USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Обрали спікера Верховної Ради

27 Листопада 2014 14:16
Володимира Гройсмана обрали спікером Верховної Ради восьмого скликання.

За його призначення проголосували 359 народних депутатів, - повідомляє Еспресо.TV.

«Ми пропонуємо обрати кандидатуру Гройсмана, тому що ця буде голова всією Верховної

Ради. Він є проєвропейською, українською людиною. Кандидатуру якого підтримали 302 учасника коаліції та підтвердила оппозиція», - повідомив Юрій Луценко.

Нагадаємо, сьогодні, 27 листопада, Олександр Турчинов відкрив перше засідання новообраної Верховної Ради.

Збори коаліції, які відбуваються в сесійній залі парламенту, підтримали кандидатуру Арсенія Яценюка на посаду прем'єр-міністра України, а кандидатуру Володимира Гройсмана - на посаду голови Верховної Ради.

Як повідомляло Інформаційне агентство Волинські Новини, до коаліції парламентських фракцій за станом на четвер входить 302 народних депутати, її нова назва – «Європейська Україна».
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 9
DJYJ Показати IP 27 Листопада 2014 14:25
Вальцман,Гройсман та Яценюх - це апогей апофізу
українець до DJYJ Показати IP 27 Листопада 2014 16:29
ізраїльська філія! ото Украйна вже навиборювала собі!
Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 15:29
ахаха! а де ж нашi? i ще самий найбiльший банк приватбанк Коломойського.. ахахахаахаха!!! то вже перемога чи ще нi ?
))) до Анонім Показати IP 27 Листопада 2014 20:38
перемога спереди.
Коля Показати IP 27 Листопада 2014 17:54
А правда що Порошенко хоче ще й американця в кабмин втулити?
ВОНО до Коля Показати IP 27 Листопада 2014 17:57
афроамериканця
Бандерлог Показати IP 27 Листопада 2014 18:15
Они тщатся вести себя победительно, вольготно. Но, пытаясь быть солидными, до боли напоминают сборище варваров на развалинах чужого сената. В их жестах, шепотках, выкриках, в елозеньи жоп в чужих креслах, в их местечковом наплевательстве на регламент разлита пафосная суета селюков. Суета и беспомощность. Их тыкают носом в предложение Порошенко — ввести в правительство иностранцев — а их хватает лишь на то, чтобы поаплодировать. Вообще, сегодня хлопали много. Бурно и продолжительно. В едином порыве — словно кто-то невидимый щёлкал залу пальцами.
данило Показати IP 27 Листопада 2014 18:59
да американца или француза хочут в кабмин своих нету что ли ? или пускай работают на заводе в порошенка простие
жид Показати IP 27 Листопада 2014 21:46
шшолом алейхем, міняем гімн на 7-40 , хто за?)))