USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Вибух автівки під Луцьком - замах на життя депутата

20 Жовтня 2014 13:54
Бойовою гранатою підірвали автівку одного із депутатів Луцькради, голови земельної комісії Володимира Никитюка. Те, що ніхто не постраждав, насправді - щасливий випадок. Адже можливості гранати Ф1, яку прикріпили до дна автівки - руйнівні. Наразі правоохоронці обробляють дані з камер спостереження, а сам постраждалий за достовірну інформацію обіцяє грошову винагороду.

Про подробиці інциденту депутат розкаже під час прес-конференції, яка відбудеться сьогодні, 20 жовтня, о 16 годині, в малій конферец-залі готелю «Україна». Однак Інформаційному агентству Волинські Новини вдалося отримати коментар Володимира Никитюка про те, що трапилося.

«До дна автівки була прикріплена граната Ф1. На щастя, вибухова хвиля «пішла» ліворуч, пошкодивши автомобіль, що стояв поряд, і будинок. Якби удар "пішов" вперед або праворуч, очевидно, уникнути жертв було б неможливо», - розповідає депутат Луцької міськради.

Згідно з інформацією з Вікіпедії, дистанція ураження осколками бойової гранати Ф1 складає 30-35 метрів. А сам вибух передбачає до 300 осколків.

«На той момент в машині знаходився лише я. Тільки завів автомобіль. Однак саме мав вести дочку із трьома онуками на ролики», - коментує депутат.

Вибух, як повідомляють у прес-службі волинської міліції, трапився о 12:45, 19 жовтня.

Володимир Никитюк припускає, що інцидент пов’язаний із його діяльністю в міськраді, як голови земельної комісії. Зокрема, з видачею земельних ділянок для родин учасників АТО. Мовляв, з його ініціативи у так званому прискореному режимі вже передали одну земельну ділянку. Хоча згідно із складною процедурою видачі, процес міг затягнутися на місяці.

Розповідає, що наразі правоохоронці вивчають інформацію з камер спостереження. «Камери зафіксували вночі дві автівки поблизу будинку. За іронією долі в той час не було на місці охоронця - той саме відїхав, а машину тієї ночі залишив за ворітьми. Наразі з інформацією працюють правоохоронці».

На запитання, як після інциденту себе почуває, відповідає, що спостерігав і не таке. Адже, був свого часу і в Афганістані, бачив, як поряд розривалися міни і гинули люди.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 88
иван Показати IP 20 Жовтня 2014 14:03
внимательнот слушаем что скажет муквоз -неудивлюсь если ето будет описание новогодней хлопушки :-случайно приклеевшеся зимой с 2014 : зови дед на подмогу старых оперов угрозыска они за чай с бутербродами тебе помогут бо там уже никого неосталось
О/У до иван Показати IP 20 Жовтня 2014 14:29
Тут необхідно виходити з того кого обдер за земельку і надурив Никитюк. Він за безплатно руку лінується підняти. Це злодюга ще той. А муковоз цей злочин ніколи не розкриє такі реалії
Анонім до О/У Показати IP 20 Жовтня 2014 21:29
Повідомляє СЗГ УМВС України у Волинській області. За викликом відразу виїхала слідчо-оперативна група, працівники якої встановили, що близько 12:45 бiля будинку заявницi пролунав вибух. У результаті було пошкоджено два автомобілі «Лексус», які належать їй та її чоловіку. Під час огляду місця події правоохоронці з’ясували, що транспортні засоби пошкоджені внаслідок вибуху гранати Ф-1. Добрі статки у голови земкомісії.
Лучанин до иван Показати IP 20 Жовтня 2014 14:45
Граната Ф-1 має наступні характеристики: Дистанція вкидання — 35-45 м. Максимальна дистанція ураження осколками — 200 м. Найімовірніша дистанція ураження осколками — 30-35 м. Час затримки вибуху — 3,2-4,2 с. Кількість осколків — до 300 шт.
