USD 39.50 39.90
  • USD 39.50 39.90
  • EUR 39.77 40.15
  • PLN 9.76 9.95

Рада безпеки ООН ухвалила резолюцію щодо катастрофи «Boeing-777»

21 Липня 2014 22:20
Рада Безпеки ООН провела голосування за проектом резолюції щодо катастрофи малайзійського "Boeing-777".

Нагадаємо, 17 липня в небі над Донецькою областю терористи, яких підтримує Росія, збили літак "Boeing-777" Malaysia Airlines, що виконував рейс Амстердам - Куала-Лумпур. На борту літака перебували 298 осіб, зокрема 15 членів екіпажу, всі вони загинули.

Перед початком голосування постійний представник РФ при ООН Віталій Чуркін заявив, що Росія підтримає проект резолюції.

Зокрема, документ вимагає забезпечити збереження доказів на місці катастрофи Boeing, а також надати безпечний, повний і безперешкодний доступ слідчих у район авіакатастрофи.

Раніше російський посол в ООН Віталій Чуркін повідомив, що Росія представила свій проект резолюції з вимогою про безстороннє міжнародне розслідування трагедії, але його відхилили.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 7
Анонім Показати IP 21 Липня 2014 23:07
не зрозуміло для чого існує це оон, якщо ця організація така безпорадна в даній ситуації, будь-які терористи можуть знахабніти вкрай, побачивши таку вялу реакцію на злочини збоку світової спільноти
Дончанин до Анонім Показати IP 22 Липня 2014 08:39
СБ ООН приняло резолюцию требующую провести ОБЪЕКТИВНОЕ расследование МЕЖДУНАРОДНЫМИ (не украинскими, именно в этом заключается поправка России) организациями. Чем тебя лично не устраивает эта резолюция?
Narine Показати IP 22 Липня 2014 09:38
А Україна відразу була за те, щоб розслідування проводила міжнародними експертами.... Це тери сліди замітали і не пускали туди нікого....
Анонім до Narine Показати IP 22 Липня 2014 11:27
Окромя МЧС Украины и голландских представителей
ФигВам Показати IP 22 Липня 2014 11:31
Интересная ситуация - Россия предоставляет факты и данные космосъемки, США сообщают, что у них тоже что-то есть, но они предоставят свои данные потом... когда-нибудь... может быть..., Киев вообще оперирует какими-то сказочными сюжетами, не удосуживаясь вообще никакими доказательствами. И на чем основывается Совбез ООН в своих резолюциях?
Анонім до ФигВам Показати IP 22 Липня 2014 11:47