USD 39.75 40.10
  • USD 39.75 40.10
  • EUR 39.85 40.30
  • PLN 9.75 9.97

На погонах ЗСУ – нові знаки розрізнення. ФОТО

5 Липня 2016 18:05
Замість радянських зірок на погонах, в якості відмітних знаків, ЗСУ будуть використовувати символіку часів гетьмана Павла Скоропадського та Української Галицької армії. Президент України Петро Порошенко підписав відповідний документ.

Про це сьогодні, 5 липня, повідомив на своїй сторінці у Фейсбуці написав радник президента Юрій Бірюков. При цьому він зазначив, що аналоги вперше представлять на День Незалежності України – 24 серпня 2016 року.

«Ця копітка робота велася більше року. Весь букет покладеного «уваги» з боку недоброзичливців - інтриги, скандали, плітки, скарги. І копітка робота групи ентузіастів. Сьогодні (вівторок 5 липня – ред.), поставлена крапка», - пояснив радник Порошенка Бірюков.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
скептик Показати IP 5 Липня 2016 18:38
могли б і назви поміняти, а не залишати совдепівські
Офіцер ЗСУ Показати IP 5 Липня 2016 18:49
Дуже правильне рішення : - ".... Замість радянських зірок на погонах, в якості відмітних знаків, ЗСУ будуть використовувати символіку часів гетьмана Павла Скоропадського та Української Галицької армії..." !
Всезнайко до Офіцер ЗСУ Показати IP 5 Липня 2016 19:45
Буде символіка німецько-фашистської армії... Дивіться інтернет.
123 Показати IP 5 Липня 2016 19:49
Херня какая то в стиле Микки Мауса!
лучанин Показати IP 5 Липня 2016 20:03
Було б правильним,якби ліквідував ганьбливе військове звання царської армії_"прапорщик".
рпа до лучанин Показати IP 6 Липня 2016 08:02
в Советской армии его называли ... "куском". Вы где видели советского прапорщика, которому доверяли бы Знамя???
hxd Показати IP 6 Липня 2016 07:24
решение нужное. Это нужно делать было изначально, давно, а не копировать у россиянской армии погоны на груди. Хотя и это - копия с какой нибудь скандинавской армии, так что особого ума и выдумки здесь не прилагалось.Образец фуражек - как в МЧС у рашки.
Луч до hxd Показати IP 6 Липня 2016 08:24
Москалику ти думаєш у параши є щось своє, вони все у когось тирять ти б краще не згадував про сатану!
hxd до Луч Показати IP 7 Липня 2016 07:51