иван до Лучанин Показати IP 20 Жовтня 2014 14:56
а какая разница хоть рог-43 или ргд-5 как ряд и других взрывчатых изделий ? главное что они есть в обороте и наверно очень много : ды дашь гарантию что какой нибудь даун из за симейной соры или бытового конфликта ее неприменит по назначению а технические характеристики ты описал -результат маосовое поражение людей на растояние где 200 а где и 250 : Работать нада изымать оружие в любого -просто нада работать среди людей а незаседать в исполкомах-играться в политку что мента сейчас особенно преуспели-забыв основные свои функции
сіль на рану до иван Показати IP 20 Жовтня 2014 15:39
Коли подібне робиться у нас в місці - це НЕДОПУСТИМО. Можливо він і не найчесніша людина в світі, але хто б це не був радіти з цього не варто.
Семен до иван Показати IP 20 Жовтня 2014 17:08
А никто и не спросил, в это время он должен был находится на рабочем месте или это в рабочие обязанности входит вести дочку із трьома онуками на ролики?
шок до Семен Показати IP 20 Жовтня 2014 17:29
семен, люди, да звідки у вас стільки жовчі, злості і тупості ?? робоче місце ? обов'язки ? в неділю ??? та основні обов'язки діда - бути зі своїми онуками і дітьми! розчаровуєшся в людях, читаючи такі бридкі коментарі!
МД до Семен Показати IP 20 Жовтня 2014 19:23
Какое рабочие время в воскресенье в обед????????????? Это выходной день и это его дело что и как и с кем его проводить. Вот и решил человек с внуками погулять. В чем проблема. Люди опомнитесь, что вы пишете, а главное думаете.
Анонім до Семен Показати IP 21 Жовтня 2014 09:41
Предур!Це вихідний день був
Вася Показати IP 20 Жовтня 2014 14:15
Да ...до чого ми так докотимось?А ще хочем у Европу ?
Анонім до Вася Показати IP 20 Жовтня 2014 16:21
не давати нікому шенгенські візи, поки не розкриють жахливий злочин
ветеран Показати IP 20 Жовтня 2014 14:18
Точно сказано. Оперов уже нет как начальника нормального.
Аналітик Показати IP 20 Жовтня 2014 14:20
Розрахунок за "Карабас",за спалені машини Козюрі та Булі...
лучани Показати IP 20 Жовтня 2014 14:26
це все через великі гроші. люди не можуть дивитись як одні жируюють а інші виживають мабуть тому і таке чиниться. що такі люди які їздять на модних автівках більше працюють як інші??????????????? то чому інші мають виживати і за рахунок чиїх коштів цікаво. де можна так заробити щоб так шикарно жити і на ролики возити онуків
Анонім до лучани Показати IP 20 Жовтня 2014 16:12
Так. напевно працюють більше. А де так заробити то є комерційна таємниця. А ти Лучанин будеш все життя лише знаки запитання(???????) ставити, замість того, щоб відкрити власну справу
Анонім до лучани Показати IP 20 Жовтня 2014 16:12
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 14:31
коментар було видалено
Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 14:36
Це робота депутата Гриба,який отримав три безплатних ділянки, а тепер захотів четверту. Вже багато років БЮТ грабує місто, засідаючи в земельній комісії.
Анонім до Анонім Показати IP 20 Жовтня 2014 16:19
Терміново треба скинути ярмо БЮТа
??? Показати IP 20 Жовтня 2014 14:46
Подивився ВТ.Головою ЦВК по Луцьку - Грінчук директор 24 школи . Не може 3 слова до купи сплести .Позорисько .Вербич що ти робиш ? Без категорії вчителя малювання призначив директором школи тепер головою ЦВК . Вона навіть у відпустку не пішла буде отримувати подвійну зарплату. Звичайно в школі, що вона є , що нема однаково. Все роблять заступники вона так для мебелі. ВЕРБИЧ ти Позорисько.
Лучанин Показати IP 20 Жовтня 2014 14:46
Граната Ф-1 має наступні характеристики: Дистанція вкидання — 35-45 м. Максимальна дистанція ураження осколками — 200 м. Найімовірніша дистанція ураження осколками — 30-35 м. Час затримки вибуху — 3,2-4,2 с. Кількість осколків — до 300 шт.
