USD 39.00 39.40
  • USD 39.00 39.40
  • EUR 39.25 39.50
  • PLN 9.71 9.93

Володимир Кличко зазнав поразки у бою з Тайсоном Ф'юрі

29 Листопада 2015 01:15
Український чемпіон з боксу Володимир Кличко програв у бою із британцем Тайсоном Ф'юрі у Дюссельдорфі. Так, боксер суперважкої категорії Володимир Кличко зазнав першої за останні десять років.

Таким чином, Чемпіонські пояси спортсмена за версіями Всесвітньої боксерської асоціації (WBA), Всесвітньої боксерської організації (WBO), Міжнародної боксерської федерації (IBF) і Міжнародної боксерської організації (IBO) перейшли до британця Тайсона Ф'юрі. Варто додати, що скандальний бій тривав 12 раундів. З усіх раундів судді віддали українському боксеру лише чотири.

До слова, таке рішення суддів шокувало як Володимира Кличка, який за інерцією переможно підняв руку догори, так і Тайсона Ф'юрі, який, здавалося б, не очікував на власну перемогу.

На жаль, за думкою експертів, швидкість і стала головним "козирем" британця у поєдинку з Кличком, який у бою поводив себе доволі мляво.

Наразі очікують призначення дати проведення реваншу, якщо такий буде взагалі.
Знайшли помилку? Виділіть текст і натисніть


Підписуйтесь на наш Telegram-канал, аби першими дізнаватись найактуальніші новини Волині, України та світу


Коментарів: 18
Вуйко Показати IP 29 Листопада 2015 02:01
От лайно. Закінчилась ціла епоха великого боксу(
Анатоль_ до Вуйко Показати IP 29 Листопада 2015 11:08
Володі вже пора на тренерську роботу переходити
Анонім Показати IP 29 Листопада 2015 09:29
Пора іти в політику))
Читач Показати IP 29 Листопада 2015 09:39
Перший нормальний суперник а не підстави. Вітаєм Ф'юрі!!!!!
кореш Показати IP 29 Листопада 2015 10:26
Братан візьме замом до себе,поки хоч на два роки,а там життя покаже.
123 Показати IP 29 Листопада 2015 10:27
Молодец цыган, доказал, что не балабол! А Володе респект, но пора и на покой.
Гаджо до 123 Показати IP 29 Листопада 2015 18:30
Он не цыган
ло до Гаджо Показати IP 29 Листопада 2015 19:19
так, бо він магердо!
Patrik Показати IP 29 Листопада 2015 10:31
Вже передостанній бій Володі дав чіткий сигнал про те, що не все в нього виходить так вже й бездоганно... А останній бій розставив всі крапки над "і"... Володі давно вже потрібно було визначитись, для чого він виходить на ринг: для того, щоб частіше бити, чи для того, щоб тільки клінчувати... Останє стало чомусь для нього пріритетом... На жаль, в цьому поєдинку Фьюрі був більш переконливий, ніж Кличко... Дуже шкода, але це - факт і реванш, на мою думку, навряд чи щось зможе змінити.
Петро Показати IP 29 Листопада 2015 11:40
Правильно зробив що програв. Бо вже надоїв за стільки років. Треба свіжа молода кров. Треба вміти уступати місце іншим а не все життя собі чемпіонські пояси забирати.
Ха ха Показати IP 29 Листопада 2015 11:55
Він відчував що ситуація не в його користь оскільки бій мав відбутись раніше але через прищик у кличка був перенесений а в самому поєдинку і не видно було чогось чемпіонського зі сторони володимира натомість ф’юрі гідно демонстрував перевагу упродовж бою дійсно звик піаритись володя на жирних неграх на голову менших а тут реальний суперник ще й на порядок молодший здобув беззаперечну перемогу
vlad Показати IP 29 Листопада 2015 13:52
Я думаю що це був не вирішальний бій. Я вірю що Володимир Кличко ще покаже себе в інших боях то мущо він справжній чемпіон
Анонім до vlad Показати IP 29 Листопада 2015 15:24
Звісно покаже. З тими, на кого він буде спроможний впасти зверху і розчавити своєю вагою а не десницею..
Іван Показати IP 29 Листопада 2015 14:26
Володимир! у тебе вірить вся Україна..візьми реванч і покажи тому сусонку хто справжній чемпіон..Український дух не переможний..з рингу потрібно йти чемпіоном..
123 Показати IP 29 Листопада 2015 16:56
Реванш? А зачем? Ещё раз наполучать? Кончился Вован, время не щадит никого.
Антон до 123 Показати IP 29 Листопада 2015 18:37
Закрий рот..!!!Кличко докаже ще тобі що ти помиляєшся..!!!
алд до Антон Показати IP 29 Листопада 2015 19:21
так це ж кацапські боти радіють з цього, шпеціалісти спортсмени-боксери поназбирувались!!!
124--- Показати IP 30 Листопада 2015 01:19
УКРАЇНА та КЛИЧКО - ПЕРЕМОЖЦІ !!!!