USD 39.45 39.75
  • USD 39.45 39.75
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.85 9.95

Політика Президента працює на користь Путіна, - Ігор Палиця

12 Вересня 2015 20:06
Позиція Президента України Петра Порошенка в питанні продажу його бізнесу не має нічого спільного з патріотизмом. Про це заявив член політради «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» Ігор Палиця сьогодні, під час з’їзду партії в Києві.

Про це йдеться на сайті політичної партії.

«Мене журналісти запитували як бізнесмена, чому, на мою думку, президент не продає свій бізнес? Я відповів, що це не питання бізнесу, а питання патріотизму. Він платить податки країні-агресору, яка веде проти нас війну», – наголосив Ігор Палиця.

Він також додав, що у Порошенка, на відміну від, приміром, Ігоря Коломойського, «влада» Криму не поспішала конфісковувати майно. «У перший же день в незаконно анексованому Криму у Коломойського конфіскували майно, а у Порошенка – ні. Найголовніший олігарх нашої країни – президент», – зазначив політик.

Окрім того, нагадаємо, вчора під час ефіру шоу Шустер.Live, що віднедавна виходить на телеканалі "1+1", він наголосив, що, на жаль, сьогоднішня політика Адміністрації Президента та уряду працює на користь Путіна, - пише ua-pressa.com.


«Сьогодні Путіну нічого не треба робити, йому не треба військового конфлікту. Ми самі себе доведемо до краху. Ми сьогодні вбиваємо ідею добровольчого руху, добровольчих батальйонів, які першими пішли на Донбас захищати нашу державу. У нас сьогодні рівень корупції досягнув надзвичайних висот. Зараз державна політика Адміністрації Президента та уряду робить те, що на руку Путіну», – підкреслив Палиця.

«Я не згоден, що нам потрібно чекати 3-5 років поки Росія «загнеться», а Путін помре. Я не хочу, щоб за рахунок України США та Європа домоглися розпаду Росії. Безумовно потрібно, щоб режим Путіна пішов. Безумовно, ми маємо перемогти. Але чому за наш рахунок? Чому ми маємо чекати? Поки режим Путіна впаде, наша сьогоднішня влада сама доведе Україну до краху», - резюмував член політради УКРОПу.

Детальніше про з'їзд партії «Українського об’єднання патріотів – УКРОП» читайте на сторінках Інформаційного агентства Волинські Новини згодом.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Петро Показати IP 12 Вересня 2015 20:36
Думка Палиці резонна, вона має рацію, але зважте думаючі особистості ми повинні згуртовуватись навколо як ідеї консолідації так і ідеї НОВОЇ УКРАЇНИ БЕЗ ОЛІГАРХІВ. Так, це важко, але ми це повинні зробити щоби дати чітку відповідь нашим нащадкам і не бути диванними ШЕПТУНАМИ!!!!!!!
Са до Петро Показати IP 13 Вересня 2015 00:50
О мочілово між бпп і укропом.
Анонім Показати IP 12 Вересня 2015 20:38
Альо, не пріть на президента, а то - ато на Волині. "Гради" під Луцьком.
Анонім до Анонім Показати IP 12 Вересня 2015 22:02
Спочатку зачистять добровольчі батальйони, а потім будуть добивати і свідомих, бо Росія не бажає цього робити сама, незважаючи на усі зусилля Києва. А цього вимагає уся Європа.
читач Показати IP 12 Вересня 2015 20:52
згадувалась вчорашся передача з шустером. Так ось, Палиця, здається, все говорить вірно і правильно. Але є одне але - чому раптом бізнесмен вирішив стати депутатом? Хотілося б почути версію Палиці. Саме версію - на правду не сподіваюсь :)
Корінний лучанин до читач Показати IP 12 Вересня 2015 22:26
" Чому раптом... ?" А він і раніше був депутатом. Я чув його виступ. Хочеться вірити що говорив він щиро. Те, що він сказав я підтримую бо думаю так само. На попередніх виборах Палиця участі не приймав, а кандидатом була Констанкевич яку лучани від "великого розуму " прокатали і віддали перевагу безтолковому Лапіну від якого зараз плюються. Ось такі є виборчі перипетії по -луцьки.
память до Корінний лучанин Показати IP 13 Вересня 2015 06:31
Знов за рибу гроші. Та забудь уже нарешті про Лапіна й Констанкевич. А на Палицю не плювалися, коли він представляв Луцьк, сидячи в Швейцарії.
Любомль Показати IP 12 Вересня 2015 21:14
Що тут неяссного - Палиця йде в депутати
Ковельчанин Показати IP 13 Вересня 2015 01:37
Говорим партия - подразумеваем Ленин, говорим Палица - подразумеваем Коломойский...
не пацик Показати IP 13 Вересня 2015 05:03
Надіюсь що він щирий в своіх виступах - вибори виграе запросто : А рошен прокатять по всій Украіні і цукерки непоможуть.
Анонім до не пацик Показати IP 13 Вересня 2015 12:25
І що на виході - одного олігарха поміняє інший ???
123 Показати IP 13 Вересня 2015 09:45
ВН повністю купив Палиця!!!! Я теж бачила шустера і щось ні з чим, що він говорив не погоджуюся!!!! більше того спілкувалася з людьми і вони теж такої думки. А Палицю вже можна в тюрму посадити за посягання на державний лад (це я про його заяву до саакашвілі про те, що коли той "наробить дєлов як в грузії" ВДУМАЙТЕСЯ то на цей випадок у них є танки). Де СБУ???????
Анонім до 123 Показати IP 13 Вересня 2015 10:36
це так зване видання має давно привернути увагу сбу
лучанин Показати IP 13 Вересня 2015 10:16
а яку політику веде бєня.палкін. корбан.лазорко.почніть з себе шановні кандидати.
Ігор до лучанин Показати IP 13 Вересня 2015 16:55
До чого тут політика? Кого це цікавить? Побудує "вірний зброєносець" Коломойського дитячий майданчик у Луцьку і усі побіжать голосувати. Інші ж виділили для громади на 0,5% менше вкраденого, ніж Палиця. Протоплазма ви усі і приречені голосувати за Палиць, Єремеєвих, Івахівих... Але я оптиміст і сподіваюсь, що колись із цієї біомаси щось викристалізується.
657890-987 Показати IP 13 Вересня 2015 10:41
олігархів почали щемити і вони намагаються зробити переворот, що тут не ясно. А укроп і самопоміч продалися коломойськ.((
Анонім до 657890-987 Показати IP 13 Вересня 2015 11:29
А що зараз твориться на теренах Неньки? Щемдять олігархів, чи одні олігархи силою відбирають властність у інших олігархів?
знайко до 657890-987 Показати IP 13 Вересня 2015 11:30
Як укроп може продатись якщо створений людьми Коломойського?:)
луцький Показати IP 13 Вересня 2015 11:29
А політика Коломойського і Ко. до чого веде?!
не пацик Показати IP 13 Вересня 2015 14:37
на наших очах проходять віртуальні війни між олігархічними еврейскими олігархами : так як всі активи-банки- суди- міліція-прокуратура де е іх представники належать ім :- думаю що це вистава поділять все що залишилося і на цьому закінчиться !
факт Показати IP 13 Вересня 2015 20:29
В Україні і Росії горе-політики , які знущаються з простого народу... Це не політика, а це чорні , кримінальні вчинки влади !