Анонім до Лучанин Показати IP 20 Жовтня 2014 16:18
Чому не на АТО, Нам треба фахівці
олесь Показати IP 20 Жовтня 2014 14:47
дивуються ви подивіться що люди хліб і ліки не завжди можуть купити а такі депутати розїджають на джипах пересідайте шановні на велосипеди і не забрюднюйте місто
Анонім до олесь Показати IP 20 Жовтня 2014 16:18
А ще краще на самокати.Так і хліб і ліки не завжди треба
спостережлива Показати IP 20 Жовтня 2014 15:14
від якого то часу міські чиновники тримають охорону і за які такі гроші.Люстрацію терміново. народ бідує немають за що ліки купити а вони мають кошти на віли лексуси охорону жах та й годі
Анонім до спостережлива Показати IP 20 Жовтня 2014 16:16
Бережіть здоровя, не хворійте, займайтесь моржуванням на роликах
оксана антонівна Показати IP 20 Жовтня 2014 15:15
одні пашуть а інші розкошуюють одні думають як купити їсти дітям а другі на ролики катають і за гроші людей одні всю грязну роботу роблять а інші живуть і дивляться зверху на простих людей. колись там знизу і ваші онуки і діти можуть бути тому не задирайте так носи
Анонім до оксана антонівна Показати IP 20 Жовтня 2014 16:14
коментар було видалено
Анонім до оксана антонівна Показати IP 20 Жовтня 2014 16:14
коментар було видалено
Кру Показати IP 20 Жовтня 2014 15:16
Вербич - мильна булька. А його ставленики ще більш жалюгідні, як він сам.За подвійну оплату праці розберемось.Закон про корупцію вже діє.
слава Показати IP 20 Жовтня 2014 15:27
уроды
надо Показати IP 20 Жовтня 2014 15:31
закрыть роллердром! опиум для народа!
ЯСЯ Показати IP 20 Жовтня 2014 15:32
коментар було видалено
Иванко до ЯСЯ Показати IP 20 Жовтня 2014 15:39
Подивився яб на тебе -з пиаром ,якби ти десь рядом проходила з дитинкою и рванула граната з оскалками!!!!
МД! Показати IP 20 Жовтня 2014 15:36
Уважаемые комментаторы!!! Вы знаете есть на свете Бог и Ангел Хранитель у этого замечательного человека, отца, мужа, дедушки! Ни один из вас не имеет право судить и поливать грязью его, так вы НИЧЕГО о нем не знаете. А зависть - дело каждого конечно. Не берите греха на душу,не обманывайте ни себя ни других людей. Вы думаете,что если Лексус и охрана,то это все на ваши деньги куплено. А вот и нет. Если у вас есть хоть капля ума, Вы почитайте внимательно о Никитюке, он прошел Афган, занимался бизнесом, а депутатом стал не особо давно. И он много делал для города и помогал многим людям. Простите может не конкретно вам ,но помогал. И будет помогать так у него это в крови. У него прекрасная семья ( да у него есть внуки,которых он любит и возит на ролики и это нормально),а для кого -то это удивительно))) Не завидуйте и еще раз повторюсь не берите греха на душу!!!!! Все в этом мире возвращается!!!!!!!! Я готова к тому ,что на мой коммент будут ответы негативного характера-Я готова к этому))))))))))0
Лучанин до МД! Показати IP 20 Жовтня 2014 16:09
Суть коментаря зводиться до фрази Віті Легітимного "Я вам не заздрю".
109 до МД! Показати IP 20 Жовтня 2014 22:18
А шо ти так ха нього впряглася? Хто він тобі-цей самий замечательный?
МД! до 109 Показати IP 20 Жовтня 2014 22:39
Я просто напросто человек, который умеет сострадать и не лезть своим конченным как у некоторых носом в чужую жизнь!!!!
аптека до МД! Показати IP 21 Жовтня 2014 07:45
коментар було видалено
ЯСЯ Показати IP 20 Жовтня 2014 15:39
коментар було видалено
Лучанин до ЯСЯ Показати IP 20 Жовтня 2014 15:44
яся а ти подойди и Никитюку скажи в лицо все то, что ти пишеш,слабо?или как Криса только коменти пишеш?
