USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку - дивні кола навколо місяця

1 Лютого 2015 21:15
Навколо місяця стало видно величезне коло, в яке візуально може вміститися більше двох десятків таких супутників Землі.

Дивне явище настільки велике, що його можна побачити з будь-якої точки міста.

Коло стало видно темної пори 1-го лютого.

Науковці називають це явище «місячне гало».

Гало – це оптичне явище, що виникає внаслідок заломлення та відбиття світла в льодяних кристалах і спостерігається найчастіше в атмосфері у перисто-шаруватих хмар.

В Україні гало можна спостерігати 70-120 разів на рік, але, переважно, у вигляді малопомітного явища.

Поява гало часто свідчить про зміни в погоді - похолодання, прихід вологих атмосферних фронтів тощо.
До слова, у ніч на 2 лютого гало фіксували не лише у обласному центрі Волині, але й у інших містах і селах області. Також повідомлення про сяйво навколо місяця з'явились у соцмережах і від львів'ян
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
moon Показати IP 1 Лютого 2015 21:17
Все - кінець світу, ховайтесь у жито!:)
Ісса ндойє до moon Показати IP 1 Лютого 2015 21:52
moon ти супер. жито та іхні прибічники вже сховали своїх - навіть мер Кїіва на усяк час вивіз своїх ...
Лол Показати IP 1 Лютого 2015 21:44
Год назад видел солнечное гало. Три солнца сразу - замечательное зрелище)
124 до Лол Показати IP 2 Лютого 2015 07:38
После литры водки бывает и четыре солнца)))
Дімон Показати IP 1 Лютого 2015 21:49
У Звинячах теж видно.Красиве явище!Але у жито не ховаємось,переживемо!
Анонім Показати IP 1 Лютого 2015 22:12
Тут нема коли голову підняти-бурштин миємо. А вони про місяць.
123 до Анонім Показати IP 2 Лютого 2015 07:39
от правосек самооборонівский)
Анонім Показати IP 1 Лютого 2015 22:14
Львів теж видно. А що з того буде побачемо???
Анонім Показати IP 1 Лютого 2015 22:16
Анонім !!! А в інтернеті то голова зігнута !!!
Ігор Показати IP 1 Лютого 2015 22:39
Львів, Гарно видно, великий "Ореол" навколо місяця. Всеж дехто і вверх голову підіймає :)
Лучанин Показати IP 1 Лютого 2015 22:51
А що тут дивного тож ПАЛИЦЯ приїжав.
іуся іруся Показати IP 1 Лютого 2015 23:28
А може це Божий знак про зміни накраще.Господь з нами.
Леся Показати IP 1 Лютого 2015 23:51
У Трускавці теж було таке коло.
Володимир Показати IP 2 Лютого 2015 00:43
У Володимирі видно у цю хвилину дуже гарно і хочеться закінчення війни
Олексій Показати IP 2 Лютого 2015 02:00
http://www.volynnews.com/news/archive/navkolo_misyatsya_nad_lutskom_zyavyvsya_nimb/ цей самий сайт пост за: 8 Лютого 2009 14:39 )))))))))))))))))))))))
неуки Показати IP 2 Лютого 2015 09:49
Круг - це геометрична фігура на площині, обмежена колом. Коло - замкнута пряма. Тобто правильно заголовок мав би бути - Дивні кола навколо місяця!
чуєш до неуки Показати IP 2 Лютого 2015 10:01
Чуєш, що ж ти такий розумний і в такій ж*пі сидиш. Новина гарна - журналісти молодці! Спостережливі, розумні і, як завжди, перші! Респект і уважуха репортерам ВН!!!!!
ВН до неуки Показати IP 2 Лютого 2015 10:24
Ви праві, неуки. Дійсно, це кола. Дякуємо за слушне і коректне зауваження
Нарколог Показати IP 3 Лютого 2015 04:54
А що курили ?
лера Показати IP 28 Лютого 2015 16:00
у дніпродзержинську теж таке було)