USD 39.60 39.84
  • USD 39.60 39.84
  • EUR 39.65 40.00
  • PLN 9.75 9.90

Що робить Генпрокуратура та КОРД в управлінні поліції Волині? УТОЧНЕНО

20 Лютого 2017 17:38
У Головне управління Національної поліції у Волинській області прибули бійці КОРДу та працівники Генпрокуратури. Як запевняють у відомстві, для роботи з документами.

Про це з місця події інформує кореспондент Інформаційного агентства Волинські Новини.

Так, біля будівлі ГУ НП видно два буси з бійцями і легкові авто. Чоловіки, які прибули до управління, не представились. Побачивши камеру, з двору відігнали буси, якими привезли спецпризначенців. За станом на 17:35 в приміщення внесли запакований кейс.

В дворі управління перебували автомобілі на донецькій, одеській, рівненській, вінницькій, харківській реєстраціях.

Як стало відомо виданню з власних джерел, їх візит пов’язаний з викриттям злочинної групи, яка щомісяця реєструвала від 100 до 150 крадених авто на території 11 областей України. Підпільні майстерні виготовляли підроблені документи на викрадені автомобілі, номерні знаки, «перебивали» номери на агрегатах авто, виготовляли технічні паспорти.

Попередньо було відомо про те, що в управлінні тривають обшуки. Проте, за станом на 18:10 інформацію про обшуки спростував завідувач сектору комунікацій ГУ Нацполіції у Волинській області Віктор Гомоль.

«Колеги проводять санкціоновані обшуки в області, ми надаємо їм допомогу. Вони працюють з документами, але у нас обшуків вони не проводять», – запевнив Віктор Гомоль.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 21
Рома Показати IP 20 Лютого 2017 17:52
Цікаво Шпигу нарешті покарають за корупцію та непрофесійніть?)
Анонім до Рома Показати IP 20 Лютого 2017 18:23
Ні , ні ні ні ні ні , невже ви ще не зрозуміли що ми живемо в африканській краіні, щоб це зрозуміти потрібно поіхати в Польщу і побачити як нормальне населення планети вимагає і проводить реформи, а в нас один хряк втік другий прийшов і все залишилося так як було,вибачаюсь,гірше стало по всіх напрямках
A.C.A.B. Показати IP 20 Лютого 2017 17:52
Що може бути краще??? Тількі доскі...
опа Показати IP 20 Лютого 2017 17:52
ДанЄцкіє риб"ята панаєхалі з перевіркою(АН1412СР)?
*опа до опа Показати IP 20 Лютого 2017 18:05
ше й вінницькі з харЬківськими в підтримку. "Смотрящіє" від кожного регіону, представників влади, приїхали.
Скептик Показати IP 20 Лютого 2017 18:02
Показуха , гра на публіку ..... Обшуковуть і багатьох затримують , але майже всіх відпускають . Крім маленьких злодіїв і хуліганів !
О_О Показати IP 20 Лютого 2017 18:06
Шо це в біса робиться???
вася столяр Показати IP 20 Лютого 2017 18:07
Що це за буси з даунбаськими бляхами?
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2017 18:08
Ваша писанина взагалі ні в які ворота. Краще перевірену інформацію пишіть.
Лучанин Показати IP 20 Лютого 2017 18:10
На одній з Ващих фото чомусь не виносять вилучене з управління а навпаки заносять
Волиняка Показати IP 20 Лютого 2017 18:40
Хто виставляє фото спецпризначенців без масок широкому загалу.
Вася до Волиняка Показати IP 20 Лютого 2017 18:51
Самі винні, чого маску не одягнути?
А до Волиняка Показати IP 20 Лютого 2017 19:43
А кому вони треба? Тільки понти гнати вміють, маски шоу.
коля Показати IP 20 Лютого 2017 19:31
приїхали дань за генерала забрати , мабуть забувся заплатити !
Любі свині Показати IP 20 Лютого 2017 21:27
Карочє расклад: взяли за ж..пу рєшалу з МРЕВ по пєдофєлії."Балу" поганяло. Він обідився на кантору і запалив усєх... Самому паритись на нарах понту нема... Да й друган Пєтьо мазу не потянув...Не по понятіях. Свіснув "Балу" куда нада тіпа в Луцьку порєшаю з реєстрацією даунбаських машин там, малолєток наснімаю, бурштином накормлю і всьо такоє. Ну народ і з"їхався... А ви всьо " мафію накрили, мафію накрили",..Ага, щас...
Клаус Показати IP 20 Лютого 2017 21:34
Що за знаток написав? Таке враження ніби приїхала делегація німецьких пивоварів.А куди ще приїхати прокуратурі та поліції якщо вони проводять слідчі дії в області? Може до управління сільського господарства??
Анонім Показати IP 20 Лютого 2017 22:38
харе строчити коменти з одного і того ж IP адреси :D