МД до ЯСЯ Показати IP 20 Жовтня 2014 15:49
ЯСЯ какая ты умная и храбрая. Может действительно подойдешь к Никитюку или хотя бы к его детям и скажешь все, что думаешь о нем. А то сидя дома на своей сраке жирной пишешь всякий бред. Прикинь я бесплатно это написала.
МД до ЯСЯ Показати IP 20 Жовтня 2014 15:49
коментар було видалено
ЯСЯ Показати IP 20 Жовтня 2014 15:39
скількі грошей тобі заслали за цей коментар.а .су*а ряжена ....
яся Показати IP 20 Жовтня 2014 15:41
коментар було видалено
яся Показати IP 20 Жовтня 2014 15:41
коментар було видалено
Лучинка до яся Показати IP 20 Жовтня 2014 15:45
что яся обос*алась?
міська рада Показати IP 20 Жовтня 2014 16:15
Романюк з Вербичем підсунули свиню.Призначили головою комісії Грінчук. Що вона зараз нарахує їх мало цікавить.Для них важливі вибори до місцевих рад у 2015 році. Зараз цей вундеркінд має просто розібратись у прцесі.А там вже вона буде працювати на свого господаря вербича, буде відтанцьовувати посаду директора школи і виклянчувати посаду начальника управління освіти. Ось такі у Вербича з Юлькою плани.
ЧЕСНО Показати IP 20 Жовтня 2014 16:15
коментар було видалено
мафія до ЧЕСНО Показати IP 20 Жовтня 2014 16:23
ми до тебе доберемось як до комісара Катанії
иван до ЧЕСНО Показати IP 20 Жовтня 2014 16:27
и как ето честно понимать ? одной рукой молиться БОГУ с ваших слов а второй под подушку соседу гранату засунуть : -извените но все ето уже в истории уркаины было как и раньше на заре 30 так совсем недавно в 90 при разборках комерсов : И БОГ здесь нипричем ето каждый из Вас делает свой выбор
правда Показати IP 20 Жовтня 2014 16:36
коментар було видалено
ольга Показати IP 20 Жовтня 2014 16:51
Бог усім суддя
ольга Показати IP 20 Жовтня 2014 16:51
Бог усім суддя
нася Показати IP 20 Жовтня 2014 16:53
ролики треба щоб самі добирались а не дід возив я на велику туди добираюсь бо немаю такого діда
Анонім до нася Показати IP 20 Жовтня 2014 17:16
коментар було видалено
Анонім до нася Показати IP 20 Жовтня 2014 17:16
коментар було видалено
Анонім до нася Показати IP 20 Жовтня 2014 17:16
коментар було видалено
МД до нася Показати IP 20 Жовтня 2014 19:27
Мне Вас искренни жаль! Уже чем у чему,а завидовать,что у Вас нет такого деда.Смешно.
лучанин Показати IP 20 Жовтня 2014 17:57
Отрута переповнює серця. Люди втрачають Бога в душі!!!! Гей, лучани .чому не пишете про те як Никитюк вам допомагав. Забули? Ніколи не буде Уккраїни з такими чорними думками
лучанин Показати IP 20 Жовтня 2014 17:57
Отрута переповнює серця. Люди втрачають Бога в душі!!!! Гей, лучани .чому не пишете про те як Никитюк вам допомагав. Забули? Ніколи не буде Уккраїни з такими чорними думками
патріот Показати IP 20 Жовтня 2014 18:03
Тварі!!! Говоріть і виступайте публічно,а не створюйте замах на розумних і порядних людей,які не тіль ки вміють забезпечити родину,але й від серця допомагають тим,хто цього потребує!!!! Займається ділом,а не гавканням в коменарях!!!
Ольга Показати IP 20 Жовтня 2014 18:03
на ролики самі нехай добираються...лексуси за ваші гроші, робочий розклад...про що ви , шановні? на людину скоїли замах і постраждати могли зовсім не причетні до цього люди((((ви рахуєте гроші, обговорюєте становище в соціумі, поливаєте брудом....ви б краще вдумались скільки років людина витратила на те, чого досягнула в житті!!! Оберігати, забезпкчувати і піклуватись про свою сім"ю обов"язок кожного чоловіка,що Никитюк і робить все своє життя!
