USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.76 9.94

Кумі Путіна у Львові готують яйця і зеленку

24 Листопада 2014 15:29
У мережі закликають бойкотувати шоу з Оксаною Марченко, а у Львові до її приїзду готують яйця та зеленку. Активісти і патріоти обурені тим фактом, що кума президента Росії веде масштабні шоу на українському каналі.

Про це повідомляє Espreso.tv. з посиланням на видання ДеПо.

Більше тисячі осіб like'нули заклик активістів і обурилися тим фактом, що дружина Віктора Медведчука і кума президента Росії Оксана Марченко щосуботи з'являється на екранах українського ТБ.

Нагадаємо, що Марченко вже кілька років є ведучою двох шоу: "Х-Фактор" та "Україна має талант".

Крім того, у Львові готують бойкот для Оксани Марченко

У мережі пишуть, що ця ведуча має намір приїхати до Львова у вихідні, 29-30 листопада, на кастинг телешоу “Україна має талант” та “Х-фактор”.

Активісти Економічного бойкоту пояснюють, що ведучій, яка виступала проти Майдану та є дружиною проросійського політика та кума Путіна — Віктора Медведчука, не місце у Львові.

"Те, що вона сюди збирається приїхати — неприпустимо. Я думаю, вона сама підозрює, як її тут зустрічатимуть. Якщо вона наважиться приїхати, то ми вживатимемо адекватних заходів, щоб продемонструвати, що львів'яни не раді її бачити. Плануємо зібрати людей та піти на кастинг", — каже активістка Галина Мороз.

З її слів, активісти вже готують плакати, яйця, помідори та навіть зеленку.

Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 49
геть циніків путінсь Показати IP 24 Листопада 2014 15:33
Яєць замало - гнати з України сволоту медведчуківську. Корчить із себе янголицю. Зняти цю маску і в Росію хай валить, до кума путлера.
Анонім до геть циніків путінсь Показати IP 24 Листопада 2014 16:31
головне навіть не те,що вона кума путлера, а то,що жирує за крадені кучмою і медведчуком у народу гроші, так як і пінчучка
102 до Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 16:48
Читайте в УНН, які статейки антиукраїнські періодично закидає її муженек Медведчук. А вона сміє ще рота відкривати?
*** до 102 Показати IP 24 Листопада 2014 17:43
А можливо вона спеціально їде до Львова для нової картинки для російського ТБ? Відпрацьовує хоч так.
діло до Анонім Показати IP 25 Листопада 2014 07:56
Да у вас всі крали і будуть красти, а ви лише на майдани виходити будете и голосувати не головою,а лише емоціями! А потім плачетесь і шукаєте винних, а самі у дзеркало не дивитесь...
Віктор Показати IP 24 Листопада 2014 15:39
Це точно треба гнати таких в Росію. А то вони хитрі -і вашим і нашим, а потім руки не подадуть а втечуть! гнати виганяти!!!!
йййй Показати IP 24 Листопада 2014 15:40
да, цинічна людина до ужаса, наші хлопці гинуть а її ніби не стосується, демонструє свої наряди і голі ци..ки, ніби сьогодні таланти в Україні - проблема №1
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 15:43
не розумію,як їй не болить душа за свій народ, за наших хлопців. які сьогодні із за амбіцій її хворого кума помирають за Україну. немає що сказати. ціна життя людей для них ніщо....
сльози Показати IP 24 Листопада 2014 15:55
В кого міліонни в того душа нізащо і низаного не болить тільки за свій карман. боляче. звичайно - це не її сини помирали та помирають..куди ми котимося. жах... Але, Бог їм суддя.
Джулія Показати IP 24 Листопада 2014 15:58
Відмовтесь дивитися шоу, які вона веде.
маха до Джулія Показати IP 24 Листопада 2014 16:35
Я І ТАК ТУ ПУРГУ НЕ ДИВЛЮСЬ. ПРОБЛЕМ І БЕЗ НЕЇ ВИСТАЧАЄ ГНАТИ ТУ С....
я Показати IP 24 Листопада 2014 16:32
стыдно на сегодняшний день за такого кума...
ярослав Показати IP 24 Листопада 2014 16:33
Це низько! яка байдужа людина яке може зараз буде шо в Україні. Хлопці там кожен день на грані життя смерті а тут шоу. Ви що люди не допускайте таких шоу і хай забирається до свого Путіна і там йому шоу показує своє. Ганьба ну зовсім у неї совісті немає. Але так у багатих людей совісті немає і вже не буде!
Інна Показати IP 24 Листопада 2014 16:37
Замініть ведучу,
111 Показати IP 24 Листопада 2014 16:41
.........дикуни.............вам Європи не бачити як своїх вух..................там таких придурків не захочуть бачити................
віктор Показати IP 24 Листопада 2014 16:43
вона ще й родичка відомого всім вбивці з партії батьківшина...може ксюха хай розкаже як її чоловік від брата відмовився і як той в злиднях помер або про свого швогра який лбдину вбив ..
Анонім Показати IP 24 Листопада 2014 16:45
вона видно не бачила, як наших хлопців, яких повбивали слуги її кума, прості люди на колінах зустрічали та зустрічають)))). сьогодні в нас одна біда, синів, братів, чоловіків хоронимо, а їй шоу в голові...
макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 16:47
ну вы блин и нация,кто имеет другое мнение сразу выгнать или убить,люди ,вы больны своим национализмом. Еще вчера вы ставили свечи за голодомор,сегодня призываете его устроить,говорите что на вас напали а погибают дети за 1000км от вас там где не их дом и нет знакомых,где не майдановцы а люди с другими взглядами на жизнь.Нам до Ростова 80 км а до Волыни 800 ,кто нам ближе ?
віктор до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 16:52
коментар було видалено
точно до віктор Показати IP 24 Листопада 2014 16:58
РЕСПЕКТ. "Стереть с лица земли и отстроить заново" - сказал один донецкий переселенец
Анонім до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 17:09
Це в характері російської людини - не будучи щасливим самому, прагнути ощасливити всіх. А. Авторханов
владимир до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 17:15
макеевчанин да ты БЕЗ РОДУ И ПЛЕМЕНИ. и род твой таков? бедняга...
марта до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 17:33
