USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Клієнт поскаржився на заправку на околиці Луцька через те, що йому перелили пальне. Фото

21 Січня 2017 12:32
Чоловік написав заяву у поліцію на АЗС на околиці Луцька за перелите пальне на 117 гривень. Заявник переконаний, що не зобов’язаний оплачувати за надлишок пального, яке влили помилково. Представники заправки заперечують обвинувачення в їхню сторону та пояснюють інцидент технічною несправністю автомобіля клієнта.

Як повідомили журналістам Інформаційного агентства Волинські Новини очевидці, суперечка виникла на АЗС УкрНафта, що знаходиться в селі Зміїнець, на вулиці Луцькій, 2в, учора, 20 січня близько 15:00 години дня.

Клієнт, перебуваючи за кермом автомобіля Mazda 2, пїд’їхав до резервуара з газом пропан, аби заправитись. Чоловік попросив заправити йому до повного балона, проте коли на виході заправки вийшло так, що газовий балон заповнили на 36,5 літрів, клієнт відмовився платити. Справа в тому, що згідно даних дозвільних документів експлуатації газового устаткування в його балон поміщається не більше 27 літрів. Отож водій звинуватив заправку у шахрайстві та відмовився оплачувати за надлишок пального 117 гривень.

Своєю чергою, працівник АЗС, який здійснював заправку цього автомобіля, розповів ІА Волинські Новини, що причиною суперечки стала технічна несправність автомобіля клієнта.

«В самому балоні уставлений спеціальний клапан, який обмежує заправку на рівні 80% від об’єму балона. В нього цей клапан не спрацював і колонка залила пального на всі 100% балону», - каже працівник АЗС.