петя Показати IP 20 Жовтня 2014 18:54
http://deputat.volyn.ua/dep/analityka/1353934867_1344.html
ІВ Показати IP 20 Жовтня 2014 19:24
Володимир Сергійович хороша і порядна ЛЮДИНА, сім'янин, турботливий батько та дідусь...Прикро, що при таких обставинах знайшлись люди, які потирають руки.Через призму свого світогляду вони не бачать, що великі гроші можна не тільки вкрасти, а ще й заробити. Не за рік, не за два...Я будучи мамою і дочкою, захоплююсь людиною,яка свій вихідний присвячує не собі (власним хоббі), а сім'ї. Це дійсно "Богоугодна" людина. Страшно подумати що могло б статись.
Читач Показати IP 20 Жовтня 2014 20:16
Скільки ж заздрості можуть в собі носити люди? Що ж то за менталітет такий жабячий? Людина працює все життя і дбає за своіх близький і рідних, щоб дати те, чого сам не мав свого часу. І повірТе, гроші просто так з неба не падають, і Нікітюк спадку не отримав, а заробив все працею! Чи в наш час на авто возити дітей чи внуків злочин? Що ви пишете? Що ви думаєте?! Чи вже зовсім та заздрість очі і розум заполонили?! Основна проблема нашого населення, що люди настільки живуть життям інших, що наладити своє і зайнятись ним просто не вистачає часу! Ледь не сталась страшна трагедія! Припиніть! Ми всі пвд Богом ходимо!!!
Гостя до Читач Показати IP 21 Жовтня 2014 09:52
Звісно, заробив. Важкою працею. Правда, працювати треба не лікарем, не вчителем, і навіть не на базарі чи в Юванті торгувати, а бути депутатом і головою земельної комісіі.
Гостя до Читач Показати IP 21 Жовтня 2014 09:52
Звісно, заробив. Важкою працею. Правда, працювати треба не лікарем, не вчителем, і навіть не на базарі чи в Юванті торгувати, а бути депутатом і головою земельної комісіі.
гость2 до Гостя Показати IP 21 Жовтня 2014 10:48
Он депутат и глава зем ком. с недавних пор. заработал на дом и машины еще до депутатства.так что хватит гнать бред.
мнение Показати IP 20 Жовтня 2014 21:41
да что за фигня вообще..... как земля носит таких уродов, которые хотят лишить жизни порядочного человека???? Вот тебе и Европа, уважаем закон и порядок. Самосуд ни к чему хорошему не приводит. Боюсь, ошибочно и мне в сумку гранату бросят или я как раз в это время мимо машины с сыном буду идти..... зачем тогда правоохранительные органы, презумпция невиновности и т.д. Виноват-не факт. сами себе что-то придумали и сами порешили, а о людях, о семьях пострадавших от чужой тупости от 300 осколков разлетевшихся от гранаты подумали? - вряд ли. ну просто страх.... как на улицу выходить?????? а все кто завидует чужому благополучию рекомендую ходить в церковь и просить Бога чтоб простил и помог заработать на свою машину и прочие блага
шер Показати IP 20 Жовтня 2014 22:05
а цікава цсторія у Лексуса дружини Никитюка. Після придбання авто та відповідно його страховки на повний каско, Лексус зненацка викрадають. Никитюк отрмає страховку у повному розмірі, а згодом авто знаходиться і повертається законному власнику. Отака у нього правда.
Виктор до шер Показати IP 20 Жовтня 2014 22:49
Слушайте шер-мер-хер, вы вообще о чем сейчас . Тут человека чуть не убили,а вы о машинах жены. При чем тут это (к тому же вы нихрена толком не знаете ,а только людей в блуд вводите) Если вы такие грамотные знатоки, то идите на ВТ и говорите вслух,чтобы дошло до всех и до Никитюка в первую очередь, чтобы все вас -героя увидели!!! брехун ты шер-хренов!!!!!!!!!!