Мда. згадалась мені, одна розповідь, моєї мами. Вона ще в школі товаришувала з однією дівчиною. Дуже вже вони були, як мама думала, як сестри. Бабуся відносилась до цієї дівчини, як до своєї дочки. Подруга була з дитячого будинку, який знаходився поряд з маминим будинком. Ця дружба була до того, часу поки ця подруга не прийшла та не сказала. А ти знаєш Емілія, я до тебе ходити не буду, бо мені блище хата Людмили, чим твоя. От щось по цьому принципу і в макеевчанина. А Взагалі страшно, що серед нас такі люди.
макеевчанин до марта Показати IP 24 Листопада 2014 18:16
почему вам страшно? я имею 2 руки и ноги ,не насильник и не убийца,20 лет отработал в шахте на благо Украины,люблю людей и жизнь,имею награды за труд,всю жизнь потратил на строительство Украины, и я наивный думал что все глобальные перемены в стране должны проводиться с референдумов а не как быков на убой
Андрій до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 17:46
Ви боягуз в першу чергу.Ви цураєтесь свого імені,що Вам дали батьки,аби Вас не дай Боже не вирахували якимось чином.Ви взагалі нічого не розуміїте,тоді це трудно,чи прикидаєтесь не зовсім розумним?Де було в коментарях чи в статті сказано за голодомор?В цьому Ваша фальшива суть.Мова ведеться за куму Путіна,яка підтримує разом зі своїм чоловіком політику керівництва Росії,щодо війни в Україні.Це вибачте не полеміка про те в кого голос мелодійніший,чи про фаховість виконавця,це пахне зрадою національних інтересів країни в якій вони живуть.Вам ближче Ростов,ніхто нікого не тримає...Захотіли євреї виїхати в Ізраїль,вони зробили це в цивилізований спосіб,вибачайте,але це цивілізований народ...
макеевчанин до Андрій Показати IP 24 Листопада 2014 18:25
да кто Вы такой что предлагаете мне уехать? я может для Украины больше сделал чем вся Ваша семья, я голосовал за независимость и поэтому тоже имею право выбора вектора развития страны,даже если это Вам не нравиться
розум до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 17:08
А Ви в якій країні живете? Якщо Вам ближче Ростов, то їдте туда, Вас ніхто не тримає, і живіт в Росії. А, якщо в Україні, то живіть в Україні. А не хто ближче чи далі....
Дончанин до розум до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 17:35
коментар було видалено
влад до Дончанин Показати IP 24 Листопада 2014 17:48
Забагато тобі Україна та тобі подібним волі дала, а саме розмовляєш, як хочеш, обливаєш брудом свою матір, плюєш на свій хліб. В рашці ти б давно був на соловках. Дуже добре було б, щоб ти повернувся в рашиський совок. От там би ти і поскиглив в тряпочку. Хай твоя мрія здійсниться, збирай чемодан на рассєю. Грошей не маєш скинимось, ми люди добрі.
Дончанин до влад Показати IP 24 Листопада 2014 17:51
коментар було видалено
влад до Дончанин Показати IP 24 Листопада 2014 17:56
ти подивись, як весь світ зустрічає путлєра, хоча він не твій президент!
Дончанин до влад Показати IP 24 Листопада 2014 18:01
коментар було видалено
макеевчанин до розум до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 18:00
Вам я отвечу,вы не грубиян. В нашей короткой жизни мы стремимся обустроить все в ней,жилье ,обиход,бизнес или работу. Благодаря вашей близости к границе с Польшей Вы делаете свой "гешефт",у нас в регионе все предприятия ориентированы на Россию,следовательно мы с этого живем,присоединяться к рф мало кто хочет а иметь дружеские отношения никто не хочет терять, все мы пережили 90 е заново наладили экономику как могли, и не хотели терять того что имеем от всяких иллюзорных ес. Кстати, мои корни из Винницы и Полтавы ,Воронежа и Польши которые приехали в Донбасс после 2 мировой ,создали семьи и жили счастливо без всяких первичных национальных признаков.Человеку хорошо когда он сыт,в тепле и нет войны,все остальное от лукавого(олигархов/бандитов)
надія до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 18:13
Так нащо ж ви закликали путлера? Де тепер ваше "наладили экономику как могли, и не хотели терять того что имеем", "жили счастливо"...? Если все так хорошо - зачем ЗВАЛИ ВОЙНУ? Держава - не торт, який можна різати як кому захочеться. На що розраховували? Хто вас чіпав перший?!
макеевчанин до надія Показати IP 24 Листопада 2014 18:39
не все так просто Надежда ,до того как начали звать "войну" из москвы ,много раз призывали мир из Киева ,но к сожалению амбиции революционеров победили,теперь "маемо те що маемо" . а положа руку на сердце в глобальных геополитических войнах народное мнение никого не интересует.