Врешті суперечку взялися вирішувати поліцейські, які прибули за викликом. Вони прийняли заяву від невдоволеного водія та відібрали пояснення у працівників АЗС. Цікаво те, що заявник поїхав, так і не розрахувавшись за пальне.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 32
1 Показати IP 21 Січня 2017 12:44
правильно зробив бо ті заправники в 100 л балон можуть 200 л налити
дідо Показати IP 21 Січня 2017 12:46
Цей шахрай добре знав,що його балон вмішчує більше.треба гроші брати наперед.
Ахаха Показати IP 21 Січня 2017 12:54
Хороший спосіб заправлятись безплатно. Пішов ламати клапан в своєму балоні.
зануда Показати IP 21 Січня 2017 13:07
якщо 36,6л то повний бак на 100%, то 36,6л - 20% = 29,28 л - всерівно на 2 л. більше ніж мали б залити при справному клапані (27л). отже всерівно в них підмучений лічильник, який при реально залитих 27л буде показувати 29
Юра Показати IP 21 Січня 2017 13:26
Водій має заплатити бо він не прав , за технічний стан балону відповідає власник балону
Andrew до Юра Показати IP 21 Січня 2017 13:52
Такий висновок (справність/несправність балону), має зробити експерт..., якого там не було.
Водій мазди2 Показати IP 21 Січня 2017 13:55
Заправляюсь майже щодня бо багато їзджу, більше 25.5 л, ще не одна заправка не вмістила, а у цьому випадку, коли б "пістолетчик" не вимкнув було б і 100 і 200л. Обладнання італійське BRC, встановлене у ділера.
Укроп Показати IP 21 Січня 2017 14:00
Молодець водій.
? Показати IP 21 Січня 2017 14:17
На" газових заправках" завжди дурять на 1,5-2 літри газу...і доказати неможливо,бо газ не перельєшь в інший посуд.
ага до ? Показати IP 21 Січня 2017 14:24
про шо й пизав зануда више
Краса Показати IP 21 Січня 2017 14:43
Перелити 2 літри і 10. Не смішно.
Гога Показати IP 21 Січня 2017 14:45
БРЦ-овські мульти ще й не такі коники вміють викидати...
К Показати IP 21 Січня 2017 14:58
Продажна стаття. Звинувачувати водія як споживача товару? Дурять не всі заправки.
Леонід Показати IP 21 Січня 2017 15:20
Потрібно встановлювати шлагбаум,щоб не виїхали не розрахувавшись.Сам заправляюсь на газовій до спрацювання клапана і ще проблем з розрахунками не було.
Я Показати IP 21 Січня 2017 16:51
Залишіть номер героя, і вимагайте в нього акт перевірки газових балонів!!
? до Я Показати IP 21 Січня 2017 19:46
На Волині ніхто газбалони не перевіряє,перевірка обладнання не проводиться, навчених людей немає.На тороїдні балони і обладнання ніде немає...
олег Показати IP 21 Січня 2017 17:11
на УкрПетролі заправка №1 біля залізничного мосту мало ,що бензин розводять солярою то,ще наладчики за вказівкою свого начальника Хайчевського та керівницьтва Укр Петролю понакручували колонки так,що вони не доливають по 200-250 гр. на 20 літрах, і це вже не перший рік так працюють. Вогнегасників немаЮ а які є то просрочені, колонки тічуть, немає ні пожежної,ні охоронної сігналізації, а про кнопку виклику охорони і годі мріяти! вночі заправляйся сам , бо помічника немає, а оператора треба спочатку добудитися!.
андрій до олег Показати IP 12 Грудня 2017 17:41
Щодо порушень правил техніки пожежної безпеки підтримую. Багато заправок в Україні не піклуються про загрозу виникнення пожару. Однак є і сумлінні. АЗС БРСМ-Нафта, скажімо, навіть постійно тренується з "гасіння" умовних пожеж разом з рятувальниками
шігорёкігор Показати IP 21 Січня 2017 17:15
Укр Петроль це не заправка а лайно! мало ,що бензин бадяжений то ще не доливають паливо. Керує бригадою наладчикив Хайчевський Олег фуфлова заправка! нікому не рекомендую там заправлятись!
Кастрюлька до шігорёкігор Показати IP 21 Січня 2017 18:19
коментар було видалено
шігорёкігор до Кастрюлька Показати IP 22 Січня 2017 08:48
що ти кастрюлька хтіла мені відповісти? щось не так? чи сама працюєш на петролі? я та мрацював 5 років і знаю як там все робиться!
Українець! підтримую Показати IP 21 Січня 2017 18:38
Також у свій час заправлявся на укр петролі. Заправляєшся заправляєшся ніби все нормально, але як раз заправлять то на другий день авто не заводиться всі свічкі замінюєш і з каністрою їдеш на іншу заправку по бензин. Ще така сама заправка в с.Жабці як їхати на Ківерці.
олег до Українець! підтримую Показати IP 22 Січня 2017 08:50
петроль сама отстойна заправка,
олег до Українець! підтримую Показати IP 22 Січня 2017 08:57
весь петроль однаковий! на усіх заправках розбадяжено і накручено!
ввв Показати IP 21 Січня 2017 19:16
люба азс не доливає 100грм. на 20л... а по бажанню власника.. і більше... просіть мірника... на паливо..
Wog Показати IP 21 Січня 2017 21:14
Всі сюда тут все норм!))
ввв до Wog Показати IP 21 Січня 2017 21:36
ха-ха.... Шибі ... скашеш .. в держстардарті.....
Лучанин Показати IP 21 Січня 2017 23:06
Часто заправляюсь на укрпетролі то там ще побожескі...вот брсм інколи дуже наглів і рахував +13 літрів до 42
Павло Петрович Показати IP 22 Січня 2017 00:09
А я все бідний газову апаратуру регулюю ,бо не можу зрозуміти чому в моій машині розхід газу різко змінився з 8л./100 км.до 11л./100км.так ось в чому справа.А я то думаю як мені помістилось 36 літрів газу якщо я після повноі заправки проіхав всього 220 км.Молодець мужик.
До Павла Петровича Показати IP 23 Січня 2017 21:33
Побільше б таких мужиків,щоб наказували.
інко Показати IP 7 Червня 2017 14:16
заплатив за 4 літри.а залили на 300грн !через певний час нахамили і вимагають заплатити!заплатити чи наказати за постійні недоливи!
Роман Показати IP 1 Травня 2020 13:38
У мене бак заправляється не більш 28л, я проїхав 160 км, заправили до повного 25 л. Мали заправити 18 л. Потім проїхав 250 км заправив на 20,5 л. Як таке можливо?