статистика Показати IP 21 Жовтня 2014 07:49
пише тут сам Нікітюк , його зяті дивні, дочка дуже дивна і жінка унікально дивна. сама еліта і гарнота :)))))
Анонім до статистика Показати IP 21 Жовтня 2014 09:54
На себе треба звернути увагу!!!Які ми???А потім листи бруд на інших!Більше працювати,а не заздрити людям!
Галя Показати IP 21 Жовтня 2014 08:57
Фу, гидко читати! Бажати зла чужим дітям, те ж саме, що бажати своїм. Ви побажали б собі та своїм дітям такого?
олександр Показати IP 21 Жовтня 2014 10:14
никитюка знаю особисто - ще та сволота без страху (перед богом і людьми) та совісті... та не можна бажати зла людям.. але з гранатою - той ще дурень! адже поруч могли бути не винні люди ! чим думають? верх цинізму - виділив "пробив" ділянку для воїна АТО - це напевне мова про ділянку на території парку 900 - річчя! - так її надали щоб прикрити раніші оборудки коли там дали 10 ділянок собі, коханим депутатам і родичам... Як таку людину земля носить?
Олекс до олександр Показати IP 21 Жовтня 2014 10:38
Якщо Вы знаете Никитюка особисто, тобудьте добрі, представтесь будь ласка повністю і правдиво. ПІБ. Чого ж сволоти, такі як ви пишете просто страх і совість. А самі сидите в хаті і поливаєте людину брудом. Ви пишете, чого таку людину земля носить,а можливо тому, що він дійсно хороша людина . А ви просто скотина боягузлива! Як вас земля носить за такі думки і слова.Гріх вам на душу!
Анонім до олександр Показати IP 21 Жовтня 2014 14:42
А за себе не подумали??Може і вам не треба бути на землі
Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 12:51
одного разу пересікався по роботі чувак впливовий питання рішає но що здивувало простий і незаноситься
Анонім до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 14:46
Люди-це жах!!Ми як дикуни!!Схаменіться!!!Людина заробила гроші,яке вам діло!!!Не вам вирішувати його долю!!!Зло завжди повертається,не кляніть!!!
Рома до Анонім Показати IP 21 Жовтня 2014 14:51
Дійсно!Проста людина,без гонору!Багато рахують його людяним,серйозним!!А те що він багато працює,я знаю сто процентово!!
Жукова Показати IP 22 Жовтня 2014 07:47
Підривникам автомобіля Никитюка загрожує до десяти років, а чому Никитюк до даного часу не сів на лаву підсудних за вимагання та незаконне привласнення разом з бандою Забужана коштів у великих розмірах, підпали мого автомобіля та квартири, порізи гальмівного шланга в моєму автомобілі. Навіть на допит не приходить, а заступник начальника СВ - слідчий Антонюк В. В. разом з заступником прокурора Корнесюком В.А. мовчки "соплі жують", мовляв, що ми зробимо , він же депутат. Заступник прокурора Мазурок С.В. навіть відмовляється внести відомості в ЄРДР та розпочати досудове розслідування фактів незаконного продажу земельних ділянок, в т.ч. прибудинкових територій під встановлення металевих гаражів, МАПів, прибудов на рівні перших поверхів без закріплення в натурі меж прибудинкових територій багатоквартирних будинків. А що буде, коли ВСІ ХЛОПЦІ повернуться з гранатами з АТО ? В Никитюка іномарки, будинок, квартира в Печерському районі міста Києва - а де ДЕКЛАРАЦІЯ ПРО ДОХОДИ депутата Никитюка?
Людмила Жукова Показати IP 17 Грудня 2018 21:44
Все повертається бумерангом. Бандюки Нікітюка скільки авто і квартир підпалили людям наприкінці 90-х - на початку 2000 -х (Забужан, Тімоха, а як бізнес "віджав" сам Нікітюк (было - Ваше "Галс", стало- наше "Анко"). А скільки хабаріфв взяв в міській раді з адерибан комунальної власності територіальної громади міста Луцька.