а вас до надія Показати IP 25 Листопада 2014 08:54
хто чіпав?
петро макіівчанину до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 22:35
Все ти переплутав. Совок так глибоко в тобі,що ти навіть збагнути не можеш,що ти не''советский народ'',а ти маеш коріння родове і повинен,як кожен гомосапіенс самоідентифікуватись і визначитись,якій землі,народу ти служиш і хто ти з діда-прадіда? І вже потім ти будеш обирати собі друзів,сусідів і ворогів. Не може бути другом ворог,не може бути ''братом'' вбивця твоіх родичів,генетичних родичів, не можна торгувати з загарбником. Ні,можна,але це рабська філософія. Рабу ні свободи,ні родини,ні,навіть,землі своеі,хати,батьківщини,мови не потрібно. На.рен тобі,украінцю,самому собі брехати,що ти без торгівлі з Росіею загинеш. Та на Донбасі вже за час війни розвалили все,що можна було розвалити,а торгівля з Европою за валюту вугіллям аж двигтить. Ото тобі 90-ті в квадратах,сінусах і косінусах-бандло при владі ,злочинці окупували частину Донбасу і грабують,а Ти ще досі хочеш з Росіею торгувати і віриш,що тобі дадуть еврики з вторгованого у Европі,а ще рублі з Росіі. Ти або обпився якогось дурману,або ти повний болван. Бандюги з Донецька так задовбали своіми віджимами всю Украіну і украінців,що украінці донищать іх в тій окупованій зоні в гівно,а Путіну ви всі там на.уй не потрібні ,виіхали з Донбасу до Росіі і що ім там дали? А цілий болт з гайкою протилежноі різьби. Вони там гірше рабів. Так ім і треба. Заслання добровільне. А перевертнів ми в Украіні не хочемо ні з Росіі,ні з Донбасу. Ви себе самі загнали,як скажених собак. Тільки ідентифікація самих себе в громадян Украіни спасе вас і повстання проти бандюг. Починайте,а зброю ми вам підкинемо,а дещо відберете в бандюг та російских військ. Починайте!!!!
розум до розум до макеевчанин Показати IP 24 Листопада 2014 19:14
Якщо назвались розумом - пишіть без помилок.
Анна Показати IP 24 Листопада 2014 19:48
В день Голодомору на каналі СТБ не було свічки, а пані Оксана проводила своє шоу.
йося Показати IP 24 Листопада 2014 19:54
Путін тут ні до чого. Просто ведуча вона слабенька. Ніякому російському каналу вона не потрібна.
підтримую Джулію Показати IP 24 Листопада 2014 21:27
Давайте кожен не буде дивитися СТБ, зокрема ці безглузді шоу. Тим більше в час. коли триває війна. І ця клуша промосковська не буде нікому потрібною. Єднаймося в цьому, і потім не треба буде готувати яйця й помідори. Вони потрібні бійцям на сході. А цю маур треба зустріти гідно, щоби більше не пхалася в Західну Україну.
аяяй Показати IP 24 Листопада 2014 22:26
Хорошая ведущая,жаль только что ни разу не выступила в поддержку Украины в войне с Россией, а могла бы что-то реально сделать и проявить свой патриотизм!
Церковна миша Показати IP 24 Листопада 2014 23:45
Виливши на когось відро помиїв сам чистіший не станеш. Люди, відкрийте очі. Чи Марченко на сьогодні є найголовнішою проблемою України? Подивіться відео https://www.youtube.com/watch?v=5rIqnALjR5c включіть мозок і робіть хоть якійсь висновки. Боюсь, що від дій таких "активістів" та слава України ніколи не прийде, а якщо й прийде-то з дуже неприємним душком.
скільки ж Показати IP 25 Листопада 2014 08:52
бидла...коли ви вже напхаєтесь ...
Макс Показати IP 25 Листопада 2014 13:15
Вот не нужно наезжать на Оксану Марченко! Она замечательная ведущая и её любят миллионы людей! И вообще, какое отношение она имеет к политике???
Виталия Показати IP 25 Листопада 2014 13:25
Мы всей семьёй смотрим "Украина мае талант" с Оксаной Марченко и очень любим эту ведущую. Интересно, тем, кто называет себя патриотами не надоело вести себя словно быдло?? Кто им даёт право решать за других кто и что будет делать???
Кума Порошенко Показати IP 25 Листопада 2014 15:41
А ми любимо дивитися шоу. Причому тут Марченко, її куми та інші родичі??? Дайте можливість дітям отримати свій шанс!
Терезія Показати IP 27 Листопада 2014 10:13
Та хто взагалі сказав, що Оксана Марченко буде у Львові на цих предкастингах? На скільки я знаю, у цей час, у Києві, на протязі останніх 5 років проходять прямі єфіри Хфактору і звичайно, що вона буде там
Тетяна Показати IP 27 Листопада 2014 17:04
Спочатку треба було б учасників кастингів спитати, що хочуть вони кого бокотувати? Я розумію, що ту львівську конторку нічого в цьому житті не цікавить крім грошей і скандалів. Але талановиті діти не мають від того страждати.