USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

У Луцьку «мобілізують» більше тисячі чоловіків

22 Липня 2014 08:49
Лучан масово організовуватимуть для навчально-тренувальної роботи у військовій справі. Луцький міський голова заспокоює, що це - не класична мобілізація, а лише навчання. Однак усі повинні бути до цього готові.

Про це йшлося під час оперативної наради в Луцького міського голови Миколи Романюка сьогодні, 22-го липня.

Міський голова розповів, що така собі тренувальна «мобілізація» розпочалася із вчорашнього дня.

«Я хочу заспокоїти лучан, щоб правильно усі це зрозуміли. Зараз почалася навчально-тренувальна робота, в ній задіять більше тисячі людей. Наголошую, що це не мобілізація в армію. Тренування проводитиметься згідно з відповідним планом, адже ми повинні бути готові до будь–яких подій», - наголосив Романюк.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 19
можна вірити? Показати IP 22 Липня 2014 08:52
Вже були навчання на 45 днів на полігоні в Рівненській обл., а що потім? усі знають.
Риска Показати IP 22 Липня 2014 08:55
так-так, в квітні теж була т.з. навчально-тренувальна мобілізація... потім сказали,що будуть охороняти кордон України з Білорусією. а в результаті хбез відповідної документації і амуніції закинули як сліпих котят на схід!
Анонім до Риска Показати IP 22 Липня 2014 12:13
підтверджую, сам опинився під кулями
Сергій Показати IP 22 Липня 2014 09:24
Ротацію на Сході треба проводити, бо вони скоро розвернуться і підуть на Київ
гiсть Показати IP 22 Липня 2014 09:38
Без'язикий Парубiй пообiцяв воcени вiйну ще у 8 областях.
Лучанин Показати IP 22 Липня 2014 10:08
Хай би брали в армію східняків,а не наших хлопців кидали під танки. Тому в Європі й думають, що тут просто захід України воює зі сходом.
луцьк до Лучанин Показати IP 22 Липня 2014 10:50
В реальності воно так і є.
мама Показати IP 22 Липня 2014 10:33
то хай і своїх синів відправляе!
До Романюка Показати IP 22 Липня 2014 11:13
Романюка М. ДО ВІЙСЬКА, НА МОБІЛІЗАЦІЮ111 ЛУЧАНИ НА МАЙДАН111
мама Показати IP 22 Липня 2014 11:29
А романюк своїх синів відправив на тренування? сам може тоже йти потренуватися. Чому посилають із західніх областей? З Київа (міста) не взяли на війну нікого. Із самих депутатів можна цілий полк набрати. Депутати і своїх дітей тоже не посилають. Чому так? Доки вони будуть дурити: яке тренування? Відвезуть після місяця на війну.
Теж мама до мама Показати IP 22 Липня 2014 11:46
доти, доки ми всі не піднімемось на масовий страйк і не захистимо своїх дітей, яким вчитись і жити потрібно, а не гинути, поки влада лиже жопи сходу. Вчора по телебаченню об"явили, що заборонили українським військовим використовувати важку артилерію і авіацію в Донецьку і Луганську, а як їм тоді воювати, то бойовики значить луплять вогнем по їх з усіх можливих засобів, а нашим з дерев"яними палицяими проти них іти і живими мішенями кидатись на амбразури як Матросов чи що.
КАТИ Показати IP 22 Липня 2014 11:57
1.Згідно якого Закону забирають примусово жителів Волині? 2. Чому не забирають синів чиновників? Де син мера, син Президента... 3. Сценарій зрозумілий: Путін позбувається незручних йому чеченців, а Порошенко свободолюбивих Західняків. Необхідне блокування виїздів наших чоловіків за межі області. Терміново потрібно об'єднуватись бо сраколизи, які виконують замовлення олігархів за свої посади готові всіх віддати.
Анонім до КАТИ Показати IP 22 Липня 2014 12:16
З 8 квітня у цьому жаху..Робіть ротацію!
Анонім до Анонім Показати IP 22 Липня 2014 15:15
знаєте мене теж дивує, чому такі як мій чоловік прості трудящі вже 4 місяців поспіль на передовій, а ми сім"єю живемо від дзвінка до дзвінка, просинаючись і засинаючи з новинами 5-го каналу! чому за все має віддуватися тих 4 тис. волинян? отож, добре бути диванним героєм і "завісати" на районі, в той час як кожен день росте число двохсотих... я вважаю, при ситуації, що склалася, мають всі піднятися, а не "обрані", яких кинули як гарматне м"ясо псам! країна в нас одна, ти тут живеш, то ж твій обов"язок захищати її цілісність від всякого самозброду!
TAK до Анонім Показати IP 23 Липня 2014 17:15
коментар було видалено
гiсть Показати IP 22 Липня 2014 12:18
Киян не беруть,бо iхнi батьки ближче до влади.
анонімус Показати IP 22 Липня 2014 13:58
якщо з Волині солдати кудись і поїдуть, то хіба що в Київ
спостережливий Показати IP 23 Липня 2014 07:12
під час афганської війни найвищий чиновник син якого був там -інструктор цк компартії Білорусії.Це не нагадуе сьогоднішню ситуацію. Їхні діти на блокпосту в НІЦЦІ і Греціі
Дружина Показати IP 23 Липня 2014 18:23
На передову Волинських депутатів, прокурорів, ментів, сбушників мера і їх дітей. Якщо не хочуть, хай йдуть у відставку. Хто не пройшов АТО у владі бути не може.