюся іншим.Мої ви розумашки. а скажіть-но. звідки у пані Ірини персональні дані лучан. яким вона порозсилала листи? А як же закон про захист персональних даних? Чи він не для усіх?
розум Показати IP 23 Жовтня 2014 23:02
Ірина - молодець. Вона гідна бути депутатом від Луцька. За неї не буде соромно.
в натурі до розум Показати IP 24 Жовтня 2014 00:42
Через місяць забудеться хто така і не буде соромно. Це тільки до неділі і все.
Хлоп Показати IP 23 Жовтня 2014 23:34
Всi думки лучан останнiм часом пов'язанi iз вчинками панi Констанкевич. ВН треба було знайти докази цьому. Молодцi!
Олег Показати IP 24 Жовтня 2014 02:28
Ну і народ у нас дивний. Піар, реклама... Вам не по...єн. Чому інші кандидати так не піаряться? Не задумувались...? Зробила людина добрий вчинок, то треба обісрати і на все горло кричати "реклама". Ті хто пишуть що це реклама, цікава Ваша думка, а які добрі справи Ви не назвали б рекламою? Наведіть хоч 1 приклад нереклами
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 07:12
А хіба її борди не вісять по місту, а у вн реклама тільки Ірина , а це не безкоштовно, і не дешево
Анонім до Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 14:37
У ВН засвітилися майже всі, і Гриценко, і Мартиняк, і Цейко.
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 08:31
А мені подобається фотка малого :)
ж...па Показати IP 24 Жовтня 2014 09:36
Кожен по своєму піариться.Вона - на відсутності білбордів...Про яку благодійність мова? Вона зі своєї зарплати роздає?,,,
Анастасія до ж...па Показати IP 24 Жовтня 2014 10:17
Відсутність бордів-це не піар,а просто хороша людина-піару не потребує.А діі,які робить фонд-це результат роботи і не більше,А кожен нехай для себе зробить висновки-віддати свій голос чи ні. А фото малого-позитив!!!
ла-ла-ла Показати IP 24 Жовтня 2014 09:37
Так кого обираємо, депутата чи мецената ???
Джулія Показати IP 24 Жовтня 2014 09:56
Друга стаття за 2 дні на цьому сайті. І це "не реклама"-Боже збав!
Лапух до Джулія Показати IP 24 Жовтня 2014 10:04
так там зірочка стоїть, це ж реклама, олень ти)
Анастасія до Джулія Показати IP 24 Жовтня 2014 10:25
Це скоріше плюс ,а не мінус редакціі ВН.Ви користуєтесь шаленим попитом і ваша інф.цікава для людей!!!Джулія-молодець,.відслідковує всі новини.
щастя Показати IP 24 Жовтня 2014 10:12
Волиняки якісь голодні до тих грошей...Вони й за лося проголосують, аби той щось дав...
депутат Показати IP 24 Жовтня 2014 10:51
Спить і думає про лучан...Боже милий, так і дах може рвонути !
111 Показати IP 24 Жовтня 2014 11:21
ага, а забули Юліне "Я навіть коли чищу зуби - думаю про Україну"? Звіздець, "думи мої, думи...лихо мені з вами"(Шевченкове), як всі думають про нас, як де що урвати хіба, тільки толку щось не видно
Анонім Показати IP 24 Жовтня 2014 11:23
Читаю коменти і думаю, реально всім не вгодиш: одні погані, бо для Луцька нічого не зробили, інші ще гірші, бо допомагають людям.
лучанка Показати IP 25 Жовтня 2014 17:26
маленькі сітілайти теж не мало коштують а от цейко взагалі не клеїв ні бігбордів ні сітілайтів